Şimdi Ara

Esc Tuşu çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
33.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hp dv6 6030-et makinayı alalı 1 ay oldu ama bir türlü şu sorunu çözemedim esc tuşuna bastığımda hiçbirşey çalışmıyor ama bazen sorun düzeliyor neden bende anlayamadım

esc çalışmadığı zamanlarda shift+esc yapınca çalışıyor zamanında burada yardım alarak fn komutlarını aktif etmiştim acaba ondan sonramı oldu çünki fn basmadan f tuşlarına bastığımda ses aç kapa işlemleri çalışıyordu saolsun bir arkadaş yardımcı oldu fn komutlarıyla şimdi çalıştırıyorum.

• Dreamweaver opera kapattım sorun yokmuş sorun photoshopda onu kapatınca düzeldi.

Konuyu açar açmaz çözmüş gibi oldum

Şu site sayesinde düzelttimhttp://www.howtogeek.com/howto/20226/how-to-fix-photoshop-breaking-the-escape-key-in-windows/ benim gibi bir sürü bu problemi yaşayan varmış demek

• Bendede aynı sorun vardı şimdi sayende hallettim arkadaşım demekki photoshop cs2 açıkken esc shift esc olarak çalışıyor kapatınca normale dönüyor. Cok enteresan
  • Valla helal olsun ben CS6 kullanıyordum o salak programda bazı hatalar var diye CS5'e döndüm yeniden ondan sonra yapmaya başlamıştı ama anlam veremedim sayende düzelttim. Birazda hortlattım konuyu ama faydası olacaktır birilerine.
  • NE ALAKA CS2 VE ESC YUHH DİYOM BAŞKA BİŞİ DEMİYOM... GÜNLERCE ÇÖZMEYE ÇALIŞTIM. HATTA KLAVYEYİ GARANTİYE BİLE GÖNDERDİM YAA. KAPAT PHOTOSHOP U OLAY ÇÖZÜLÜSN
  • merhaba çalışan esc tuşu bir ande elektrikler gibi gitti arkadaşlar sorun ne olabilir birşey dökmedim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokrates099 -- 8 Ağustos 2014; 2:36:22 >

• Bende yaklaşık 1 yıldır deli oluyordum.
    Teşekkürler.
  • Vay arkadaş !!!

nooluyor diyorum ben de . Photoshop ve ESC bağlantısını kuran arkadaşı alnından öpüyorum. Restart a kadar götürüyordu bazen. Autocad açıyorum esc çalışmıyor. Elim ayağıma dolanıyor.
  • Valla helal olsun çözen arkadaşa ben de kafayı yemek üzereydim yoksa :)
  • Arkadshlar benim laptop da da Esc calimamaya bashladi birden oyle cok fazla kullandigim bir tus da degil oysaki (Photoshop programi da kullanmiyorum) Once on-screen clavyede denedim onda calisdi dedim heralde toz falan tutt ama sonra oda calismamga basladi birisi yardim etsin pls (ekran klavyesinde clistirdiktan sonra normal klavyede de clishdi bir gun sonra yinne gitti)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.