Teğmen
20 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar,açtığım konu kurallara uygun değilse özür dilerim,silinebilir.
Youtube'da yaptığım telifsiz beatleri paylaşıyorum,henüz 2 tane paylaştım fakat elimde bir sürü yaptığım beat var,ilgilenenleri beklerim!

[DHTUBE=https://www.youtube.com/channel/UCmYlqIREVfrL5TRmxUQcAmQ]


Şu paslaşma gösteriyor ki,takımda bu yetenek var.
Maç mı seçiyoruz biz arkadaş anlamadım ki.
Elite Silverim
ruslardan ve beni atmazsaniz feedlerim diyenlerden biktim
Yok mu bi grup falan donanimhaberde ?
Katilalim
Selamlar,anlamadığım bir şey hakkında sizin de fikirlerinizi almak isterim.
Akp,kayda değer bir darbe alsa da,hala %41lik bir oy oranı var ciddi bir rakam,şimdi bu ortamda koalisyon zor gibi gözüküyor ve ufukta erken seçim var gibi.
Olası bir erken seçimde,akpnin tekrar tek parti iktidar olucağı aşikar,kimse sosyal medyanın romantizmine kapılmasın.Halk çok açık korkup tekrar akpye oy atıcak.
E durum böyle iken,muhaliflerin çok rahat bir şekilde,akp dönemi bitti,Tayyip Erdoğan dönemi bitti demesini aklım almıyor.
Akpnin tekrar gücünü toplama ihtimali,muhalefetin iktidara gelme ihtimalinden neredeyse 2 kat daha fazla.
Sizin de görüşlerinizi,hakaret etmeden,olgunca tartışmak üzere merak ediyorum.
Akpli kardeşim de,Chpli kardeşim de,Mhpli kardeşim de yorum atsın,tartışalım.
http://sozcu.com.tr/2014/gundem/erdogan-sorulari-calip-kurumlara-sizdilar-679096/

Gebze Teknik Üniversitesi ziyaretinde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Aralık operasyonu olarak adlandırılan soruşturmaya burada da değindi. Devletin içine sızan bir yapının, sınavlarda soruları çalarak bazı kurumlara sızıldığını kaydeden Erdoğan, “Milletin parasıyla okudular, himmet adı altında topladıkları parayla okudular, soru çalarak belli kurumlara sızdılar” diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gebze Teknik Üniversitesi Çayırova Kampüsü’nü ziyaret etti. Ziyaret programı çerçevesinde katılımcılara seslenen Erdoğan, devletin içine sızmış bir yapıdan bahsederek, bu grubun sınav sorularını çalarak belli kurumlara sızdığını savundu. Erdoğan şöyle konuştu:
“1940′ların tek parti dönemini özleyen, baskı ret ve inkar özlemi içinde olan üniversite ve akademi dünyası Türkiye’ye geçmişte büyük zarar vermiştir. Üniversiteyi hapishaneye ikna odalarına çeviren bir zihniyet büyük zarar vermiştir. Biz de öğrenciliğimizi o şartlar içinde geçirdik. Bu tek parti ve faşizm zihniyetindekiler kadar, aklını bir takım ihanet şebekelerine kiraya veren zihniyette aynı şekilde tehlikelidir. Başörtüsünü yasaklayanlarla, başörtüsüne füruat diyenler kol kola girdiler. Üst aklın maşası olanlar, bugünlerde görüyorsunuz kucaklaştılar. Bütün hayatları hukuku çiğnemekle geçenler, normalleşen hukuk karşısında eski Türkiye hukukunu istemeye başladılar. Birikimini sahip olduğu konumu ülkesi için seferber etmek yerine, telefon dinlemeye yoğunlaşanların nasıl bir ihanet içinde olduklarını görüyoruz. Milletin parasıyla okudular, himmet adı altında topladıkları parayla okudular, soru çalarak belli kurumlara sızdılar. Millete çalışmak yerine gittiler uluslararası çevrelere, uluslararası istihbarat örgütlerine çalıştılar. İşte TÜBİTAK işte bunun en bariz örneğidir. Bilim üretmesi gereken TÜBİTAK gizli bir şekilde bir ihanet şebekesine onun maşası olan çevrelere çalıştı. Bugün ise bir normalleşme süreci içine girmiştir, normalleşmiştir diyemiyorum, daha henüz yok, ciddi temizliklerin yapılması gerekiyor, biraz daha zaman alacak.”
“BİRİLERİNİN DEĞİL, 77 MİLYONUN ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”
14 Aralık operasyonu ile ilgili gerek yurt içi gerekse yurt dışından yapılan olumsuz eleştirilere de değinen Erdoğan, “Biz birilerinin özgürlüğü için değil, 77 milyonun özgürlüğü için mücadele edeceğiz. Bunu inşallah başardık, başarıyoruz. Güçlü Türkiye imtiyazlı kesimlere özgürlük çıkar sağlayan operasyonlarla artık başa çıkabiliyor. Dünden itibaren ulusal ve uluslararası medyada başlatılan Türkiye aleyhtarı algı operasyonları da boşa çıkacak. Çetelerin hukuku değil milletin hukuku Türkiye’yi özgür bir konuma yükseltecek. Allah nefes verdiği müddetçe bu mücadelemiz sürecektir. Ardından bayrağı genç nesiller alacak. Sizlerin yetiştireceği o nesillere inanıyoruz. Gayretleriniz için alın teriniz bilim aşkınız için sizlere milletçe şükranlarımızı sunuyoruz.” diye konuştu.
GEBZE’DEN AYRILDI
1 saati aşkın süre burada kalan Erdoğan, saat 20.10 sıralarında çıkış yaparak ilçeden ayrıldı.


Yahu ülkeye bak,komedi resmen..
Adama sormazlar mı kardeş sen başbakandın o sorular çalındığında niye göz yumdun diye ?
Başbakanken senden habersiz kuş uçmadığını bütün herkes biliyor..
Baktığım çoğu yerde 50,45 tl altına bulamadım,burayı görünce çok hoşuma gitti.
Benim sipariş biraz önce geldi,cep boyu değil gayet güzel,ayrıca kitap başı 17 TL yazıyor kitapların üstünde gayet iyi bir fiyat bence.


http://www.hepsiburada.com/liste/sherlock-holmes-set-5-kitap/productDetails.aspx?productId=kmarti064880648&categoryId=1501704&SKU=KMARTI064880648
Hani şu geçmişte su kuyrukları oluşurdu yeaaaeaeae diyen oluşumlara sesleniyorum.
E hala var ? Şimdi da iktidar için konuşşanıza ?İkiyüzlü değilseniz.

Hakkında
Konum: İzmir,
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 185
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.634
İkinci El Bölümü Mesajları: 40
Konularının görüntülenme sayısı: 34.339 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.310 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.