Şimdi Ara

Ethereum kurucusunun trajikomik deprem bağışı iade edildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
7.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yemin ediyorum beyin yoksunluğu bir hareket siz kimden ne kadar gelmiş diye bağışları didik didik inceliyormusunuz olayı neden kişiselleştirdin Murat Pak aga böyle insanlar var hakikaten inanılmaz kaç yaşında la bu adam

• Murat Pak çok iyi kapak yapmış vitalik e.Al bunu munasip bir yerine montala der gibi.Destekliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konu altındaki yorumlar ülkenin iq seviyesinin ne kadar düşük olduğunun kanıtı. Daha bir çoğu okuduğunu anlamıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApRa- -- 11 Şubat 2023; 10:57:33 >
  • Vain kullanıcısına yanıt
    parayı adam cebinden göndermiş. yani 1500 dolar bağış eksilmedi. vitalik in bağışı da yerini buldu. ama biriside demişki ben de sana 1500 dolar bağış yapıyorum al demiş. 46 kişi beğenmiş sazan gibi. troll değillerse.

46 sazanın sorumlusu konuyu yazan Yusuf Akbaş yanlış kelime ile başlık atmış. "bağış İADE edildi" değil. "KARŞI bağış yapıldı" gibi bir kelime kullanılsa bu yanlış anlaşılma olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 11 Şubat 2023; 11:33:38 >
  • Deprem için gönderilen yardım kolilerinde gıda malzemesi az çıkıyormuş.

Tüm yakınlarınızıa kuru gıda ya ağırlık vermelerini söyleyin lütfen.

Bu yazıyı direk kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Ayrıca yardım toplama noktalarında tüm koliler açılıp kontrol edilip tekrar kapatılmak zorunda kalındığı için süre uzuyor.

Fikir olarak ''Ramazan yardım kolisi'' tarzında kolileme yapılıp ve üstüne de açıklama yazılıp gönderebilirlerse yardımın ihtiyaç sahibine ulaşması çok daha hızlı olur.

Allah yardım severlerden razı olsun.

• cabriyo kullanıcısına yanıt

Doğru diyorsun ama bir farkla,bu bağışı senin yerine ben yapıyorum demek oluyor,senin paran geçmez,vitalikin bağışı iade edilmiş oluyor,anladın sen onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 eth daha göndermiş pinti.

• Vitalik, aspergel sendromu belirtileri olan bir kişi, bu olay niye bu kadar büyütüldü ilginç, isteyen istediği miktarda gönderir. Adamın belki deprem nedir bilgisi veya algısı yok.

• lecnotr kullanıcısına yanıt

Çok üzüldüm şimdi. Dediğiniz gibi bu konuda farkındalığı bile yeterli olmayabilir.

• iki kişi de servetlerini hiç gerçek karşılığı olmayan, değerini sadece tüm dünya'da şişen enflasyondan alan ve bu işe gerçek paralarını yatırandan alan "dijital para birimi/varlik" sahibi.

Yatırılan para düşük olabilir ama buna karşı çıkmak, eleştirmek bile yanlışken Murat isimli kişinin yaptığı çok büyük saygısızlik ve terbiyesizlik

Sokaklardaki dinlencilerden, kendinlerine para verince "abi/abla biraz daha ver" diyenlerden bin kat daha kötü bu bence

• İlk yapılan bağış test için olabilir. Adresin doğruluğunu teyit etmek için. Bilemiyorum...

• Bireysel toplanan yardim olsa soz dusmezdi.
    Lakin toplumsal bi tarvmada bunun artistlikten baska aciklamasi olamaz.

Anadoludaki karsiligida zugurt tesellisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 11 Şubat 2023; 15:1:47 >
  • Statistik S kullanıcısına yanıt

Klavyene saglik.

Magdurlar adina toplanan parayi magdurlara danismadan iade etmesi tam bir.....

..

• Vitalik ağa 100 eth yollamış sağ olsun canım benim.

• hatrix kullanıcısına yanıt

Hocam birde kanada civarında insanlar vakıflara para göndermeyi sevmezler, daha çok kar amacı gütmeyen kuruluş npo lara para vermek isterler. Yani bu bir kültür gibi düşünün adam belki denemek için doğruluk payı belki vardır diye, çöpe atıyomuş gibi gönderdi 1eth.

• adam istediği kadar gönderir sizene rezil duruma düşmüşsünüz

• Gönüllülük esastır. Ne gelirse al. Yerine ulaştır.

• Sanane kardeşim insanlar istediği kadar yardım yapabilir kimin gönlünden ne kopmuşsa bu kadar basit ayrıca sen önce kendi ülkende depremzedelere gönderilen gülünç elbise ve yardım malzemelerinin hesabını sor. Bu yardımı ihtiyaç sahiplerine sormadan nasıl geri iade edebiliryorsun?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.