Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
17
Favori
17.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel oyundu be. Çok da güzel hatıralarım vardı benim için ko'nun yeri bambaşkadır ama Türklerin yaygınlaşmasıyla oyun komple bozuldu; koxp,dolandırıcılık,küfür gırla hale geldi. Yeni moradon pakedi de üstüne tuzu biberi oldu. O kadar çok isterdim ki o eski haliyle bir gün bile olsa doyasıya oynayıp mutlu olmak.. ama belki de en iyisi o eski günleri hatırlayıp "güzeldi be" diyebilmem olacaktır. Giriş ekranı soundtrackini de ne zaman dinlesem epey duygulanırım. Konu için teşekkürler gerçekten tebessüm ettim bir an oyunun eski halini hatırlayıp :)
  • 2001

2004

Sanırım 2006

• Ben oyuna 1299 patchte tanışmıştım o aralar 36 level okçum vardı tabi o sıralar koxp yaygın değildi çok kullanan yoktu.1800 versiona kadar devam ettim ve bıraktım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2004-2005 gibi sanırım, login ekranında bi yaratık çıkıyordu bağırıyordu onun videosunu bulabilecek var mı
  • şu müziği duyunca morodonda 10-20 levelken takıldığım anlar aklıma geliyor.wormlerin ölüş sesi, warriorların uzaklaradn sprint basma sesi falan.bi oyun ama harbi duygulandırıyor insanı...2009 başlarında bırakmıştım bende olympia 82 priest'ımın hacklenmesi sonucu...ama oyunun db sini sıfırlayıp 2006-2007 zamanlarındaki db i koyarlarsa düşünmeden başlarım ve benim gibi 100 lerce kişininde başlayacağına eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam B.

şu müziği duyunca morodonda 10-20 levelken takıldığım anlar aklıma geliyor.wormlerin ölüş sesi, warriorların uzaklaradn sprint basma sesi falan.bi oyun ama harbi duygulandırıyor insanı...2009 başlarında bırakmıştım bende olympia 82 priest'ımın hacklenmesi sonucu...ama oyunun db sini sıfırlayıp 2006-2007 zamanlarındaki db i koyarlarsa düşünmeden başlarım ve benim gibi 100 lerce kişininde başlayacağına eminim

+1
  • Valla ben 2007 yılında 9.sınıfta başlamıştım. Pc yoktu kafeden idare ediyorduk archer açmıştım 25 te bırakmıştım hem anlayamamıştım hemde kafede oynamak belimi büküyordu o yasta :) 2009 yılında rehberlik hocam laptop'unu bana verdi o da ilk bilgisayarımdı zaten internet baglattık ilk is ko yu indirdim kurdum tekrardan basladım 2 yıl boyunca dolu dolu oynadım da oynamaz olaydım diyorum hep ama duygulanıyor insan ya cok güzel zamanlarımız gecti valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wessaur -- 8 Ocak 2013; 15:29:56 >
  • Beyler mage takımımız var pvp oynuyoruz yeni yeni movieler yapmaya bile başladık isteyen gelebilir Pm ts adresi atıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

- O zamanlar warriorlarda 45 lvl provokesi olan bulmak zordu, brethin önünde werewolf falan ufak mobları tek tek vurarak toplardı birisi, sonra biz mageler 33 alan ata ata keserdik.

- Baronlarda az 35kağıdı düşürmeye uğraşmadık.

- Daha sonralarda eslantta warrior 45 provokeyle harpyleri toplar mageler keserdi. Hatta warrior toplarken başka pt nin harpylerini çalar kavga vs olurdu

- Koxpun öncesinde kosp vardı, çok seri bir programdı ve çok az kişide vardı (paralıydı). kospu hatırlayan var mı aranızda ?

