Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Ölüm yolunda Bratislava'dan çıktığında ilk benzin durağı idi sanırım.

@otomania
    Saolun hocam beğendiğinize sevindim. İnş MP geldiğinde çok güzel anılar, maceralar yaşanıcak bu grupla

@suleymankahveci
    Asıl ben teşekkür ederim hocam izlediğiniz için, beğenmişsinizdir umarım

........

Peki MP geldiğinde olay şöyle mi olucak: Beyler akşama kaçta buluşuyoruz

• @ suleymankahveci

eyvallah hocam tesekkür ederim beklemedeyiz

@ otomania

anlıyorum hocam. Premıum un bide skini var 01 yazan oyundan sanırım senin fotodaki araçtada var o skin.
  • hepde beni buluyor böyle yollar neyse zar zor döndürdük tırı :) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007
    Çok saol hocam sizler keyif aldıkça bende videolarıma devam edicem sizlerdende bekliyorum tabi.

Onu bilmemede benim tanıdığım sen ve metal hocam var ee bide kurucu olarak ben geçerim he bide yeni yerler keşfetme derside vericez onada jonny hocamı öğretmen yaparız

Öle demiş oluyom biraz

Aynen hocam tamamen hatasız olsalar tadı kalmaz. Mesela sollama yapıpta kaarşıdan araba gelince durup sağa geçmek için bekleyen araca bazen yol vermek bazende ne halin varsa gör banamı sordun sollarken demek çok keyifli .

Yani diyosunki hocam adrenalin geldimi önümde kimse duramaz ama ben şahane dururum.

her türlü göreve hazırım yeterki siz isteyin :) :) ben kaşif olurum sonra size gelir yolculuk anılarımı anlatırım :) :)

sollama işindede adam 90 derecelik virajda lap diye sollamaya çıkıyor karşıdan araba gelince küt diye olduğu yerde kalıyor ... bazende çok güzel sollamalar yapıyorlar :)

birde ben şey yapıyorum mesela tek şeritli gidiş geliş yolda adam beni sollamaya çıkınca yolun sağına doğru bariyere biraz yaklaşıyorum hani yol veriyorum rahat geçsin tarzında hayali bir şey yapıyorum bu bile bana bi keyif veriyor ki bunu yine youtube da video izlerken görmüştüm adam tek şeritli yolda biraz dardı önündeki tırı sollamaya çıkmıştı öndeki tır hemen biraz kenarı geçmişti rahatça beni sollasın falan diye sonra adam sollayıp önüne geçince ona dörtlü yakıp teşekkür etmişti hoşuma gitmişti ... bende oyunda böyle yapıyorum biri beni sollarken ... hee bişeye faydası yok ama işte kendimce böyle küçük ayrıntılarla oyundan daha çok keyif almaya çalışıyorum

• beyler şimdiden toplayalım mp timini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

hepde beni buluyor böyle yollar neyse zar zor döndürdük tırı :) :)

Hocam benim çekici değil mi yaaa o, kim almış da döndürüyor :P
    Şaka bi yana şöför bey güzel döndürmüş, helal olsun videoyu bizle paylaştığınız için de ayrıca teşekkür ederim

O bahsettiğiniz küçük şeylerden keyif alma işini ben de bazen yapıyorum Bazen kavşaklarda filan AI araçlara yol veriyorum, tabi AI araç bu inattır, duruyosa durmaya devam eder. Ben de bi korna bi selektör verip teşekkür anlamında yola devam ediyorum

O tek şeritli yollarda sizi sollamaya çalışınca, siz de sağa kırıyosunuz ya, o konu da sizi tebrik ediyorum Bu centilmenliği herkes yapmaz :) Nitekim gerçek hayatta sollamaya çalışılan tırın bi anda gazladığını hepimiz görmüşüzdür

• quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

Şaka bi yana şöför bey güzel döndürmüş, helal olsun videoyu bizle paylaştığınız için de ayrıca teşekkür ederim

