Şimdi Ara

Erdoğan: Parası olan Yavuz Sultan Köprüsü'nden geçer, diğerleri öbüründen geçer (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
2.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egemena

İnşaat maliyeti ne kadar? Kaç yıl işletilecek? Geçiş garantisi ne kadar? Devlet krediye kefil zaten, krediye kefil olmak yerine krediyi kendi çekip sadece inşaat ihalesi açsaydı, işletmesini kendisi üstlenseydi yarı fiyatına mal eder miydi?

Başka sorum yok.

Bu paralar bizim vergilerimizden çıkıyor. Biraz araştır araştır.

Alıntıları Göster
    Yarı değil 1/4 fiyatına bile yapılırdı aynı köprü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    Aydın Doğan'ın Dışbank'tan kredi alıp, o kredi ile Petrol Ofisini almasını hatırladım. Tabii, kredi taksitlerini masraf sayıp, KDV ve gelir vergisi ödemeden o paralarla krediyi ödediğini hatırladım. Dışbankı'da İş Bankasından almıştı, İş bankasından çektiği kredi ile...
    Sizin anlattıklarınızın çok benzeri bir olay 90'lı yıllarda yaşandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Köprünün parasını benden zorla alıyorsun.
    Köprüden geçmeyen arabanın parasını da benden zorla alıyorsun.
    Sonra da "Paran yoksa geçemezsin" diyorsun.

En sonunda da seçmenine bu işi "Hizmet" diye yediriyorsun.
    Bu yorumunu Facebook'ta paylaşıyorum hocam

• cemalettinx C kullanıcısına yanıt
    Her dönem oluyor da, gerçi bunların döneminde iyice abarttılar, kaşıkla değil, kepçeyle götürüyorlar.

Ben burada saçma sapan yazan ak partili arkadaşları toz pembe hayallerinden uyandırıyorum sadece.
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    O belirli yıldaki verilen geçiş garantisi yüzünden devletin anası ağlıyor ama. Şunu bile savunacak kadar düştünüz mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreat

Bu yorumunu Facebook'ta paylaşıyorum hocam

Alıntıları Göster
    Tabii ki.
  • Tayyip o özel sektörün köprüsü dedi ya :)

Ee yıllardır AKP liler sosyal medyada özel sektör köprüsü mü paylaştı? O zaman gidin Renault fabrikasını, vestel fabrikasını felanda paylaşın, altınada sağol Reis yazın :D hahaha Yapanlara helal olsun derken tüm dualarda eline gavuruna mı gitti? :D

Artık Tayyip Erdoğan biz muhaliflerden daha iyi muhalefet yapıyor. Helal olsun adama...

AK troller nerdesiniz? İki çift bir şey yazın...
    Sen bunları mahallendeki yaşıtlarına anlat abicim, belki onlar YER.
    Dediklerinizin konuyla uzaktan yakından alakası yok sizi '15 sene önce fırın mı vardı buzdolabı mı vardı' başlığına alalım.52 yıllık tecrübelerinizi ve 15 sene öncesini orada paylaşın.Bizim vergimizle bize hizmet olarak yapılan geçsek de geçmesek de toplumca fahiş ücretini ödediğimiz köprüden bahsedin.Parası olmayan diğerlerini kullansın bu özel sektörün demek nedir? Hele araya sıkıştırdığınız fetö olmasaydı saçmalaması var ki cidden arsıza söz işlemezmiş.
  • Bunların milleti seni beni düşündüğü yok. Ancak kendilerini ve yandaşlarını düşünürler. Artık yemeyin bu numaraları be kardeşim.
  • Ülkeye heykel yapmaktan başka hizmeti olmayanlar benim vergim benim vergim diyor. Yıllarca benim vergim ile sadece heykel yapıldı. Ne hizmet yapıldı.hastanelerde rehin ve rehineler. Okuldan sucu bucu diye atılmalar. Kamu da atılmalar ve ise alinmamak. Şimdi mi çıkıp benim vergim diyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 22 Haziran 2018; 15:32:1 >
  • Buna kimsenin itirazi yok.

Sorun gecis garantisi adinda vatandastan zorla para alinmasi.

Gecis garantileri kalksin kimse itiraz etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Bre cahil!

Heykel sanattır. Yazıdan önce kendisi vardı. Binlerce yıl öncesine bile ışık tutar heykeller.

Cumhuriyet'ten 2002'ye direkt geçiş mi yapıldı? Yapılan hizmetleri basit bir google araştırması ile bulabilirsin.

Şuan hastaneye gitmeden gss rehineleri mevcut. Devlet hastanelerinde sıra vs. yok ama doktor da kalmadı. Geçmişte SSK ile devam ettiğim tüm doktorlarım şuan özelde.

