Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
17
Favori
17.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyal ve psikolojik olarak ele alınıp üzerinde tezler yazılabilecek , Türk gençliğinin 2002 2009 arası 7-8 yıllık dönemi damga vurmuş ben dahil neredeyse herkesin oynadığı oyun . Anlatılacak hatıra o kadar çok ki fakat bir o kadarda boş tek gerçek ise aldığımız haz oyunun verdiği hırs ve hayatımızdaki negatif sonuçları .
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

quote:

Orijinalden alıntı: Rochas Delores

hepimiz bir zamanlar civcivdik

üye olmak çok zordu ilk başalrda şifreyi felan kendi gönderirdi hatta bize ki o şifreyi halen kullanırım

aynen o şifreyi direk şifrem belledim hala kullanıyorum her yerde

+9999999
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepazystamasis

hatırlayan varmı beyler ? hatırlayana sağlam nostaji olacak

İyi oldu koyduğun hemen hatırladım.

•  Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)
  • Olum niye açtınız konu lan, anılarım depreşti.

2006-2009 yılları arasında hep oynadım. Elimde kaç tane char geçti saysam sayamam.
    Herkes +9 olmaya başlayınca koxptan geçilmeyince bıraktım. Keşke o eskilere dönse.

Oynamayanın ta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellaflush&Fatlace

6e liselısi konuya bekleniyor

Buggs Buny vardı avatarında. O zamanlardan bu elemanı hatırlıyorum. Ko Genel
  • Birkaç ay önce soyulana kadar hala oynuyordum. Xigenonda başladık Xigenon'da bıraktık. Hala düşünürüm 3-5gb alıp biraz ticaretle devam etsemmi diye ama vakit ayıramam artık. Güzel zamanlardı güzel anılar bıraktı arkasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoX~

Zamanında ne abilerimiz kardeşlerimizle oynardık çoğu şimdi evlendi yuva kurdu ,kimi askere gitti geldi bıraktı kimi iş kurdu kimi okuyor.Bir abimle görüşüyorum hala çocuğu var 4 yaşında hala oynuyormuş eski EDANA cılardan.

Exp kastığımız yerlere troll çekerdi şerefsiz okçular,yada mageler party'e alıp trollere çekerdi.

Şimdi arada pvp severlara girip eski dostlarımla pk atıyorum arada,bu oyunu doğru zamanda bırakabilmek en güzeli kesinlikle,herkesden alıp götürdüğü şeyler vardır illahaki,zaman - para bunların başında..

Bu arada o oyundan yanıma kâr kalan tek güzel şey dostluklar olmuştur.

Goleme çekiyorlardı. Hatta beni çeken kişiyle arkadaş olmuştuk. Sonra ben de çekmeye başlamıştım goleme. Ayıp bir şey ama eğlenceli oluyordu. Düşük level adamları yakalıyorduk zaten, kaçamıyorlardı. Benim de başıma çok geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: moogerfoogin

quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

quote:

Orijinalden alıntı: Rochas Delores

hepimiz bir zamanlar civcivdik

üye olmak çok zordu ilk başalrda şifreyi felan kendi gönderirdi hatta bize ki o şifreyi halen kullanırım

aynen o şifreyi direk şifrem belledim hala kullanıyorum her yerde

+9999999

cidden hala aklımda ama başka hiç biyerde kulanmadım
    1r8sgtzjp

• yenisi geliyor bomba gibi;

kingdom online.

beklemedeyim. O zamana kadar PVP uskodan iyidir.

yıldızko serverda HT de 11 human indirmişliğim var Lugias+SS ile arka arkaya .

bende inanamadım.

not:
    server güzel bir sever, kuleler vuruyor evet ama 2-3 party girmiştik.
  • ne kadar ortaokul ve lise hayatımın içine zıçsanda knight oynadığıma pişman değilim.fakat yaş ilerledikçe fark ettim ki para tuzağımışsın saman altında neler neler yürüttün ah be k2 network ne edit adamlar yaptın sw lerde bilerek kendi oyunun hilesini çıkardın sonra piyasaya heaven fire adında sürdün onuda parayla sattın.sonra gittin o hile yapanları banladın sırf tekrar premium alsınlarda geri dönsünler diye daha neler neler yazıklar olsun sana k2 network sanada lanet olsun mgame..
  • yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu foruma üye olma nedenimdir.
    İlk charım warriordu banlandıktan sonra asas açmıştım soyulup bırakana kadar oynadım.
    Arada pvp serverlara girerim pedal derler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seri cs zamanı ne güzeldi ya
  • vaybe anılarım depreşt,kunt vardı hitmachine vardı,güzel zamanlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: inquistion

vaybe anılarım depreşt,kunt vardı hitmachine vardı,güzel zamanlardı

5:55 ten itibaren izle =)
  • 350 tl para verip karakter aldığımı hatirlıyorum
  • Ömrümü yedi :) önlerdeyim bilenler bilir cypher'da DahaK

• Verildiyse affola eski videolara bakmadm en sevdiğim videolardandır.
  • eski edanacılardan hangi clandan acaba hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.