Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
44
Favori
108.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dükkanda ürünlerin orjinalliğinden şüphe eden var mı acaba? Bir tek bende mi ürünler ucuz ve çakma gibi bir izlenim yarattı?
  • ilk 1 ay yada 3 ay için açılma yırtımla anormal birşey olursa ne yapacağız ? Malum spor ayakkabılarda burun kısımları biraz şans işi...
  • ibraxi kullanıcısına yanıt
    Bir bardak soğuk su iciyoruz. Not Nike air ve asic gel V aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraftan ürünlerin çakma olduğunu nasıl anlıyorsunuz cidden merak ediyorum? Yani muhtemelen adamlar nike'tan falan aldıkları resmi direk siteye koyuyorlar ve siz bu resimlerden yorum yapabiliyorsunuz? Yoksa her ayakkabı satan firma tüm ayakkabıları tek tek kendimi fotoğraflıyor? Hiç sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Bakın lacoste alacaklar

normal kalıp 42 giyenler 43 alsınlar yazık olur

normalde 42.5 - 43 giyiyorum lakin lacoste'da 42 giyiyorum. lacoste'un kaliplari buyuk degil miydi?
  • nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    evet hocam ürünler çakma, eren holding merterde bodrum işletmelerde ürettirmiş bu ürünleri onca mağazam, fabrikalarım, plazalarım var anlamaz bu millet onlara itelediğimizi demiş sanırım.

EDIT:

--------------DİKKAT-------------

İRONİDİR
    İRONİ
    İRON
    İRO
    İR
    İ

-------------DİKKAT---------------

Memleketteki okuduğunu anlama ve çıkarım yapma kapasitesini fazla ciddiye almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 7 Aralık 2016; 8:42:19 >
  • skechers equalizer 2.0 ilgilenen varsa iletişime geçebilir. 42.5-43 mevcut.
  • Adidas bebek ayakabısı aldık, 44 numara lacoste çıktı kargo kutusundan :) İade edeceğiz, boşuna uğraştırıyorlar biraz.
  • Hala yeni siparis gozukuyor. 10 kg Zeytinyagi gelmesinden korkuyorum. Musteri hizmetleri sifir noktasinda. Kampanyayi personel kaldiramadi herhalde rastgele paketleme yapıyorlar. Abiiii.. nike yaziyor ? S.et lacoste lari geri gelir magazaya gönderirizz mantigi hakim.

• Bu ayakkabı nasıl
    https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=HL517&rk=1641

Kalıpları nasıl asicsin ona göre sipariş verecem bitmeden

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

evet hocam ürünler çakma, eren holding merterde bodrum işletmelerde ürettirmiş bu ürünleri onca mağazam, fabrikalarım, plazalarım var anlamaz bu millet onlara itelediğimizi demiş sanırım.

Ürünler nasıl çakma hocam bilgi verebilir misiniz nasıl anlarız çakma olup olmadığını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Madem çakma satıyorlar, neden orjinalmiş imajı yaratılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

quote:

Ürünler nasıl çakma hocam bilgi verebilir misiniz nasıl anlarız çakma olup olmadığını

Eren holding yazıyorsa çakma demektir, oradan anlıyoruz. Sonuçta Lacoste'un distribütörü belli.

Sormayın artık şu soruları ya.

http://www.erenholding.com.tr/tr/sektorler/tekstil/devanlay-eren

• quote:

quote:

hocam illa ironidir mi yazalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetes999

Bu ayakkabı nasıl
    https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=HL517&rk=1641

Kalıpları nasıl asicsin ona göre sipariş verecem bitmeden

asics in gell serileri bi kaç sene önceye kadar 350 liraya sarılıyprdu kesinlikle öneririm güzel marka ben airöax de 43 giyiorum asics de 42,5 kalıpları normal airmax kadar dar deil genişde deil

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Bir bardak soğuk su iciyoruz. Not Nike air ve asic gel V aldım.

asics gel serisi çok başarılı bende beyazdan kaptım bitane çok cool duruypr

• quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

Şu asics gel lyte serisinden hic urun alan var mı? Rahatlığı nasıl ?

eskiden kullanıyordum bu kadar ucuz görünce bitane beyaz aldım iki sene önce 300 e almıştım. memnun kalırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

quote:

Eren holding yazıyorsa çakma demektir, oradan anlıyoruz. Sonuçta Lacoste'un distribütörü belli.

Sormayın artık şu soruları ya.

http://www.erenholding.com.tr/tr/sektorler/tekstil/devanlay-eren

Hocam dalga geçmeyin siteyi hiç bilmiyorum firmayıda ironiyide anlayamadım bu yüzden tereddütte kaldım kusra bakmayın teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• td1907 T kullanıcısına yanıt
    https://www.500binayakkabi.com/product/Product?uk=729SRM2415&rk=NT1 hocam ben bu ayakkabıyı almayı düşünüyorum stok var sıkıntı yokta merakımdan sordum yıllardır internetten alışveriş yaparım eren holdingi duymamıştım araştırdım ama bu sitenin eren holdingin olduğuna dair bi kanıt falan var mı yani onu anlamadım o yüzden sormuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcanaltin

https://www.500binayakkabi.com/product/Product?uk=729SRM2415&rk=NT1 hocam ben bu ayakkabıyı almayı düşünüyorum stok var sıkıntı yokta merakımdan sordum yıllardır internetten alışveriş yaparım eren holdingi duymamıştım araştırdım ama bu sitenin eren holdingin olduğuna dair bi kanıt falan var mı yani onu anlamadım o yüzden sormuştum.

Fatura ve kutu gelince durum daha anlaşılır olur merak etmeyin. Bu ülkede herkes kafasına göre holding ismini kullanıp satış yapamaz. Özellikle bu holding Eren Holding ise.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.