Şimdi Ara

Erdoğan: Türkiye'yi dünyanın en iyi 10 ekonomisi arasına sokmaya hiç olmadığımız kadar yakınız. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
10.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Erdoğan: Türkiye'yi dünyanın en iyi 10 ekonomisi arasına sokmaya hiç olmadığımız kadar yakınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan fıkra gibi ha kdkdkfkt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç yıldır cağız ceğiz... a.k. Partisi

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Herhalde ortak tepki:

Devran Çağlar'da öldü be...Cinsiyet değiştirmek yaramadı

• Ne güldüm (noktalamaişareti)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Dalga geçiyor arkadaşlar daha neyi anlamadınız? Aleni billur geçiyorlar bizimle.

Dünyanın ilk 10 ekonomisine girmeyi niye isteyelim ki? Benim öyle bir isteğim yok şahsen.

Dünyanın en büyük ekonomisi Çin ve ABD değil mi? Bu ülkelerin halkları dünyanın en yüksek refah seviyesine, demokrasisine, özgürlüğüne sahip mi? Değil. Ben istemiyorum zaten böyle olmak.

Ama bakıyoruz Yeni Zelanda, İsveç, Finlandiya. Bırakın ilk 10 ilk 20 bile değiller. Bangladeş Finlandiya'dan daha büyük ekonomi.

Basit bir şekilde sıralarsak;

1. ABD
    2. Çin
    3. Japonya
    4. Almanya
    5. Hindistan.

Kendinizi bir Çinli ya da Hintli olarak düşünün. Hükumet dünyanın en büyük 5 ekonomisi arasına girdiğinizi anlatıyor. Ama siz 50. sıradaki Finlandiya'ya gidebilmenin yollarını arıyorsunuz.

Türkiye 10. olamaz mı? 20 yıllık iyi bir ekonomik planla çok rahat 10. olur. Ama bize faydası olur mu? Orası muamma.

Dediğin gibi total gdp bir şey ifade etmiyor tek başına. Yalnız biz artan nüfusa rağmen bu listede geri düşüyoruz. Düşün yani beğenmediğin Hindistan kadar istikrarlı değiliz.

• Daha nereye sokacaksınız!

• Nereye doğru uzanıyoruz ?

• Aha aramıza sokacak, kaçın...

• Ben full reisi destekliyorum. Önceden işsiz olanlar için üzülürdüm. Ama işsizlerin bile reisi desteklediklerini görünce aklım başıma geldi ve reise itaat buyurdum.

• rte cim kuru laf değil icraat bekliyoruz hayatım hayvan terli artık ...

• İyide bize demiyorki birinciyiz dese inanacak bi kitle var adam onlara söylüyo size noluyor aliminyum

• VERGİ EKONOMİSİ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evet tazminatlara el koydugunuz an ilk 10 12 civarında olabilir,,,,,,

• Okumayın CSB 👍

• Cokkk mutevazi canim.Bir kac yil once 2023 2 trilyon dolardan 1 e dusurdu hedefi,uber,zuber,Aptal olma"denilen mektubu ekselanslarina taktim yasam formu.

• quote:

Orijinalden alıntı: koroglu69

Arkadaslar ben akp ye oy vermus biriyim evet burda yazilanlara hak veriyorum ekonomi berbat durumda vergiler cok yuksek dolar altin almis basini gdiyo ikinci el araba piyasasi her ay 10bin artiyo sifir arabalarin yanina yaklsilmiyo ötv yuzunden tamam baska bi partiye oy verelim ekonomimiz canlancakmi eminmisiniz buna mesala suanki partilerden kim bu ekonomiyi canlandircak

Valla dostum bu sefer ben de Akp'ye oy vereceğim. Batırıp kaçmak yok öyle .Tarih Akp'yi yazsın istiyorum. Bundan sonra gelecek hükümet zaten b.ku yedi. Başkasının başını yakmayalım. Kendileri temizlesinler işte. O yüzden senden de ricam aynı şekilde oyunu ver lütfen.

• Adamların derdi yok ki düzlüğe çıkartmak için,başkasının başını yakmayalım diyorsunuz.

Adamlarda biliyor dibe vurduk ve kolaydan düzelmez diye.O yüzden dıjjj güçler, Corona,

şu bu diye geçiştiriyorlar ve millet inandığı sürece bu böyle gider.

Arada bir hastane yaptırt özel sektöre, yol aç köprü yaptırt vs. senden iyisi yok o zaman.

Böyle başa böyle tarak hesabı.

• Erdoğan: Türkiye'yi dünyanın en iyi 10 ekonomisi arasına sokmaya hiç olmadığımız kadar yakınız.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.