Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: otomania

@ fenah2007

Çok geçmiş olsun hocam, üzüldüm hasta olmana, en kısa zamanda en sağlıklı haline ulaşman dileğiyle

Hepsi güzel videolar hocam, sağlığına kavuşunca izle arkadaşların videolarını da

Alıştım hocam, ne kazansam yarısı sende zaten, artık normal karşılıyorum

Sanırım öyle fantastik birşey oldu hocam, ya da müziğe kaptırdın kendini

Freni de halledersen harika olur hocam, şu haliyle de çok büyük keyif veriyor videoların ama orası da ayrı

Estafurullah ne öğretmeni hocam

Çok saol hocam iyi dileklerin için.

Emek verilen herşey güzel hocam o yüzden hepsini izlemeye özen gösteriyorum senin 1 video tamam hocam ceza notlarını aldım kaldı 3 video baya kazanıcam bugun Zaten dinlenirken bu videoları izlemek keyif veriyor. Allah'a şükür bugun biraz daha iyiym, yeni video gelebilir bu gece

Öle tabi hocam yakında tamamını almayı planlıyorum yasalarda değişiklikler yapıcam bakalım tasarıyı hazırlıyorum

Müzik konusuna katılıyorum hocam bi ara direksiyonu bırakıp dans edicektim Ozaman %50 yi bulurduk

Bakıcam o işe hocam ayrıntılı bir şekilde birde dalgınlıkla aklım ekndi scaniama gitti. Bu sanal şirket aracını 4x2 yaptım o yüzden büyük ihtimal ayarlardan şaşi ile bağlantısı yok yada pedaldan bakalım.

Öle deme hocam bu videomda park ederken senin yöntemini denedim cuk oturdu tekte. Park konusunda şu konuda herkes hem fikir öğretmen oldun bizlere

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

@fenah

geçmiş olsun dikkat et kendine bak .. sen bize lazımsın işler yoğun bu aralar şirkette sen bizim önemli şöförlerimizdensin aman diyelim :) :) :) :)

bu arada dlc mi gelecek yoksa yine patch mi olacak gelişme yok değilmi hala ?? 3-5 gün önce bişeyler yayınlamışlardı scs blog dan oyundaki yeniliklerle ilgili önümüzdeki günlerde bilgi vericez diye .. birde yazacaktım o zaman unuttum bu keylerle ilgili bir şeyler demişlerdi bu patch mi dlc mi ne geldikten sonra yeniden key gireceksiniz falan filan tarzında benim oyun orjinal kutulu bi sıkıntı çıkmaz umarım :)

Çok saol hocam etmeye çalışıyoruzda oluyor be hocam. Beni şımartıyorsun hocam

Kutulu olanlarda değilde sıkıntı sadece key olanlarda çıkabilirmiş hocam. DEdiklerine göre bazı satılan keyler SCS nin sitesi dışında sahte keylermiş. Forumdan nuclear vardı bi ondan alanlarda sorun yok ama gittigidiyordan başkalarından alıp sahte çıkanlar olmuştu. birde bu gelicek olan patch dlc değil ama yeni koruma sistemi yüzünden tekrar isticekmiş keyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: Rock_Rage

Arkadaşlar Size küçük tur daha ayarladım.Bide şu ekran parlaklığı sorununu çözebilim daha net olacak.Bayadır oynamıyordum birazcık hamlamışım idare edin artık

zevkle izledim hocam bi an dalıp gittim, bunu gördükten sonra ben oyun oynamıyormuşum dedim birde hocam sistemini yazarmısın sana zahmet takılma yok böyle daha zevkli oluyor

Merhaba bir nebze olsun sizi bu dünyadan uzaklaştırabildiysem ne mutlu bana Umarım siz daha iyilerine sahip olursunuz.Sistem özellikleri kısaca yazayım Core i5 750 , HD5970,8gb ram, 3x E2360 LG Lcd.Ben oyunu medium ayarlarda oynuyorum sayılır Gpu lardan birisi aktif olmadı için tek Gpu 3 monitorde ancak bukadarına yetiyor SCS mail attım bu durumu düzelteceklermi diye ama ses seda yok halen

SAYGILARLA

• quote:

quote:

Arkadaşlar Size küçük tur daha ayarladım.Bide şu ekran parlaklığı sorununu çözebilim daha net olacak.Bayadır oynamıyordum birazcık hamlamışım idare edin artık

Hocam ellerinize sağlık, gerçekten güzel bir video olmuş, düzeneği görünce imrenmedim değil tabi

Gelip kameranın önüne oturunca şehirler arası otobüs yolculuğu gibi oldu, haydi kaptan diyesim geldi

Çayınızdan da bir iki yudum alsaydınız keşke hocam soğutmasaydınız

Teşekkürler paylaşımınız için

Merhaba

Ben teşekkür ederim iyi dileklerinizden dolayı inşallah sizler daha iyilerine sahip olursunuz.