O bahsettiğiniz küçük şeylerden keyif alma işini ben de bazen yapıyorum Bazen kavşaklarda filan AI araçlara yol veriyorum, tabi AI araç bu inattır, duruyosa durmaya devam eder. Ben de bi korna bi selektör verip teşekkür anlamında yola devam ediyorum

O tek şeritli yollarda sizi sollamaya çalışınca, siz de sağa kırıyosunuz ya, o konu da sizi tebrik ediyorum Bu centilmenliği herkes yapmaz :) Nitekim gerçek hayatta sollamaya çalışılan tırın bi anda gazladığını hepimiz görmüşüzdür

2 araç beraber gitmiştik teslimata senin araç arkada hatırlamıyormusun :) :) :)

ne demek hocam aslında forumu da fazla kirletmek kalabalık yapmak istemiyorum da arada böyle hoşuma giden videoları paylaşıyorum zaman zaman sağolsun arkadaşlarda olumlu karşılıyor hepsini :) :)

AI lere akıl ermiyor ışık olmayan kavşaklarda karşılaşınca durup selektör yapıyorum o zaman geçiyorlar bazen öküz gibi duruyorlar kımıldamıyorlar bile :) bazen de onlar bana selektör yapıyorlar geç diye :) ama en uyuz olduğum olay özellikle şehir içlerindeki garajlardan yükü teslim alıp yola çıkıcam ee tabi yol dar tır uzun dönücem adam geliyor yan taraftan tam dorsenin dibinde duruyor sıkıştırıyor dönemiyorum kalıyorum öyle yolun ortasında :) :)

• Evet beyler size oyunda yaşadığım bir zor anı paylaşmak istiyorum. İngiltere'ye yük götürürken feribota giden yolda feribotu yanlışlıkla geçmişim. Dönecek de yer bulamayınca fantezi aramak için tek şeritli dar yolda dönmeye kalktım ve başıma gelenler aşağıda ;

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Bu da trafikle ilgili çektiğim hoş bir görüntü;

Baylar biliyorum görüntüler çok kötü ama n'apalım bununla idare etmeye çalışıyoruz. HD 3600 gibi bir ekran kartınız olsun ne demek istediğimi anlarsınız + bir de üstüne optimazyon sorunu da eklenince...
    Sizce bu araç kurtulur muydu oradan? Sonuç: Evet, yaklaşık 30 dakika süren yoğun uğraşlarım sonucu tırı %1 bile hasar almadan sorunsuzca döndürmeyi başardım.

@_Dominic_Toretto_
    Hocam çok doğru söylüyorsun. Benim efsanevi oyunumdur. Çok güzel anılarım oldu o oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spycho -- 28 Ocak 2013; 15:45:02 >

• beyler benim oyunda volvo falan yok,mod falanmı bu volvo yoksa daha ileriki seviyelerdemi çıkıyor ortaya?birde oyundayken ekran görüntüsü ve video nasıl çekiliyor..scania r730 var,bunun hızını arttırmanın yolu yok mu?90 dan yukarı çıkmıyor,bide hep avrupada geziyorum başka yerler yok mu?
  • quote:

hepde beni buluyor böyle yollar neyse zar zor döndürdük tırı :) :)

Bu ne yaaa o ara sokaklarda ne işi var koskoca tırın yolunu mu şaşırdı acaba ama adama helal olsun geçti o labirentten ...

• Şöyle dev iş makineleri taşıma da olaymış

• quote:

quote:

ne demek hocam aslında forumu da fazla kirletmek kalabalık yapmak istemiyorum da arada böyle hoşuma giden videoları paylaşıyorum zaman zaman sağolsun arkadaşlarda olumlu karşılıyor hepsini :) :)

AI lere akıl ermiyor ışık olmayan kavşaklarda karşılaşınca durup selektör yapıyorum o zaman geçiyorlar bazen öküz gibi duruyorlar kımıldamıyorlar bile :) bazen de onlar bana selektör yapıyorlar geç diye :) ama en uyuz olduğum olay özellikle şehir içlerindeki garajlardan yükü teslim alıp yola çıkıcam ee tabi yol dar tır uzun dönücem adam geliyor yan taraftan tam dorsenin dibinde duruyor sıkıştırıyor dönemiyorum kalıyorum öyle yolun ortasında :) :)

