Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.407
Cevap
44
Favori
108.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kargo maili yok

Sitede gordum, kargoya verilmis.

Sorgulama yapinca yaziyor hersey.

Bakalim artik.
  • Biraz geç olacak ama air max'larda numaralar US ye göreymiş.
  • hoticten cok benzerini aldim bakin isterseniz alintilarsaniz aksam resmini atabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lacoste ayakkabı alacağım. Adidas speziel'de 43 numara giyiyorum. Lacoste kaç numara almalıyım?
  • arkdaşlar bunların orjinal olduğunu anlayabileceğimiz bir yöntem bilen var mı?
  • Var.

Şirketin yıllık gelir seviyesine baktığınızda anlarsınız.

• Bazı modellere bakıyorum model güzel ama logo öyle saçma sapan basılmış ki ayakkabıya cidden ayakkabıdan soğutuyor.

Şu ayakkabıyı öneriririm arkadaşlar, ben aldım gerçekten özellikle yazın keten pantolonun, şortun altına çok yakışıyor:

https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=729SRM2145&rk=007

Bu ayakkabıyı ilk aldığımda depo gibi bir yere koymuştum yazın giyerim diye, orasını da su basmıştı. Dedim herhalde ömrü bu kadar. Ayakkabıyı kuruttum ettim ve hala giyerim. Süet sprey var arada onu vuruyorum hep canlı kalıyor

Ulan dünden beri bitse de yanaşmasam diyorum şuna ısrarla bitmiyor en sonunda alacağım Black Friday'de çok açıldık şimdi toto yemiyor

https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=729SPM0060&rk=1P4

• Ürünlerin kargo bilgilerini göremiyor muyuz?
  • kargo bilgilerini sisteme yüklemişler kontrol edebilirsiniz.Bana da yarın ulaşacak sanırım
  • Cumartesi almıştım ayakkabım bugün gelmiş :)
  • Normalde 42 giyiyorum 42 numara iki tane lacoste aldım spor tarzı tam oldu diğeri çok hafif sıktı
  • Skechers equalizer 2.0 almıştım bugun gelmiş ancak büyük geldi 42.5 ve 43 numarası..Amerika'dan bile ucuza aldık ama birşeye yaramadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakinAdam16 -- 6 Aralık 2016; 18:20:07 >
  • Burada gordm air maxi supersteptede ayni fiyatti ayrica kargo ucretsiz ve %5 avantajix vardi ve satin aldm:) arastirmak en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcanaltin

arkdaşlar bunların orjinal olduğunu anlayabileceğimiz bir yöntem bilen var mı?

Tadına bakın.
  • Normalde görüyoruz. Ancak sisteme kargo bilgisi girilene kadar kargo geliyor.
  • Orijinal kardeşim orijinal.

• Haber veren arkadaşa teşekkürler.
    Bende 2 siparişle 5 ayakkabı aldım,ayakkabılar gelince muhtemelen 2 tane seçip 3 tanesini iade edeceğim.Ev ayakkabı doldu... çok ayakkabı almak,malesef bir çok ayakkabıyı doğru dürüst giymememize neden oluyor.
  • Cumartesi sipariş verdim bende ama halen kargo yok. Yeni siparis yaziyor aynı sekilde. Hazırlanıyor vs biseyde yazmiyor. Ne zaman kargo verilir bunlar ki ? cumaetesi siparis verenlerin kargoya verildimi herkesin

• 43 numara aldım ama malesef büyük geldi. Almak isteyen varsa satabilirim. Yoksa yarın geri kargolayacağım.
    Ürün :https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=11631694&rk=G00
  • torquehp kullanıcısına yanıt
    burada satılanlardan birisi değil "gel sonoma 2" gore-tex olduğu için aldım. başka mevzusundan anlamam. kalıbı us 10.5 tam oturuyor.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.