Bu kamera açısını tutturma kolay olmadı bundan once butun videolarımı sol veya sagdan cekmiştim hep acı ile ilgili şikayetler gelmişti.Dun gece bu videoyu yukledigimde youtube da bir takipçim açının kotu oldugunu soylemiş.Gene tutturamadık .Sizlere oyunu daha iyi gösterebilmek için bu acıyı seçtim ama bu seferde evde yapmadıgım duzenek kalmadı.Arkama bir masa onu üstüne g 27 nin kutusu onun üstüne ayakkabı kutusu koydum kameram yanında olmadıgından cep telefonu ile cektim onuda bunların üzerine koydum ama nasıl resim aşağıda Hersey sizin gibi güzel arkadaşlarım için

Çay mevzusu oda ayrı bir sey bu videoyu 3 parca halinde cektim sarj problemi yuzunden en guzel acı ve goruntu bu oldugu için bunu upload ettim.Tabi bu sırada 3 bardak çay falan içtim herhalde

İnşallah daha güzel renklere sahip bir video çekecem

Filitreli kamera modu

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

SAYGILARLA

• quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

quote:

Tamam hocam oyunu silebiliriz artık bugüne kadar oynadığımız hiç birşeymiş meğersem

Aman hocam sakın ha ben sadece ufkunuzu genişletmek istedim

SAYGILARLA

• quote:

Merhaba

Ben teşekkür ederim iyi dileklerinizden dolayı inşallah sizler daha iyilerine sahip olursunuz.

Bu kamera açısını tutturma kolay olmadı bundan once butun videolarımı sol veya sagdan cekmiştim hep acı ile ilgili şikayetler gelmişti.Dun gece bu videoyu yukledigimde youtube da bir takipçim açının kotu oldugunu soylemiş.Gene tutturamadık .Sizlere oyunu daha iyi gösterebilmek için bu acıyı seçtim ama bu seferde evde yapmadıgım duzenek kalmadı.Arkama bir masa onu üstüne g 27 nin kutusu onun üstüne ayakkabı kutusu koydum kameram yanında olmadıgından cep telefonu ile cektim onuda bunların üzerine koydum ama nasıl resim aşağıda Hersey sizin gibi güzel arkadaşlarım için

Çay mevzusu oda ayrı bir sey bu videoyu 3 parca halinde cektim sarj problemi yuzunden en guzel acı ve goruntu bu oldugu için bunu upload ettim.Tabi bu sırada 3 bardak çay falan içtim herhalde

İnşallah daha güzel renklere sahip bir video çekecem

Filitreli kamera modu

SAYGILARLA

Hocam bana sorarsanız açı gayet başarılı olmuş dediğim gibi gözmümü ayırmadan izledim, arada etrafı falan da inceledim çay vs ekran çok olunca gözler kayıyor tabi

O kadar uğraşmışsınız üstelik beğenmemek ne haddimize, üstüne ben teşekkür ediyorum size onca uğraşınız için

Beklerim yeni videonuzu da merakla

Ayrıca kamera modu da fazlasıyla yaratıcı olmuş, alkışlamak lazım

@ fenah2007

Sevindim hocam daha iyi olmana, hadi bakalım bu gece nöbet tutayım madem forumda

Eh hocam yapacak bişey yok madem ben de protesto eder çıkmam sefere

Yok yok hocam, iyi şoförsün sen yapmazsın öyle şeyler

İşe yaramasına sevindim de hocam çok öğrettiğim bir durum yok şimdi, içinde varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomania -- 29 Ocak 2013; 23:13:05 >

• selam olsun kitleye..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

quote:

Tamam hocam oyunu silebiliriz artık bugüne kadar oynadığımız hiç birşeymiş meğersem

Aman hocam sakın ha ben sadece ufkunuzu genişletmek istedim

SAYGILARLA

Hocam oncellikle bu yaptiginiz gercekten guzel ama ben biraz abartili buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @ otomania

İşte vidyonun başında hızlandıgınız gibi gitmesi gerekli bence araç ya budur yani.

Trafikte diger AI lerin 6x2 6x4 olması v.s güzel modmuş vallahi.

vay vay camdan çıkıp arkadaki MB selam vermeler süpermiş vallahi

AI yer bak ya yolun ortasında durup yol veriyor ne güldüm.

park hakkında birşey demiyorum. sonuç olarak güzel olmuş hocam emegine saglık.

@ fenah2007

Geçmiş olsun hocam acil şifalar diliyorum sana.

