Şimdi Ara

Ertan Sinan Şahin kullanan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
2
Favori
32.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
Mesaj
 • Arkadaşlar benim simdiye kadar kullandığım en kaliteli iki ders kanalı var

  Kimya adası
  Selin hoca biyoloji

  Bunlar kadar memnun kalırsam fende çok iyi yapacağımı düşünüyorum

  Kullanan var mı arkadaşlar nasıldır anlatımı güzel midir

  Behzat matematigindeki kalite fizikte esşde var mı

  Teşekkürler • Yukarı
 • Mesajım bulunsun
 • soru sayısı az bence
 • çöp bence o kadar pahalı olması da cabası. Umut öncülü anlarım da esş o kadar tanınmış değil hani saçma. Bence fiziklebarıştan dinle guzel anlatıyo 21 soru icinde 300-400 tl verilmez
 • Umut Önculde çöp hocam ertan daha özenli bence ama eger esş iyi değil diyorsanız biraz daha düşünürüm  Fizikle barış iyi mi ki ertan kadar kaliteli mi anlatımı
 • Fizik Makinesinide inceleyebilirsiniz.
  https://www.youtube.com/channel/UCVU86dOI3dZVjQtQZ2yuOOQ
 • selamlar, yanlış anlamazsan eleştirilerini dinlemek isterim. fiyat konusunun dışında da eleştirilerin varsa içeriğe dair yazabilirsen memnun olurum.

  Konularda, sorularda, anlatımda vs. eksik gördüklerin şeyler var mı? İzleme fırsatın olduysa yazabilirsen sevinirim.
 • Dostum ertan hocanın youtube kanalında ücretsiz paylaştıgı 1 2 ders var pdf linkide varçıkar onları izle kafana yattyısa alırsın
 • İlk defa tork gördüğümde 11.sınıftaydım ve derinlere inilmeden kötü bir anlatımla (istenmeyen yerden tork al gibi bir söyleyişle) o seneyi 50 ortalamayla geçtim 12.sınıfta kursta dinledim acele bir şekilde geçildi bu konu kolay bir kaynak olan eğitim vadisinden bile tork sorusu çözemiyordum abi kimse mantığını öğretmemişti  Mezuna bıraktım ilk hafta tyt için umut hoca dinledim olmadı.Lidibu formulsüz fizik dinledim hiç düzene oturtamadım.Ertan hocadan dinlediğimde ise tamamen konuyu kavrattı ve anlamadığım sorunlar tek tek yerini buldu  Uzun lafın kısası 2 yıldır öğrenemediğim tork konusunu 1 günde öğretti ve nihat bilginin fen bilimlerinin sorularını yapar hale geldim  Kişiden kişiye değişir ama fiziği sevdiren insan diyebilirim
 • ben kullanıyorum son derece memnunum
 • Her türlü ayrıntıyı bi ekiple beraber düşünmüş özel ders fiyatının binde biri ücret isteyen odtü mezunu olmasını geçtim bir öğretmene tek dersini dinlemeden çöp demek çok saçma değil mi ?
 • ertansinansahin kullanıcısına yanıt
  Hocam ben paketinizi kullanıyorum gayet memnunum ama biraz daha sözel yorum sorusu sayısını arttırsak çok daha harika olur. İşlemli soruların mantığını öğrenince yorum sorularında da gelişiyoruz yani işlemli soruları azaltmadan sözel yorum sorularını arttırırsak çok daha iyi olur.
 • ertansinansahin kullanıcısına yanıt
  Hocam pdf yerine ayt tyt olarak 2 kitap çıkarsanız kaf gibi . Çıktı almak kitap almaktan daha maliyetli. Kitap olunca da daha düzenli olur hem.
 • 1- Dersleri daha erken tarihe çekme ihtimaliniz nedir ?  2- Ustteki arkadaşın dediği gibi kitap cikartmaniz çok daha iyi olur bence de
 • Çok yerinde bir eleştiri. Bu arada tarama testleri gelecek deneme şeklinde. Orada yoruma ağırlık vereceğiz. Yine de her zaman dediğim gibi ben konuyu öğretmeye odaklanıyorum. Siz yorum ağırlıklı bir kitaba geçtiğinizde çözebilir hale geliyorsanız benim görevim tamamdır.

