Şimdi Ara

Ethereum kurucusunun trajikomik deprem bağışı iade edildi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
7.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İade eden iyi yapmiş ki 1500 yerine 150 bin gelmiş rakamlar yalan soylemez vitalikcim de hatasindan gec de olsa donmus afferin. Sonuca bakin 3 kisi yerine 300 kisiye bakılacak o parayla.

• adi ustunde bagis...isteyen istedigi kadar yapar..kucuk miktarlar birike birike dağ olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Sen olayı yanlış anlamışsın arkadaş adam önce teyit ediyor gidiyor mu güvenli mi diye sonra bağışını yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lecnotr kullanıcısına yanıt

Heh işte evet doğrusu o zaten adam teyit etmek için 1 eth gönderdi ondan sonra asıl bagisini yaptı bizim millet araştırmadan cahil cahil konuştuğu için adamı yapmadığı şeyle suçluyorlar

• hatrix kullanıcısına yanıt
    söylenene göre iddia ediliyor! bundan ne zaman kurtulacaksınız! kaynağını araştırmadan doğruluğunu bilmeden herşeyi paylaşıp yaymayın!

• ""Güncelleme: Vitalik Buterin yeni bağış yaptı

Vitalik Buterin, tepkilerin ardından AHBAP'ın kripto cüzdanına 99 ETH daha gönderdi. Bugün saat 08.49'da gönderilen bu bağışla birlikte Buterin toplam 153 bin dolar değerinde bağış yapmış oldu.

""

şimdi o UTANMAZ YÜZSÜZLERİN bu adama özür göndermesi gerek..

birisinin dediğine göre büyük miktar göndermeden önce yep küçük gönderip test ediyormuş whale lar diyorlar.. ama fark etmez UTANMAZ YÜZSÜNLERİN o adama hem özür hem teşekkür borcu var şimdi... murat pak mıdır nedir onun da !

• bağışın miktarı olmazmış. kafanız mı iyi olm sizin. vitalik buterin bu .150k $ bile az. resmen alay etmiş adam sonra tepki olunca mecbur kalmış . CZ den de bekliyoruz en az 10 milyon dolar. dolandırdıklarına saysınlar

• whitewolf1907 W kullanıcısına yanıt

Milleti dolandırdığı parayı verse 1 Hatay daha kurulur. Vermez o cimri üç kağıtçı..

• Hermiyasinmi H kullanıcısına yanıt

Afad adana yardim toplanma merkezini gördüm. Afad hatay yardim toplanam merkezi ile ilgili video izledim. Boş yapma. Oturduğun yerde hadsizlik yapıyorsun. Millet aç kalıyor.

• ssouness S kullanıcısına yanıt
    adam bağış yapmak zorunda mı

• shegenli chingen kullanıcısına yanıt
    Tabi isteyen istediği kadar yapar ama bende istediğim kişiye tepki gösterir veya onun parasını kulanırım yani piyasada eth durmak istiyorsa yatırımcı almalı yatırımcı istiyorsa tepki çekmemeli tepki çekmek istemiyorsa beni bizi memnun etmeli
    Yani yapmak zorunda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Boş işler boş muhabbetler.Benim işyerimde doğru dürüst yardım eden yok.Adam yurtdışından 1500 $ göndermiş ya da ne haltsa rakam olarak hala boş yerlere çekiliyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @theJuDGe_41 Ahbab'a 99ETH ($151.000) bağışın ardından, ayrı olarak Ankarelief adlı, deprem için henüz yeni kurulmuş, adını hiç duymadığım bir kuruluşa da 50ETH($56.000) yollamış.

ethereum (eth) blockchain explorer
    Ethereum Transaction Hash (Txhash) Details | Etherscan
    https://etherscan.io/tx/0x91298d449f193df13d1ba23e6ea55e9f50b88b4fb9b373571b8cb33a07c2f879

ethereum (eth) blockchain explorer
    Ethereum Transaction Hash (Txhash) Details | Etherscan
    https://etherscan.io/tx/0xafa5ab0ae04e045267210a95c69ca6ef1107e503717c9f2aa800150b64eb27ad

https://twitter.com/AnkaRelief

• hatrix kullanıcısına yanıt

bakseen ne idüğü belirsiz bir videodan koskoca kurumu yargılayorsun

• Hermiyasinmi H kullanıcısına yanıt

La bi çektir git.

• hala bagis bagistir diyosunuz, al sana sadaka demis

• Millet bağış yarıştırır oldu iyice.

• Bağışın büyüğü küçüklüğü tartışılmaz bağış bağıştır

• Türkün türkten baska dostu yoktur. Sadece yapılan zavallı bir hareket. Doğrusu yapilmış ülkemiz adına

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.