Şimdi Ara

Erdoğana Fazlamı Yükleniyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.facebook.com/video.php?v=10155207653005717

Arkadaşlar ben videoyu izledim ve fazla yüklendiğimizi hissettim. Milyondan 0 atarak halkımızı zenginleştirdi, ne bileyim sadece çay+simit hesabı yaptı, fazla fazla yapmasına rağmen 47 lira gibi bir bütçe fazlasıda oluşturdu. Bence Bu adama çok haksız yere yükleniyoruz.

• Bencede çok yükleniyor millet , fuatavninin yazdığına göre pisikolojisi çok bozulmuş , hatta ailesine bile güvenemiyormuş.
    Davudoğlundanda çok huylanmış.

Twitterda bir bakın onun hesabıda dahil olmak üzer atılan tiwitlerde giydirdiklerine bir bakın. Hepsi gönüllü trol yok
  • mazot kac lira?
  • Evet yaaaa çok yükleniyoruz :( kıyamam ülke 12 senedir almanyayı geçti halbuki refah seviyesi uçuk eğitimde avrupadan üstünüz devlet müthiş adaletli
    işsizlik yok,ülkenin doğusu bölgenin merkezi terör falan adını bile unuttuk,yolsuzluk da yok niye yükleniyoruz ki acaba hepsi cehape ve mehapenin suçu :(:(:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yol havalanı
  • Vatandas aklını simit çayla yedi

• Bence de çünkü chp dönemine bak bi şimdiye bak chp döneminde araba bile bulunmuyordu telgraf falan kullanıyorduk bugün ise altımızda arabalar cebimizde telefonlar. Osmanlı da chp zihniyetinin ürünüdür matbağa falan yasaklamalar hep yahudi lobisinin işleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

https://www.facebook.com/video.php?v=10155207653005717

Arkadaşlar ben videoyu izledim ve fazla yüklendiğimizi hissettim. Milyondan 0 atarak halkımızı zenginleştirdi, ne bileyim sadece çay+simit hesabı yaptı, fazla fazla yapmasına rağmen 47 lira gibi bir bütçe fazlasıda oluşturdu. Bence Bu adama çok haksız yere yükleniyoruz.

Bayagi yukleniyoruz yukleniyoruz derken adamin yedi sulalesini kurulundaki bakanlara kadar hepsine asirlarca yeticek paralari caldirip sirtimizda kredi karti borcu olarak hep birlikte yukleniyoruz ve hepberaber altinda eziliyoruz.

• işte bu bizim insanlığımızdan. bazen benim de aklıma geliyor ne bileyim acıyor muyum ne yapıyorum anlamadım. evet bildiğin nefret ediyorum ama onca yaptığı şeye rağmen aldığı canlara rağmen yaa diyorum o da insan be diyorum onun da psikoloji bozulmuş be diyorum ama bu onu iyi bir insan yapmıyor keşke yapsa
  • Bir hocam söylemişti, Tayyip çok profesyonel çalıyor, halk o yüzden farkında değil diye. Bundan öncekiler göstere göstere çalıyorlardı, sabah bir kalkıyorduk banka boşalmış kuruş para kalmamış falan. Şimdi Tayyip duble yol yapıyor, ederi 500 bin liraysa 1 trilyon alıyor 500'ünü cebe atıyor gibisinden. Çalmasa ve sürekli insanların hayatlarına burnunu sokup şöyle yapamazsın böyle yapamazsın diyip kendini ilah zannetmese, diğer ülkelerin yaptıklarına karşı sadece kınamayla kalmasa, söylediği sözün arkasında durup 2 senede bir tam tersini söylemese, basını kendi aleyhinde kullanmasa, TBMM'de parti olarak biraz daha mantıklı olsalar (CHP MHP ne öneri yapsa hepsi reddediliyor arkadaş.), anayasayı sürekli kendi aleyhine değiştirme çalışmalarında bulunmasa, Cumhurbaşkanı olduğu halde il il gezip oy istemese ve bunun gibi bir sürü şey olmasa belki yüklenilmicek bir adam olabilir.

Not: Hayatımda Tayyip hakkında yaptığım en seviyeli ve en düzgün yorum oldu ona göre cevap verin, olayı trollük yapıp Atatürk'e kadar taşımayın.

Edit: Hoca dedim ama üniversiteden hocam, cemaatçi falan değilim yanlış anlaşılmasın.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awesome -- 24 Şubat 2015; 3:59:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

yol havalanı

duble yol

dünyanın en büyük havalimanı

demek istedin herhalde ?

ha bu arada yüklenmek ne haddimize ,isterseniz bir deneyin ve sabah kapınızda günaydın diyen paralel olmayan polisleri görün :)
  • Videoyu izleyin yahu

• Baykalin yaptigi gibi yapsa isvicre bankalarindan param yok seklinde yazi alsin..o zmn dusunuruz..

• Bu adamın kendisiyle çeliştiği sözleri yol yapsak her yer duble yol olur zaten. Böyle çok uzağa gitmeye de gerek yok 1-2 sene içinde yaptığı çarkları dinamoya bağlasak yurtdışından elektrik almaya ihtiyaç kalmaz.
  • hazirana az kaldı sabredin
  • Merak etme arkadasim yine gider bu insanin partisine oy verirler.

Bu halk kendisine zulm edeni seeviyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.