70Lvl patchi gelince biraz daha oynayıp bırakmıştım. Tam zamanlarında oynadım ve bozmadan önce bıraktım oyunu.

kospu ilk defa 2005 yada 2006 yılında cyper yeni geldiginde lufersonda görmüştük adamlar 2 okçu çift slot harpy kesiyordu lvl sınırı 70 yeni başlamıştı adamlar neredeyse 66-67 idi konuşunda polonyalı olduklarını öğrendik ve bizde kendimize her birimiz kosp aldık fakat genelde biz esland golemlerde kastık 70 lvli hatta heavenin lideride bizimle kasarak 70 oldu hatta o zamanlar onun clanı basit bir clandı adam büyüttü sonra clanını

kospun güzelliği bankayı okla dolduruyorduk bittikce inn giderek ok alıyordu kosp kadar stabil çalışan bot programı gelmedi birdaha

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

- O zamanlar warriorlarda 45 lvl provokesi olan bulmak zordu, brethin önünde werewolf falan ufak mobları tek tek vurarak toplardı birisi, sonra biz mageler 33 alan ata ata keserdik.

- Baronlarda az 35kağıdı düşürmeye uğraşmadık.

- Daha sonralarda eslantta warrior 45 provokeyle harpyleri toplar mageler keserdi. Hatta warrior toplarken başka pt nin harpylerini çalar kavga vs olurdu

- Koxpun öncesinde kosp vardı, çok seri bir programdı ve çok az kişide vardı (paralıydı). kospu hatırlayan var mı aranızda ?

70Lvl patchi gelince biraz daha oynayıp bırakmıştım. Tam zamanlarında oynadım ve bozmadan önce bıraktım oyunu.

Kosp değildi, o zamanlar japonların orijinal parayla satılan programının ismi Koxp'tu. Bunu crackleyip ücretsiz kullandırtan kişi de "hilaladam"dı.

Çok iyi hatırlarım. Hilaladam koxp'u her yeni patchte crackleyip hilaladam.geocities.com/koxpXXXX.zip (xxxx patch nosu) olarak paylaşırdı.
    Paylaşırdı ama hep 1-2 hafta sonra paylaşırdı. Ben de bu sistemi ezberlemiştim ve hilaladamın sitesinden patch numarasını girip daha koxp yayınlanmadan indirip akrabalara gönderirdim.
    Bir gün millet de faydalansın diye DH'de paylaştım eski üyeliğimle. DH'ye attığım ilk mesajdı. Sonra bir biri ardına "Bye Bye", "yazık oldu", "birazdan banlanır" vb. mesajlar ardından sınırsız banlanmıştım
    Halbu ki virüssüz, orijinal hilaladam'ın sitesindendi. O zamanlar da bilmiyordum ki illegal şeyler paylaşmak yasak...

dostum yanılıyorsun koxpdan önce kosp vardı çok para yatırıp kullandık o programı 2005 ve 2006 yıllarının başında

• Hele birde o asasların combo yapılışını öğrenmek varya
  • Swift pls
    pt pt pt pt pt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sw pls
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

dc yemekten oynayamazdık anasını satayım :) lise 1 de sınıfta kalma nedenimdir ama kurtarma sınavlarında geçtim :)

aynı olay benimde basıma geldi ah ulan ah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyeja

Arşivden hoşunuza giderse atarım daha :D

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

At hocam at acayip koptum ya :D

Gözümün önünde +7 Iron Bow ile 150 tlik telefon takas edilmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phytgriph

arkadaşlar 2004-2005 gibi sanırım, login ekranında bi yaratık çıkıyordu bağırıyordu onun videosunu bulabilecek var mı

• Vay be ne günlerdi ama

aga 5k pls lerden neler yapmıştık ama gel görki bitti oyun bitti be...
  • bi keresinde bi wariorla talos kestik dp attı arkasından ne kadr sövmştüm..ezikken maradona düşen gyphtonu towna çekerdk be .d
  • Vay arkadas ne gunlerdi be. Guzel anilarim olmadi degil ama simdi baktigim zaman 2 yilim heba olmus
    2 yil ionia serverinda base mage oynadim. En cok bdwleri severdim. Cokta guzel bir ortamimiz vardi. Wild klaniyla parlak yesil pelerinle akar giderdik. Elysium 8 bastigimda mutluluktan sandelyemi kirmistim.
    Hala gittigidiyor hesabimda alisverislerim duruyo. Gb olsun premium olsun. Ne gunlermis be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortalama olarak hepimiz aynı zamanlarda oynamışız. O zamanlardan sonra başka mmorpg oynamadım. Şimdi o yıllara tekrar gönderseler ne güzel olurdu..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.