Evet hocam şimd hatırladım Benim çekici gri zaten arkadan gelen olması lazım, ama beni niye çekmemişler onu anlamadım
    Anladığım kadarı ile sizin çekici de volvo :)

AI'ler kıl hocam onları anlamak zor ama oyuna zevk kattıkları kesin :)

• Buyrun, umarım beğenirsiniz;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomania -- 28 Ocak 2013; 22:20:54 >
  • @ suleymankahveci

Hocam resimlerin gözümden kaçmış önceki sayfaya tekrar bakınca gördüm valla çok güzeller eline sağlık. Ailem sorarsa D ehliyetini napçan olum nerden esti diye isimlerinizi verip ben kurtulucam

@ ottomania

Ne mutlu hocam bana bir insanı güldürmek kadar güzel bişey varmı ama hayranlıklar karşılıklı senin samimi sohbetin olmasa bende küçük şakalar için cesaret bulamam. Allah ağlatmasın inş.

Resimler şahane hocam. Tabi bunları bizlere yeni sunduğun için kanunda bi karşılığını bulamasamda ben ceza yazdım ( ne zamandır video yok evde çoluk cocuk aç ) 156 lira 52 kuruş makbuzu bu sefer benzin deposunun sağ altına yapıştırdım aksiyon olsun.

Videonuda gördüm birazdan izlicem onun için ayrı bir yorum atıcam. ( Gelsin cezalar )

@ ofyariz93

Hocam yazdıklarını keyifle okudum inş bizede nasip olur böle seyahatler. Abin düşünceli şöförmüş tebrik ederim. Tüm şöförlermizi katmam ama emanet edilen canları düşünmeyen şöförlerimiz var ne yazıkki.

Fotoya gelince beğenmemek ne mümkün zaten hepimizin yaşadığı anlar. Hangimiz arabayı park edince gerçekten o tırın içinde olsamda uyusam veya feribota binmeden ahh burda aracı denize karşı çekip biraz dinlenmek vardı demediki. Resim düşünceleirmize tercüman olmuş hocam eline sağlık.

@ johnny_bravo_

Eee ben sana dedim telsizden sordun dedim arka yoldan git orası zor olur dedim dinlemedin.

Saol hocam bizede böle görev adamları lazım bu dünyada gezilecek görülecek bir çok yer seni bekler. Rabbim yanında olsun kardeşim. ( ne bağladım be duygusala )

Hocam o anlar zaten oyuna renk katıyor biz oyuna o şekil vermesek kendimizi tırla olan bir nfsden farkı kalmaz. ( 200-300 basmaya çalışanları hala anlamıyorum ) git-gel yollardan birinde bir bağlantıda bir sürü araç geçiyordu durdum bekledim 3-5 araç geçti bitane reno magnum geldi hatta paylaşıcağım videodaydı sanırım emin değilim dün birkaç sefer yaptım, neyse magnum durdu selektör yapıp bana yol verdi. O an içimden gayri ihtiyarı dedim oyun olduğunu belkide unutuyorum o an. '' O kadar araç geçti bi tırcı yol verdi. Tırcının halinden gene tırcı anlıyor dedim '' böle anlar oyuna renk katıyor.

_Dominic_Toretto_

Hocam eline sağlık. Paylaştığın videoyu zileyince aklıma Discovery Channeldaki Avustralya kamyunları geldi bir bölümde böle inşaat aracı taşıyor adam araç 8 milyon $ özel dorse 1milyon $, adam yakınıyordu 9 milyon $ taşıyorum diye. 150km lik bir dağ yolunu, önünden çeken bir başka yardım çekicisi ile 15 saate alıyordu 12 km hızla. Adam ecel terleri döktü böle bişey olsa keşke oyunda.

