Şimdi Ara

Erdoğan: 'Ne yüzle bize OHAL'in ne zaman kalkacağını soruyorsunuz?'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
1.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, OHAL'le ilgili eleştirilere tepki gösterdi. "Ne yüzle bize OHAL'in ne zaman kalkacağını soruyorsunuz?" diyen Erdoğan, OHAL'in kalkmayacağını söyledi.

AKP 3. Olağanüstü Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, OHAL'le ilgili açıklamalarda bulundu.İşte Erdoğan'ın açıklaması:“OHAL ne zaman kalkacak” diyorlar. Fransa’da 15-20 tane terörist öldürüldü, neredeyse 1-1.5 yıl OHAL ilan etti. Benim ülkemde devlet yıkılmaya çalışılıyor. Ve biz 249 şehit veriyoruz. 2193 gazimiz var. Ya siz bize hangi yüzle OHAL’in kaldırılmasını soruyorsunuz? Kalkmayacak, durum huzura, refaha kavuştuğu ana kadar. Neyiniz eksik? Fabrikalarınız mı çalışmıyor, okullar mı kapalı? Niye OHAL kalksın. Daha dün bir, bugün iki. Bu böyle olmaz. Biz OHAL’i ülkemizin huzuru için uzatıyoruz. Şimdi milletimize Rabia işareti ile sembolleştirdiğimiz bir sözümüz var. Tek millet, tek devlet, tek vatan, tek bayrak”

.http://www.yenicaggazetesi.com.tr/erdogan-ohal-kalkmayacak-164043h.htm

• quote:

Daha dün bir, bugün iki.

• Erdoğan: "Ne yüzle bize OHAL'in ne zaman kalkacağını soruyorsunuz?"

quote:

Başbakan Yıldırım: OHAL milletimize değil bize ilan edilmiştir.

"OHAL millete değil, bize ilan edilmiştir. Darbeyi yapanlar, onların destekçilerinin tamamen ortaya çıkarılması, millete karşı girişilen bu hainliklerin tamamen sona erdirilmesi için OHAL ilan ettik. Onlar yapması gerekeni 15 Temmuz gecesi yaptılar. OHAL’e ilişkin eleştirilerin, kaygıların ne kadar yersiz olduğunu hep beraber yaşıyoruz. En küçük bir hak ihlaline, özgürlük ihlaline katiyen müsamaha göstermeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 22 Mayıs 2017; 12:23:57 >

• OHAL son buluyor billboard'ları istanbul'un her tarafındaydı Mart Nisan boyunca, RTE'den habersiz mi bastılar onu yoksa birileri bizi mi yiyor?
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Ohal son buluyor köyümüze dönüyoruz.

orada bahsedilen ohal güneydoğuda uygulanan sanırım.
  • Erdoğan: "Ne yüzle bize OHAL'in ne zaman kalkacağını soruyorsunuz?"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohal en azından 2-3 yıl daha kalkmamalı. Ülke şartları bunu gerektiriyor ve zaten vatandaşı olumsuz etkileyen bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

OHAL son buluyor billboard'ları istanbul'un her tarafındaydı Mart Nisan boyunca, RTE'den habersiz mi bastılar onu yoksa birileri bizi mi yiyor?

Bir kere de biz kandırılalım nolmuş yani??????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saab9000 -- 22 Mayıs 2017; 13:4:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Ohal en azından 2-3 yıl daha kalkmamalı. Ülke şartları bunu gerektiriyor ve zaten vatandaşı olumsuz etkileyen bir şey yok.

İşsizlik %20+, Enflasyon %15+.

Evet hiç millete zararı yok. Belki de hep 50 tllik aldığın içindir.

Başkanlığa kadar kalkmayacaksa erken seçim olsun. Direk geçelim. OHAL kalksın. Söz veriyorum evet verdiğim gibi Erdoğan'a vereceğim oyu da.

• The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Cumhurbaskaninin bu kadar celiskiye dusmesinin tek aciklamasi danismanlaridir bence.