  Pek bizim derslerde de yorum soruları olamaz mı? Olabilir neden olmasın. Önce işlem yaptırarak öğretmem gerekiyor, bunun başka yolu yok. Mesela kütle merkezini ele alalım. Yorum yeteneğinizin güçlü olması için tork hesaplarına kadar iyi kavramış olmalısınız. Burası işin hayati kısmı, ben o yüzden buraya yükleniyorum. Diğer kısma da yüklenmek isterim ama gücümü öğretme kısmına odaklamayı tercih ettim. Önümüzdeki senelerde eklerini yaparım mutlaka.

  Mesela bizim ana kamp testleri... Amaç öğrenmek sadece. Sen çözerken bunu hissediyorsan doğru işi yapıyoruz demektir. Sınavda ana kamp tarzı soru pek beklememek lazım. Fakat ana kamp soruları olmadan da öğrenilmiyor.

  Mesela bizim derslerle birlikte Eğitim Vadisi fizik çok uygun bir şekilde yapılabilir. Daha sonra da TEK ve Nihat Bilgin çözülebilir. Fizik dersi böyle bir ders. Bu işin daha kolay bir çözümü de yok.
 • MegaWindows kullanıcısına yanıt
  1. Biraz hızlandıktan sonra, istediğimiz gibi giderse takvimi öne çekeceğiz. Belli bir çizgide ilerliyoruz. Bunun altına inemeyiz. O yüzden hızlanmanın da bir sınırı var. Yoksa takvimi öne çektik diye duyurmak 1 saatlik bir iş. Peki ya yaptığımız işin özenli olmasından ödün vermek zorunda kalırsak ya da yetiştiremezsek? Bu ikisine razı olmam ben. Yaptığı işi seven bir insanım. Hazırladığım PDF'ye defalarca dönüp bakıyorum. "Bu mu?" diye soruyorum kendi kendime. Acele etmeyeceğiz, hızlanır programın önüne geçersek duyurusunu yaparız :)

  2. Dersleri hazırlayarak sunduğumuz için bu sene kitap çıkarsak bile biten konuların kitabı olur. Bence siz benimle çalışacaksanız beklemeyin ki sıkışmasın. Kitap olsun isterdim ama elimizdeki olanaklar belli. PDF'nin de artı yanları var bu arada, bunların da etkilerini göreceksiniz. Aralara güçlendirici ekler gelecek. Tarama testleri, kavram yanılgısı testleri, istenen bir konudan ekler gibi... Mesela mekanik konuları biter bitmez kapsamlı bir "sürtünme kuvveti" pdfsi var hayalimde. Dairesel hareketten üst üste cisimlere, ivmeli sistemlerden dönme hareketine sürtünme kuvvetine dair ne varsa. Bunlar da işin dinamik yanları olacak.
 • ertansinansahin kullanıcısına yanıt
  Hocam kendi adıma konuşmam gerekirse 37binden mezuna bırakmıştım zaten belli bir seviyede fizik bilgim ve temelim var üniversitede de pilotaj okumayı düşünüyorum yani fiziği seviyorum sizin paketiniz benim için yeterli oluyor. Yorum sorularıyla dolu bir kitaba veya denemeye çözünce sıkıntı çekmiyorum. Demişsiniz ya o zaman görevim tamamdır diye aslında göreviniz tamam hocam gayet yeterlisiniz. Ama diyorum konunun pdfsi 20 sayfaysa 23-24 sayfa olsun o eklenen 3-4sayfa sırf yorum olsun bir de sizin yorum sözel fizik sorularınıza bakış açınızı görelim oralardan da bir şeyler kapalım. Veya derslerin çoğu bitince ileriki tarihlerde sadece sözel sorulardan oluşan deneme gibi karma konularla dolu fizik testleri hazırlayıp pdflerini gönderseniz ve o sorularda sizi izlesek muazzam olmaz mı hocam ;) teşekkürler yine de.
 • Hocam son 3 dersin pdf’ini bulamadım ?
 • Galeksus4 kullanıcısına yanıt
  Yeni aldın sanırım 24 saat içinde pdfler geliyor çünkü postana, telefonla ulaşmış olmaları lazım sana teknik ekibin.
 • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.