Eyvallah keyfle izledim müziklerde hoştu. Breaking benjamin severim evet hocam. Evet farklı bir versiyonuymuş o şarkının güzeldi ama

Estafurullah ne ustadlıgı hocam. Evet otomania özlemimizi giderdi saolsun. Bakalım pack bekliyorum hocam pack gelsin yapacagım bişiler. sendende yeni şeyler bekleriz. selametle...

quote:

Orijinalden alıntı: puchaczdriver

selam olsun kitleye..

Aleykümselam hocam hoş geldiniz resimler hoş görünüyor.

• quote:

Otobüsteyiö bu ney laaaaan peşinede yok a.a. Turgay diye bağırasım geldi. Mükemmel sistem birde koltugu arkadn biri sallasa tam olur işte :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

selam olsun kitleye..

şu oyunda açık ara en hoşlanmadığım araç actros du ama bu fotolar çook güzel çıkmış bi actros alsammı napsam :) :) hoş geldin bu arada aramıza :)
  • bu arada tam kesin olmamakla beraber çok büyük bir ihtimalle mart ayında askere gideceğim :(

yalnız giderken beni aşağıdaki gibi bir konvoy la uğurlamazsanız darılırım size

1.40 dan itibaren izleyebilirsiniz :)

• @ metal_my666

Beğenmene sevindim hocam, uğraşıyoruz parmaklarla

O modu sana ulaştırırım hocam istersen, tek kusuru arada sideskirtleri beyaz olan tırlar da görünüyor

Hocam yakışıklı göründü aynadan bir MB'ci olarak aksiyon yapayım dedim

O yol verme olayını anlamadım hocam, sanki AI "hadi geç Allah kahretmesin, geç ya geç" falan der gibi yol verdi

Beğenmedin mi hocam parkı Zaman ayırıp izlediğin için ben teşekkür ederim hocam

quote:

selam olsun kitleye..

Hoşgeldiniz hocam madem öyle aramıza, Actros güzel durmuş

@ johnny_bravo_

Sağolun hocam video için, 7:49'daki eski İveco'yu bile beğendim, eski araç tutukum nerdendir anlamadım

Bu arada hocam, askerlik konusuna gelince, hakkınızda hayırlısını diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomania -- 30 Ocak 2013; 12:05:20 >

• Arkadaşlar Logitech Driving Force GT'imi satıyorum çok çok temizdir kullanılmadı çünkü almak isteyen olursa beğenmeyip temiz değil derse geri alabilirim.

İlgilenen pm atarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HGÜLOĞLU -- 30 Ocak 2013; 13:22:21 >
  • bayağı bi uzak kaldım forumdan ama sürmeye devam ediyorum 60 bin km yi buldum şu mp çıksında şirketleşmeye başlayalım artık dh ahalisi
  • Oyundaki ciddi hatalardan bir tanesine rastgeldim, SS çektim. Arkadaş 2 saattir dönemedim hop tam kurtardım diyorum başka bir araç geliyor. Orada yolda dalmışım, fazla gittiğimi fark edince dörtlüleri yakıp dönmek istedim. Ne olduysa o aracın altıma girmesiyle oldu. Olmadık yerde %4 hasar verdik. Gel de kurtar şimdi tırı.

Bu da olaydan 5 dakika öncesi yükü aldığım yerden ayrılırken;

• quote:

@ metal_my666

İnşallah hocam, DLC'lerden umutluyum, bakalım neler çıkacak ilerleyen zamanlarda

Videolarına hasret kalınacak birisin hocam, bu konuda bile bir üstadlık sergilemişsin demek ki

Buyrun bu da yeni video, beğenmenizi umarım;

Hocam şu volvomla biraz zaman geçiriyim, sonra mercedes aldığımda camdan bana da selam verirsiniz artık :)
    Yolun ortasında durup yol vermeye çalışan AI'ye burdan bi tebrik konduruyorum :) Ama yazık yaa onlara da zavallılar onlar :P
    He bu arada bigün sizinle sağınıza oturup beraber yola çıkmak istiyorum bilgilerinize :)

• arkadaşlar 8 gb ram ve 2 gb ekran kartı olan en ucuz notebook hangisi?
    marka farketmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

arkadaşlar 8 gb ram ve 2 gb ekran kartı olan en ucuz notebook hangisi?
    marka farketmez.

notebook arıyorsan ben yeni aldım, aynı bahsettiğün özelliklerde, markası asus. 1800TL ye almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

arkadaşlar 8 gb ram ve 2 gb ekran kartı olan en ucuz notebook hangisi?
    marka farketmez.

notebook arıyorsan ben yeni aldım, aynı bahsettiğün özelliklerde, markası asus. 1800TL ye almıştım

modeli nedir?

• beyler 3:30 civarında bi kaza yaptım kırmızı astrayı yakalamaya çalıştım ama ilerdeki sapaktan kaçtı
    yorumlarınızı esirgemeyin

• 
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.