Simdi eyalet sistemini ele alalim

Bas danismani

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/erdoganin-basdanismani-baskanlik-gelirse-eyalet-sistemine-gecilmeli-161077h.htm

Asker danismani

http://m.t24.com.tr/haber/erdoganin-asker-danismani-da-eyalet-sistemi-getirilmelidir-demis,399168

Bu 2 danismani eyalet sistemini savunurken

Cumhurbaskani cikip yok öyle bir şey diyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Danışmanımın bir açıklaması olmuş. Almışlar onu çarpıtmışlar ki danışmanım sonra düzeltmeye yönelik açıklamalar yaptı. Ben ne diyorum, sen ona bak. Böyle birşey

Bu danisman olaylarina bircok ornek verilebilir. Yigit Bulut bile bas danismani cumhurbaskaninin

En son karar ise her zaman danismanlarin istedigi oluyor

Ama bunu gormeyen topluluga ne denir orasini bilmiyorum

• Diktatörlükte Ohal hiç bitmez. Tayyip ölene kadar ohal uygulanacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su adama bi gun cok pis sovecem sonuclarina da katlanmayacam

• Bu devlete vergisini veren, vatanını ve milletini seven, ohalin insanların yaşamlarına olumsuz bir etkisi olduğunu düşünen bir vatandaş olarak soruyorum. Devlet düşürülmeye çalışıldi şu kadar şehit şu kadar gazı oldu diyorsunuz yeni mkyk içerisine fetocu alıyorsunuz. Bu ne yaman çelişki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImPerspektif -- 22 Mayıs 2017; 18:28:49 >
  • millet ne yüzle demokrasi,özgürlük,adalet,dürüstlük ve insanlık istiyorlar anlamıyorum.
    bizim için neyin iyi olacağını o bizden iyi bilir tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Devlet elini eteğini çekti açılım yaptı, özgür bıraktı insanları bu sefer dört bir yanın teröristler sarmadı mı? Köylere PKK sahip çıkmadı mı? İstanbulda bile hergün PKK eylemleri yapılmadı mı?
    Demek ki neymiş Devlet sopayı eline alması gerekiyor RTE nin de basettiği bu. TAKTİK MAKTİK YOK ARTIK BAM BAM 2019 DA DEVLET BAŞKANIDA OLDU MU DÜNYAYA MAŞA OLMUŞ TÜRK SOLU TARİHTEN SİLİNECEK BRO RAHATINA BAK SEN

İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİ OLUR, PEKİ YİNE AÇILIM YAPARSA SENİN FİKRİN DEĞİŞİR Mİ? AMA BU SEFER KÜRDİSTAN KURULMASINA DA İZİN VERİRSE VE BARZO İLE ANLAŞMA YOLUNA GİDERSE, HAİN DARBECİ TERÖR YUVASI ABD İLE KANKA OLURSA HALA MI YETMEZ AMA EVET?

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Bu devlete vergisini veren, vatanını ve milletini seven, ohalin insanların yaşamlarına olumsuz bir etkisi olduğunu düşünen bir vatandaş olarak soruyorum. Devlet düşürülmeye çalışıldi şu kadar şehit şu kadar gazı oldu diyorsunuz yeni myky içerisine fetocu alıyorsunuz. Bu ne yaman çelişki?

Orayı karıştırma.

• Teröristler, fetöcüler OHAL'in ne zaman kalkacağını soruyorlar falan demesini beklerdim. olmamış
  • Merhaba ben halkım, ülkenin sahibiyim.
    İşte bu yüzle OHAL'in ne zaman kalkacağını soruyorum?
    Siz ne yüzle ve hakla "keyfi" ohal uzatıyorsunuz?

Erdoğan: "Ne yüzle bize OHAL'in ne zaman kalkacağını soruyorsunuz?"

"Devlet kimdir? Devlet sayemizde devlettir. Ben Halkım!" - Havva Ana
  • ImPerspektif I kullanıcısına yanıt
    Hocam bence verginizi zamaninda yatirmayin. Bu memlekette vergisini zamaninda yatiranlar enayi yerine konuyor.

• OHAL ile başkanlığın provasını yapıp halkı da buna kaynayan kurbağa misali yavaş yavaş alıştırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 22 Mayıs 2017; 15:16:39 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.