Şimdi Ara

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
17
Favori
17.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xigenon neanderthals in kurucuların Daswet__tr bendim. Ah dante ler Untouchable herkez vardı eskiden. Hiç unutmam ilk kesildiğim Adam Toni'ydi humanlarda.Onu keseceğimin hırsını yapmıştım 1 vs 1 de almıştım 1 yıl sonra.
  • pek fazla oynayamadım ama sizin anılar,muhabbetler zevkli oluyor takipteyim
  • 8.sınıftan lise 3 e kadar oynadım.bi sene öss kazanamadım sırf bu yüzden,lise bomboş geçti çünkü.şimdi üni 2. sınıftayım pişman değilim o zamanlar harbiden çok keyif aldım bu oyundan.bu da benden olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: söylenecek şeyler

8.sınıftan lise 3 e kadar oynadım.bi sene öss kazanamadım sırf bu yüzden,lise bomboş geçti çünkü.şimdi üni 2. sınıftayım pişman değilim o zamanlar harbiden çok keyif aldım bu oyundan.bu da benden olsun

abi valla ozledim ya firedark gelmeden onceki hali daha guzel.
    baslayasim geldi valla

• Carnac - ReneVatio'dan selamlarla DoritosSs
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuzzyWuzzy

Eski KNIGHT ONLINE cıların sohbet konusu ;)

Abi ne güldüm ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir keresinde ilk attilla kestigmde pp ,wp atmıstı :( o gece bütün clan parti yapmıstık

• 5-6 yıl önce ne hayaller kurardım söyle bi carım olsa falan filan diye.Şimdi olabilecek en iyi çara sahibim neredeyse ama oyuna girmiyorum adam gibi 1 yıldır :)
  • oyuna xigenonda başladım ama ilk +60 charım ronark açıldığında olmuştu. daha sonra girakon açıldığında az oynadım 75 lvl char kasıp 400 liraya satmıştım.
    girakondan gelen para tatlı geldi ve ticarete başladım. xigenonda 14 gb kasıp o parayla olympiadan 74 lvl priest almıştım. onu 78 e kastım ve daha sonra ilk ardream charımı yan char olarak dizmiştim. olympiadan 1000 küsür lira para kazandıktan sonra ionia açıldı ve oraya geçtim. ioniada sadece ticaret yaptım ve kısa bir süre sonra kronos açılmıştı. ioniadan iyi para kazandım hatta en son kalan itemleri tek bir kişiye 980 liraya sattığımı iyi hatırlıyorum. gel gelelim en uzun süre oynadığım ve büyük para kazandığım kronosa :) kronosda 2 yıl oynadım ve krowaz itemleri hariç her türlü +9 item elimden geçti. kronosda 2 ortak yaklaşık olarak 10bin lira kazandık. hey gidi günler...
  • Vay be ne anılar varmış

• quote:

Orijinalden alıntı: im Vendetta

quote:

Orijinalden alıntı: Afflatum

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

online'ı nasıl okuyorsun?

O cümle senin içindi

diğer cümle de senin içindi

O zaman bunu iltifat olarak sayıyorum

say bakalım

Ama senin için geçerli değil

yav he he

Cevap bulamayıp yav he he yazan bir liseli daha

• güzel günlerdi. çok fazla vakit kaybettiydik ama ne de eğlenmiştik be. maradona gider oyuna yeni başlayanlara para verir, lvl 30 a kadar kasardık gençleri hayır dua alırıdık falan filan....

hiç bilmediğim charlar gelir abi beni lvl 30 yapıp 50k vermiştin bak şimdi lvl 55 oldum hatırladın mı? derdi :D kendimi mahmut hoca gibi hissederdim :)

ne günlerdi beeee....
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu1616

güzel günlerdi. çok fazla vakit kaybettiydik ama ne de eğlenmiştik be. maradona gider oyuna yeni başlayanlara para verir, lvl 30 a kadar kasardık gençleri hayır dua alırıdık falan filan....

hiç bilmediğim charlar gelir abi beni lvl 30 yapıp 50k vermiştin bak şimdi lvl 55 oldum hatırladın mı? derdi :D kendimi mahmut hoca gibi hissederdim :)

ne günlerdi beeee....

kendimi mahmut hoca gibi hissederdim :)
    Ahaha aynen kadeşim Hatta sonra bazıları tekin çıkardı gel kapışalım ayağı yaparlardı, ya da ardream çıktığı zamanlar gelirlerdi beraber takılırdık falan hey heyyy

• Anlatılmaz bir dönemdi , harika arkadaşlık ve sohbet vardı. Hele o cafe ortamları efsanedir. Evinizde bilgisayar olduğu halde internet cafeye para yedirmek ayrı bir zevkdi

• quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

Anlatılmaz bir dönemdi , harika arkadaşlık ve sohbet vardı. Hele o cafe ortamları efsanedir. Evinizde bilgisayar olduğu halde internet cafeye para yedirmek ayrı bir zevkdi

Bu char pathosdaydı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

quote:

Anlatılmaz bir dönemdi , harika arkadaşlık ve sohbet vardı. Hele o cafe ortamları efsanedir. Evinizde bilgisayar olduğu halde internet cafeye para yedirmek ayrı bir zevkdi

Bu char pathosdaydı ?

Olympia

• quote:

Olympia

Bunun aynısı pathosda da vardı :)
  • bu nalet oyun yüzünden bütün lise hayatım internet kafelerde geçti
    babam lisede dersaneye gönderdi bi kere giremedim derslere adamın parası çarçur oldu
    gene olsa gene yaparım o ayrı çok zevkliydi meret

• quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

quote:

Olympia

Bunun aynısı pathosda da vardı :)

E heryerde vardır ona kalırsa.
    Çok iyi playerdın bu arada usta, warrioru ağlatıyordun :) Birde asasın vardı senin, ronark mıydı neydi anyonestopus da az pk atmadık senle
  • Eskiye donduremediler mi hala kopx cikana kadar yillarimizi vermistik.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.