Şimdi Ara

Eren ve Tolgaya Çöp Derken Yemediğim Hakaret Kalmamıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hakli cikip cikmamak degil mesele bu oyuncular icin hakaret yemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 21 Temmuz 2017; 11:21:16 >

• Yenerbalcı vs gurkan19

Kim alır? Tespit-ül azamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle tamamlasaydın daha iyi olurdu: Haklı çıkmak istemezdim ama maalesef demiştim bunları daha önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o bu değilde şu tolga 2 milyon alıyor ya bu dünyada cidden adalet yok, hani gs de birinin akrabası olsa ancak bu kadar olurdu....bu herifi görünce duvarları yumrukluyorum yeminle.
  • Aboubakar'a sallayıp bu paraya Eren'i alırdık gol kralı olurdu diye yönetim istifa diyen Beşiktaşlılar da vardı bi ara
  • gürkan dur bi allasen zaten ortalık karışık
  • ee ne verelim abimize ne istersin
  • Mesele haklı çıkıp çıkmamak değil deyip bakın ben haklıyım diye konu açıyor bilmeyenlere hatırlatayım kimsenin buna hakaret ettiği yoktu, eren ve tolgayı savunana kendisi aşağılayıp hakaret ettiği için ceza alıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive -- 21 Temmuz 2017; 15:48:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

Mesele haklı çıkıp çıkmamak değil deyip bakın ben haklıyım diye konu açıyor bilmeyenlere hatırlatayım kimsenin buna hakaret ettiği yoktu, eren ve tolgayı savunana kendisi aşağılayıp hakaret ettiği için ceza alıyordu.

Evet siz torpilli oldugunuz icin size ceza verimiyordu

Magarana don dedim diye ceza aldim

Alenen trol diyenler almadi

Mesela sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 21 Temmuz 2017; 15:58:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

Mesele haklı çıkıp çıkmamak değil deyip bakın ben haklıyım diye konu açıyor bilmeyenlere hatırlatayım kimsenin buna hakaret ettiği yoktu, eren ve tolgayı savunana kendisi aşağılayıp hakaret ettiği için ceza alıyordu.

Evet siz torpilli oldugunuz icin size ceza verimiyordu

Magarana don dedim diye ceza aldim

Alenen trol diyenler almadi

Mesela sen

o kadar torpilliyim ki aynı konuda alt alta 2 defa işsiz dedim diye 4 er günden 8 gün ceza vermişler. başka birine takıntılı mısın dedik 4 günde oradan ceza aldık. sen gelmiş karşındakine mağarana dön diye alenen ayı demişsin buna kızıyorsun.

• mesele kimin çöp olup olmaması değil, oynatacak başkan ve teknik direktör disiplininin olmaması. engin baytar çöp, emre çolak çöp hepsi çöptü gözümüzde ama ikisi de 2 şampiyonlukta büyük katkı sağladı. çünkü başkan ve teknik direktör disiplini üst düzeydeydi. şimdi takımı baltalayan baltalayana. kimse de sesini çıkaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Aboubakar'a sallayıp bu paraya Eren'i alırdık gol kralı olurdu diye yönetim istifa diyen Beşiktaşlılar da vardı bi ara

hocam sene başı tolga'yla oğuzhan'ı kıyaslayanlar nolcak peki

Önce salih sonra Ozan tufan geçen sene tolga ciğerci.ozinin kıyaslandığı her futbolcu bir anda çöküşe geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piccadilly Circus -- 23 Temmuz 2017; 5:4:22 >
  • Gecen sene dedik gsli arkadaşlara Tolga çabanda Eren Anadolu topçusu diye kimse dinlemedi . Bu sene de aynı kafa , bruma Sneijder podolski neree gomis belhanda nere.

• tolga ilk geldiginde fena oynamıyordu ama sonra noldu bilinmıyor adam 5 bin şut atıyor 5 şut kaleyi bulmuyor nasıl futbolcu olmuş hayret,sadece koşuyor bende düzenli antreman yapım bende sahada basmadık yer bırakmam şutlarımda daha iyidir tolgadan ama adalet yok:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

tolga ilk geldiginde fena oynamıyordu ama sonra noldu bilinmıyor adam 5 bin şut atıyor 5 şut kaleyi bulmuyor nasıl futbolcu olmuş hayret,sadece koşuyor bende düzenli antreman yapım bende sahada basmadık yer bırakmam şutlarımda daha iyidir tolgadan ama adalet yok:D

Çok koştuğu için iyi oynuyormuş gibi gözüküyordu.. halen çok koşuyor.. ama bir önlibero oncelikle çok koşarak değil alan kapatarak rakip atakları keser.. tolga alan kaptmayı bilmiyor.. önliberoların iyileri ise topu dikine ileri çıkartılar ki bu da yok tolgada.. sıradan bir futbolcu işte.. ama 2 milyon alıyor sanırsın a klass bir futbolcu
  • Tolga, Eren, Ahmet Calik ve Linnes'ten futbolcu olmaz. Bakin orta saha, forvet, stoper, bek demiyorum. Direk futbolcu olmaz. Bu adamlari cocukken yanlis yönlendirmisler.

Tolga'dan süper malzemeci olur. Yorulmadan sikayet etmeden malzemeleri ordan oraya tasir. Tipi de cok müsait.
    Eren Rayban gözlügü cekti mi mükemmel otobüs soförü olur. Ahmet Calik'da sinekkaydi tirasla otobüsün muavini olur.
    Linnes ise tam bir top toplayici. Bütün sag kanadi emanet edin gerisine karismayin. Ayagini topa degmesin yeter.

Bu 4 futbolcunun Galatasaray'da degil, hicbir süper lig takiminda isi yok.
  • quote:

Bu forumun %99'u aynı kafa yapısında. Bizim gibi farklı düşüncelere sahip %1'leri bastırmaya çalışıyorsunuz. Ama bıkmadınız haksız çıkmaktan.

Not: Bence Eren kötü futbolcu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Yenerbalcı vs gurkan19

Kim alır? Tespit-ül azamlar

Birbirlerinin beyinlerini patlatirlar beraberlikle sonuclanir

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

Bu forumun %99'u aynı kafa yapısında. Bizim gibi farklı düşüncelere sahip %1'leri bastırmaya çalışıyorsunuz. Ama bıkmadınız haksız çıkmaktan.

Ya kardeşim bi git işine ya. Eren kötü futbolcu değilmişmiş. Trolmüsün nesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

ben galatasaray forması giyen her futbolcuya destek veririm, sonuçta tuttuğum takımın kazanmasını istiyorum. gelir gelmez çöp faydasız damgası vurmam ilk önce izlerim faydalıysa överim, beklentimi karşılamazsa eleştiririm bu kadar basit. sizin gibi bir futbolcunun fanatiği veya düşmanı olmam. her normal insan böyle düşünür asıl anormallik sizde

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.