***************************************************************************************************************************************************************

Son olarak son videomu paylaşıcam sizlerle. Tabi ottomania hcoamınkini izleyip aman buda videomu demeyin üzülürüm

Yalnız videoyu çekerken bir kaza yapmışım fişi alana kadar farkında değildim. Hatta kazada suçum bile yok. Normal bir şekilde seyri bitirdim bi baktım fişte dorsede %13 hasar, şaşırdım haliyle park bitince görüceksiniz arka çok az değiyor sanırım tam hiza yapıcam derken. Önce acaba ondanmı dedim hemen önceki bir autosave den biraz geriye döndüm ki hasar daha park işine bulaşmadan varmış. Neyse videomu baştan sona 2 kez izledim. 2ci izleyişimde sorunu buldum 09:55 - 10:20 arası dikiz aynasına bakın bir yapay zekasız duruyor ve 4lüleri yakıyor. Ozaman arkadan bana vurduğunu farkettim. İzlerken sizde görüceksiniz kullanırken o an gözümden kaçmış çünkü tek bir ceza yada hasar uyarısı yok. CEza olsa illa sesi gelirdide, sanırım navinin kapalı olması hasar görünmesini engelledi belkide. Sonuç olarak keyifli bir sefer oldu. Umarım sizde beğenir, izlerken keyif alırsınız.

Herkese iyi seyirler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 28 Ocak 2013; 23:16:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: otomania

Buyrun, umarım beğenirsiniz;

otomania hocam videonuza ilk kez tanıklık ediyorum ve ayakta alkışlıyorum sizi Bi araç anca bu kadar stabil ve seri sürülür sanırım. Gamepad'in bu tarz harikalar çıkardığını gördüm ya iyicene kafama yattı o iş

Videonun bi kaç yerine nacizane yorumlarım olucak izin verirseniz
    3. dakikada dorseyi almak için garaja giriceğiniz zaman aracı baya bi sola çektiniz, ilk anlarda karşıdan gelen trafikten kurtulmak için yaptığınızı düşündüm. ama sol şeride geçince ardında da garaj kapısını geçince şöyle bi kafamı kaşıdım otomania hocam ne yapmaya çalışıyor diye O noktaya bi açıklık getirirseniz merakımı gidermiş olursunuz.

Kullandığınız modlar hakkında bi sorum olcak, sanırım trafik arttırıcı mod kullanıyorsunuz. Ben de indirdim ama, hız limitini kaldıran modu engelledi maalesef. Sizinki eğer öyle değilse nerden aldığınızı bana söyler misiniz?

Gelelim en çok tebessüm ettiğim 20. dakkayaaa Actros AI otomobiline kafa tutuyor :) ilk önce bi iki selektör, yaklaşma filan. olmadı korna, o da olmadı sağ sinyal ver geç aracı, geçerken de kornayı öttür :) En çok siz aracı geçerken güldüm desem yalan olmaz herhalde :) Hocam naapsın AI aracı işte zavallım öndekini bekliyordur herhalde

Park konusuna gelince. en çok sizin park stilinizi merak etmekteydim görmek de nasip oldu :) Onu da müsadenizle ayakta alkışlamak istiyorum :) tek seferde cuk diye ve çok güzel bi tarz ile :) Benim de bu tip garajlarda bi park stilim var bi gün çekeyim de koyayım, benimkini beğenicek misiniz? :)

He bu arada Mercedes'in ihtişamını da unutmamak lazım, ne de olsa mercedes yıldızı yeter .)

Tekrardan video için teşekkürler, zevkle izledim, devamını da çok isterim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofyariz93 -- 28 Ocak 2013; 23:37:05 >

• @ fenah2007

Eskiye göre az girer oldun hocam foruma özletiyorsun kendini

Amin hocam, hepimiz hep gülelim inşallah

Fotoğraflarla ilgili yorumun için sağol hocam, karıştırdım ama daha bulamadım, cezayı da öderiz artık ne yapalım

Videonu da izledim hemen hocam, hiç otomania'nin videosu yanında video mu bu demeyin falan deme yine hakkını vermişsin yolun, tırın, oyunun

Ancak hocam senin bu araçların motor ömrü 1milyon km ise senin bu "höykürtme" ile 750'ye kadar iniyordur hocam o

Hasar olayını ben de gerçekten anlamadım, dediğin gibi sanırım hızını alamayan bir AI ciddi anlamda çarpmış

