Şimdi Ara

Ertan Sinan Şahin kullanan var mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
32.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O açığı gelen denemelerle (bölüm tarama testleri) kapatacağız. hiç merak etme.
  • ertansinansahin kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam iyi çalışmalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertansinansahin

Yeni aldın sanırım 24 saat içinde pdfler geliyor çünkü postana, telefonla ulaşmış olmaları lazım sana teknik ekibin.
    Aynen ulaştılar hocam pdf’ler de geldi sistemi yeni çözüyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok yerinde bir eleştiri. Bu arada tarama testleri gelecek deneme şeklinde. Orada yoruma ağırlık vereceğiz. Yine de her zaman dediğim gibi ben konuyu öğretmeye odaklanıyorum. Siz yorum ağırlıklı bir kitaba geçtiğinizde çözebilir hale geliyorsanız benim görevim tamamdır.

Pek bizim derslerde de yorum soruları olamaz mı? Olabilir neden olmasın. Önce işlem yaptırarak öğretmem gerekiyor, bunun başka yolu yok. Mesela kütle merkezini ele alalım. Yorum yeteneğinizin güçlü olması için tork hesaplarına kadar iyi kavramış olmalısınız. Burası işin hayati kısmı, ben o yüzden buraya yükleniyorum. Diğer kısma da yüklenmek isterim ama gücümü öğretme kısmına odaklamayı tercih ettim. Önümüzdeki senelerde eklerini yaparım mutlaka.

Mesela bizim ana kamp testleri... Amaç öğrenmek sadece. Sen çözerken bunu hissediyorsan doğru işi yapıyoruz demektir. Sınavda ana kamp tarzı soru pek beklememek lazım. Fakat ana kamp soruları olmadan da öğrenilmiyor.

Mesela bizim derslerle birlikte Eğitim Vadisi fizik çok uygun bir şekilde yapılabilir. Daha sonra da TEK ve Nihat Bilgin çözülebilir. Fizik dersi böyle bir ders. Bu işin daha kolay bir çözümü de yok.
    Hocam setinizi aldim memnunum.

Bu denemeler de ayrı olarak mı satacaksiniz yoksa pdflere mi ekleyeceksiniz?

• Tarama denemeleri paketlerin içine dahil olacak, yeniden bir şey almanıza gerek yok. Onlar bizim konu anlatımlarımızın bir parçası.
    Hocam fiyatla ve siteyle ilgili konuda eleştirim olacak.
    2 kişi ortak olunca verdiğiniz fiyatı herkese vermeniz ve indirimi bir ay daha uzatmanız çok iyi olabilir. Zaten önce alanların kullanım süresi daha uzun olacak. Sanıyorum taksitli de ödenmiyor bu da olumsuz bir yan.
    Bu ay zaten bir sürü kitap, kırtasiye masrafı yaptı herkes, sizin paralı kurs sisteminiz de yeni, hem alan arkadaşların yorumlarını görmek hem de bir dahaki ekstre dönemini beklemek açısından şu an almak zorlayıcı oluyor.

Bir de ufak bir nokta var: Sitenizde ad-soyadı kısmını "sadece ben" göreyim şeklinde işaretlesek de herkes görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikigai -- 27 Eylül 2018; 4:31:39 >
  • quote:

Tarama denemeleri paketlerin içine dahil olacak, yeniden bir şey almanıza gerek yok. Onlar bizim konu anlatımlarımızın bir parçası.
    Çok teşekkürler hocam Şu ana kadar pek olumsuz bir şeyle karşılaşmadım.

Ben size sitenizden ulaşmıştım şu toner tasarruflu pdf hakkında. Bununla ilgili de calısmanız olacak mı hocam?
  • endlessss E kullanıcısına yanıt
    Taksit konusundaki bilgi için teşekkürler.

Dediğim gibi sonra alanlar zaten daha kısa kullanabilecek o açıdan dengeleyebilir. Zaten her tür üründe fiyat değişikliği, indirim vs oluyor. Sürekli olan şeyler bunlar, her şeye haksızlık demek çok doğru değil. Mesela örnek vereyim, kitaplık alıyordum dün yks kitapları için daha sepetteyken ekstra indirim gitti 35 lira fazlaya almak zorunda kaldım...
    2 Kişiye indirim olayı gereksiz sıkıntı yaratan bir durum. Ortak bul, araya para yollama, güvenme mevzuları girsin vs... Baştan hiç olmasa herkese 250 olsaydı keşke.
  • quote:

Tarama denemeleri paketlerin içine dahil olacak, yeniden bir şey almanıza gerek yok. Onlar bizim konu anlatımlarımızın bir parçası.
    Hocam iyi güzel hoşta kitaplarla beraber 2020 paketi çok pahalıya geliyo siz bizim halimizden anlarsınız lütfen yksden önce alanlara pdfde gönderseniz kitaplar 275 tlye denk geliyor

• Kitaplar bittiğinde yayıncıya toplu bir indirim yapması için elimden geleni yapacağım. 8 kitap 200 yapıyor şimdi. Umarım çok daha iyi olacak. Sizi de çok iyi anlıyorum gençler, yoğunluk geçsin çabalayacağım. Yayıncının belirlediği rakam bu ama.
    Hocam gözünüzü seveyim şu videoları biran önce tamamlayın

• quote:

Kitaplar bittiğinde yayıncıya toplu bir indirim yapması için elimden geleni yapacağım. 8 kitap 200 yapıyor şimdi. Umarım çok daha iyi olacak. Sizi de çok iyi anlıyorum gençler, yoğunluk geçsin çabalayacağım. Yayıncının belirlediği rakam bu ama.
    Bekliyoruz hocam saolun

Ertan Sinan Şahin kullanan var mı
  • Seneye almayı düşünüyorum rez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TETHYS_ -- 25 Haziran 2021; 16:8:27 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _TETHYS_ kullanıcısına yanıt

Hocam bu gidişle adamın 1 kitabı seneye 200 tl yi rahat bulur Ertan Sinan Şahin kullanan var mı 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.