Şimdi Ara

Erdoğan: Parası olan Yavuz Sultan Köprüsü'nden geçer, diğerleri öbüründen geçer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
2.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi de otobüs ve kamyonları mecburen oradan geçiriyorsun. Bu kazık köprü ücreti otobüs biletleri ve kamyonların taşıdığı sebze - meyve fiyatlarına zam olarak yansıyor. Otobüse binen herkes zengin değil ki! Ayrıca verilen geçiş garantisi tutturulamayınca hayatında köprü görmemiş adamın vergisiyle ödeme yapıyorsun onu ne yapacağız?
  • Köprünün parasını benden zorla alıyorsun.
    Köprüden geçmeyen arabanın parasını da benden zorla alıyorsun.
    Sonra da "Paran yoksa geçemezsin" diyorsun.

En sonunda da seçmenine bu işi "Hizmet" diye yediriyorsun.
  • bu bir itiraftır...
  • duydunuz mu lan ak gezenler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iş bu noktaya geldi, devleti ne hale düşürdünüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen istiyor köprüden geçmek verecek 100 dolar daha..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atı alan Üsküdar'ı
    Parası olan Yavuz S.Selim'i geçer.

Bu halk üstünüzden geçecek yakında!!!
  • Millet için hizmet sloganında yer alan "millet" sanırım yandaş olan zenginler.
  • Bu ne saçma iştir yahu sen o parayı zaten insanlardan geçse de alıyorsun geçmese de
  • Zengin gecsin diye köprü yapildi. Millete de boru dosendi. Kimseyi bos geçmiyor iktidar.

• İyi de otobüs ve kamyonları mecburen oradan geçiriyorsun. Bu kazık köprü ücreti otobüs biletleri ve kamyonların taşıdığı sebze - meyve fiyatlarına zam olarak yansıyor. Otobüse binen herkes zengin değil ki! Ayrıca verilen geçiş garantisi tutturulamayınca hayatında köprü görmemiş adamın vergisiyle ödeme yapıyorsun onu ne yapacağız?
  • zengin geçiyor parasını biz ödüyoruz.
  • Adam kendi diyor özel sektör diye akpli arkadaşlar uyanın artık gözünüzü seviyim .

• la reco hortum agzima degil kicima girir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkeyi şirket gibi yönetiyorlar.Ne olacaktı? Sosyal devlet falan kalmadı.Abd'den bile daha kapitalist yönetiliyoruz.Paran varsa yaşa, yoksa sen de defol git mantığı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 22 Haziran 2018; 13:34:55 >
  • E o zaman geçmiyorum, geçmeyen benim gibilerden niye para alıyorsun diye sormak istiyorum ama, işte...
  • Ahahaaa özelleştir reyiiiizzz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklıyorum beyler bu koşullar altında bu adam seçim kazanırsa (kazanamayacak artık eminim) beyni söktürüp bende akp li olucam kanıma biraz dokunabilir kanım direnebilir onuda artık ecnebi kanıyla diyaliz ettiririm
  • Zaten parası olmayan için kolaylık yapsaydınız böyle olmazdı...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.