Paylaşım için teşekkürler hocam, tırı da beğendim, ha bir de direksiyon setinin frenler fazla mı sert hocam, şu ışıklarda çok ani ve önde duruyorsun gözüme bir bu takılıyor yoksa geriye kalan herşey çok iyi gerçekten

Park işini de oldukça geliştirmişsin hocam, biraz iyice girsin havasında iki defa yokladın ama o da olsun artık senden kıymetli mi

@ ofyariz93

Estafurullah hocam, o kadar birşey yok bence ama yine de inceliğiniz için teşekkür ederim Gamepad'e bir şans daha verin bu konuda derim, kesinlikle mouse ya da klavyeden iyidir benim gözümde

Sorunuza açıklık getireyim hocam, orada ilk planda trafik daha geride beklemekteydi bende ilerlemelerini hesaba katamadım, o açıdan dorse olmasa da sola geçtim ki mümkün olduğunda iki araç arasından dik geçeyim en az aralıkla geçebileyim diye ama mantıksız görünmüş olabilir trafiğin hareketi sonrası açılan alanla beraber o açıdan da haklısınız

Trafik arttırıcı ya da "Overhaul" gibi modlar yok hocam, benim genelde İngiltere'de bol karşılaştığım bir olay bol trafik Bu arada hız sınırlı haliyle kullanmanızı tavsiye ederim çünkü ben de her ne kadar yavaş kullanmayı sevsem de hız sınırını kaldıran mod olunca 100'e falan çıkıyordum yalan yok

Vallahi hocam oyunu oynarken kendimi fazla kaptırabiliyorum o an da tepkimi gösterdim çünkü lüzumsuz şekilde yavaş gidiyordu, bir an geçemezsem diye de düşünmedim değil sağlamaya çıkınca

Sağolsun arkadaşlar baya bahsettiler ondan olsa gerek hocam, ama elbette kendi güzelliklerinden mübalağa ediyorlar, nitekim siz de öyle Sizin park stilinizi de görmek isterim yakın zamanda

Hem Mercedes hem eski Axor olunca tadından yenmiyor hocam benim gözümde

İzlediğiniz için ben teşekkür ederim hocam ne demek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: otomania

Buyrun, umarım beğenirsiniz;

otomania hocam videonuza ilk kez tanıklık ediyorum ve ayakta alkışlıyorum sizi Bi araç anca bu kadar stabil ve seri sürülür sanırım. Gamepad'in bu tarz harikalar çıkardığını gördüm ya iyicene kafama yattı o iş

Videonun bi kaç yerine nacizane yorumlarım olucak izin verirseniz
    3. dakikada dorseyi almak için garaja giriceğiniz zaman aracı baya bi sola çektiniz, ilk anlarda karşıdan gelen trafikten kurtulmak için yaptığınızı düşündüm. ama sol şeride geçince ardında da garaj kapısını geçince şöyle bi kafamı kaşıdım otomania hocam ne yapmaya çalışıyor diye O noktaya bi açıklık getirirseniz merakımı gidermiş olursunuz.

Kullandığınız modlar hakkında bi sorum olcak, sanırım trafik arttırıcı mod kullanıyorsunuz. Ben de indirdim ama, hız limitini kaldıran modu engelledi maalesef. Sizinki eğer öyle değilse nerden aldığınızı bana söyler misiniz?

Gelelim en çok tebessüm ettiğim 20. dakkayaaa Actros AI otomobiline kafa tutuyor :) ilk önce bi iki selektör, yaklaşma filan. olmadı korna, o da olmadı sağ sinyal ver geç aracı, geçerken de kornayı öttür :) En çok siz aracı geçerken güldüm desem yalan olmaz herhalde :) Hocam naapsın AI aracı işte zavallım öndekini bekliyordur herhalde

Park konusuna gelince. en çok sizin park stilinizi merak etmekteydim görmek de nasip oldu :) Onu da müsadenizle ayakta alkışlamak istiyorum :) tek seferde cuk diye ve çok güzel bi tarz ile :) Benim de bu tip garajlarda bi park stilim var bi gün çekeyim de koyayım, benimkini beğenicek misiniz? :)

He bu arada Mercedes'in ihtişamını da unutmamak lazım, ne de olsa mercedes yıldızı yeter .)

