Şimdi Ara

ETRAFTA EKSOZLU ARABA KALMADI FARKINDA MISINIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cezası 3 bin TL oldu geçen senelere göre vallahi hiç görmüyorum artık eksozlu warexli araba.

Daha da ağırlaşması lazım trafik cezalarının demekki işe yarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de 41 yıldır Mamak'ta yaşıyorum. Tabi bu belli bir yaşa kadar tercih değildi, aile zamanında bula bula burayı bulup göç etmiş. Artık kendi ailemi kurduktan sonrada çocuğa kim bakacak v.s. derken, hanımın ailesini de taşıdık ve bir daha kopamadık.

Dairemin kapısından çıktığım andan itibaren başlıyorum lanet okumaya, bu, sokakta ve gittiğim her yerde devam ediyor. Nasıl olur da bu kadar kültürsüz, seviyesiz, görgüsüz, apaçi, kıro, paspal ve buna rağmen kendini beğenmiş İnsan bir ilçede toplanırın güzel bir örneğidir Mamak. 30 yıl önce böyle değildi, her geçen gün adı ile müsemma çöplüğü gibi oldu koca İlçe.
  • Geceleri falan hala çıkıyorlar. Şu makascılara da aynı cezadan gelse de kurtulsak.

• Darısı motor ların başına
  • Benzin 10TL olsun, "etrafta tekerli araba" da kalmaz. Merak etme sen..

DipNot: Varex 1asir evvel icad edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 17 Eylül 2018; 6:3:13 >
  • Kumandali egzoz var bir tusla kapatip acabiliyorsun

• Nereye kalmadı Ankara mamak civarına bi gelde gör

• Bursa'da şova devam. Ne geceleri var ne gündüzleri...
  • ne güzel öyleyse ama yok olacağını sanmıyorum kısa vade de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir de her gece egsoz festivali var.Soyları bir türlü tükenmiyor okul çocukları işte.
  • Kalmadıysa, buradan gönderelim biraz; rahat hareket edemiyorlar
  • Böylelerinin sülalesini anıyorum her akşam. Bebek uyuyor sesi duyunca uyanıyor.

• Doğrudan benzine dayalı olarak trafiğin azalması için minimum 15 TL diyorum

• Egzoz arkadaşlar EGZOZ
  • Benzin değil LPG zamlanmali, kekoların bir çoğu LPG alıp basıyor gaza.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Nereye kalmadı Ankara mamak civarına bi gelde gör
    Ben de 41 yıldır Mamak'ta yaşıyorum. Tabi bu belli bir yaşa kadar tercih değildi, aile zamanında bula bula burayı bulup göç etmiş. Artık kendi ailemi kurduktan sonrada çocuğa kim bakacak v.s. derken, hanımın ailesini de taşıdık ve bir daha kopamadık.

Dairemin kapısından çıktığım andan itibaren başlıyorum lanet okumaya, bu, sokakta ve gittiğim her yerde devam ediyor. Nasıl olur da bu kadar kültürsüz, seviyesiz, görgüsüz, apaçi, kıro, paspal ve buna rağmen kendini beğenmiş İnsan bir ilçede toplanırın güzel bir örneğidir Mamak. 30 yıl önce böyle değildi, her geçen gün adı ile müsemma çöplüğü gibi oldu koca İlçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 19 Eylül 2018; 15:55:15 >

• 3500 cc ve uzeri eksozlu arabalar her gece oturdugum semtte semfoni veriyorlar misssssssss.

• Geçen gece bu magandalardan biri ışıklarda yanımda durdu civic ile, sordum bağırdığı kadar gidiyor mu diye, kıt aklıyla yarış teklifi olarak anladı galiba, tribe girdi kendi kendine bağırtmaya başladı arabayı, can hıraş bi kalkışı vardı, sessiz sedasız geçtim gittim yanından...

Bir makas atanlar, iki de bu egzozcular halkın huzurunu kaçıran, topluma zararlı magandalardan ibaret yaşam formları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 17 Eylül 2018; 16:43:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

3500 cc ve uzeri eksozlu arabalar her gece oturdugum semtte semfoni veriyorlar misssssssss.
    Türkiye'de öyle bir semt mi var hocam.. Ne taraftasın sen Hollywood civarında mısın
  • Özellikle motorcularla ilgilenmeleri gerekir, gecenin 3-4 ünde bam bam diye egzoz sesi çıkarıyor terbiyesizler

• 2 gün önce ankarada çankaya taraflarından yardır yardır geziyodu bi tanesi sanırım travesti avına cıkmıstı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.