Tekrardan video için teşekkürler, zevkle izledim, devamını da çok isterim :)

Alıntıları Göster
    @otomania

İnş hocam en kısa zamanda bi park videosu gelicek :)
    İngiltereye gidip dolaşmayı pek sevmediğimden, trafiği de gözümden kaçmış sanırım
    Hız konusuna gelince, gerektiği yerde yavaş gitmek çok hoşuma gider. Videomda da gördünüz yağmuda çok yavaş gittim :) Ama yeri geldiğinde de 100'ü hatta 110'u esirgemem 120 ve sonrasında pek gözüm yoktur ne de olsa ağır araç bu o kadar hızlı gitmesi doğru değil :)

@fenah2007

otomania hocamın videosunu izledim ve yorumumu attım ki ne göreyim bi tane daha video paylaşılmış büyük bi iştahla açmaya çalıştım ama sanırım benim nette yine bi problem var sizin videonun en fazla 5 dakikalık kısmını izletiyor bana
    Ama en kısa zamanda izlemeye çalışacağım :)
    Son olarak, hocam ben garajdayken çekicinizi bi getirin :) Garajımızın teknisyeni olarak ilk sizinkini incelemek isterim :) Şu "höykürtme" meselesinin çekicide nası bi etki bıraktığını öğrenmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofyariz93 -- 29 Ocak 2013; 2:05:01 >

• @ otomania

araç seçmi yine süper, , o trafik ne öyle ya bazen bendede oluyo bu steam girdim gireli anlamdım valla

Döner kavşaklardan dönuşler çok iyi vallahi begendim. dikkat ettim gaz vermen v.s çok seviyeli olayı bitirmişsin

Park için döndügünde dedim çok mu geniş aldı ne, ne yaptın ettin yine cuk diye oturttun vallahi tebirkler, güzel video olmuş hocam emegine saglık.

@ fenah2007

Aracın modifiyesine uygun ses olmuş hocam yakışmış vallahi. müziksiz bitmez diyosun bu yollar Breaking benjamin şarkısı duydum ama cover mıydı neydi çözemedim

Temiz kullanmışsın hocam tebrikler, emegine saglık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 29 Ocak 2013; 9:06:38 >

• @ metal_my666

Eski candır dedim Axor MP1'den vazgeçemedim hocam, onca tır varken garajda bayadır bu araçlayım alıştım baya Bende sadece İngilterede görünen bir durum hocam ama ilk gittiğim zamanlar ben de rastlamıyordum ne olduysa Steam'le oldu

Mümkün olduğunca geniş ve aheste almaya çalışıyorum hocam, gaz verme işinde de ışık falan yoksa yavaş yavaş hocam, beğenmene sevindim, üstadımsın

Orada farketmişsindir hocam bir ara boşa çektim sonra yine 1e yükseltip biraz daha ilerledim bende orda dedim bi acaba girer mi diye ama çok az gaz verip direksiyonu tam kırınca çoğu zaman çok az mesafede çok iyi manevra yapıyor dorse

Zaman ayırıp izlediğin, yorum yazdığın için de ayrıca teşekkürler hocam

@ ofyariz93

Beklemedeyim hocam bilginiz olsun

Bence bir şans verin hocam bende başlarda önyargılıydım trafik ters diye ama gidince tadı bir başka geldi

Anladım hocam, zevkler değişebiliyor tabi ki sonuçta çok hızlı gitmedikçe deiğiniz gibi bir mantıksızlık da yok, tercih meselesi

• quote:

quote:

quote:

Evet hocam şimd hatırladım Benim çekici gri zaten arkadan gelen olması lazım, ama beni niye çekmemişler onu anlamadım
    Anladığım kadarı ile sizin çekici de volvo :)

AI'ler kıl hocam onları anlamak zor ama oyuna zevk kattıkları kesin :)

hocam sizin sisteminizi yazarmısınız oyunda takılma yok maşallahı var

• 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.