Okuldan dayakla çıkarılıyor öğrenciler. Ötesi var mı?

Kamu'da yüz yılın kıyımı yapıldı. İşe eş, dost, akraba alınıyor. Bir belge için 5 kişi aynı masada yan yana çalışıyor.

Evet, benim vergim! Tüm bu rezaletler ve senin havsalanın almadıkları benim vergimle yapılıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellkatze

Dediklerinizin konuyla uzaktan yakından alakası yok sizi '15 sene önce fırın mı vardı buzdolabı mı vardı' başlığına alalım.52 yıllık tecrübelerinizi ve 15 sene öncesini orada paylaşın.Bizim vergimizle bize hizmet olarak yapılan geçsek de geçmesek de toplumca fahiş ücretini ödediğimiz köprüden bahsedin.Parası olmayan diğerlerini kullansın bu özel sektörün demek nedir? Hele araya sıkıştırdığınız fetö olmasaydı saçmalaması var ki cidden arsıza söz işlemezmiş.
    Maalesef insanların bir kısmı, sanırım buna siz de dahilsiniz, zaman içinde her şey zaten kendiliğinden olacaktı sanıyor. Şimdilerde olan güzel işlerin, yönetim becerisi ile bir alakası olmadığını sanıyorsunuz.. Maalesef büyük bir yanılgı..

Doğru 52 yıl önce cep telefonları da yoktu, fırın buzdolabı sanırım vardı. Zenginlerde tabii, yani Kadıköy, Beşiktaş, şişli, Etiler ve benim yaşadığım semtin sahil kısımlarında oturanlarda vardı..

Neyse, eğer her şey kendiliğinden zaten gelişiyor, kendiliğinden oluyor olsaydı, Alamnaya, İngiltere, Fransa, hadi bu ülkeleri geçtim, Kore, Japonya gibi ülkelerle aynı zamanlarda aynı seviyelerde olmamız gerekirdi. Ecevitin 2001-2002 dönemi ile Erdoğan'ın dönemi arasında keskin ve ani gelişen fark, sizin yanıldığınızı gösteriyor.. Yaşınızı bilmiyorum, belki yaşınızdan dolayı çok eskileri bilmiyorsanız bile son iki yöneticinin (Ecevit - Erdoğan) arasındaki farkı görebilmeniz gerekir bence. Yine 1994 yılında Erdoğan'ın İstanbul Belediye Başkanlığı ile öncekilerin başkanlıkları arasındaki fark gibi. Bu arada Dalan'dan hemen sonra Erdoğan başkan olsaydı, bir nebze sizin teziniz haklı gibi görünebilirdi. Dalan'da bazı şeyler iyi idi, sonrasında CHP/SHP döneminde kötüye gidiş oldu.. Daha sonrasında Erdoğan döneminde en iyisi oldu.

Elde mevcut olan, hayalden daha iyidir...

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Tayyip o özel sektörün köprüsü dedi ya :)

Ee yıllardır AKP liler sosyal medyada özel sektör köprüsü mü paylaştı? O zaman gidin Renault fabrikasını, vestel fabrikasını felanda paylaşın, altınada sağol Reis yazın :D hahaha Yapanlara helal olsun derken tüm dualarda eline gavuruna mı gitti? :D

Artık Tayyip Erdoğan biz muhaliflerden daha iyi muhalefet yapıyor. Helal olsun adama...

AK troller nerdesiniz? İki çift bir şey yazın...
    Özel sektörrr holeey diyeceklerdir. Fakirler eski köprüye haydeeeeee.

• quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

Ülkeye heykel yapmaktan başka hizmeti olmayanlar benim vergim benim vergim diyor. Yıllarca benim vergim ile sadece heykel yapıldı. Ne hizmet yapıldı.hastanelerde rehin ve rehineler. Okuldan sucu bucu diye atılmalar. Kamu da atılmalar ve ise alinmamak. Şimdi mi çıkıp benim vergim diyorsunuz.
    Fırın yoktu fırınnn. Nankörlerrr

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiyatlandırma Akademisi

Bre cahil!

Heykel sanattır. Yazıdan önce kendisi vardı. Binlerce yıl öncesine bile ışık tutar heykeller.

Cumhuriyet'ten 2002'ye direkt geçiş mi yapıldı? Yapılan hizmetleri basit bir google araştırması ile bulabilirsin.

Şuan hastaneye gitmeden gss rehineleri mevcut. Devlet hastanelerinde sıra vs. yok ama doktor da kalmadı. Geçmişte SSK ile devam ettiğim tüm doktorlarım şuan özelde.

Kamu'da yüz yılın kıyımı yapıldı. İşe eş, dost, akraba alınıyor. Bir belge için 5 kişi aynı masada yan yana çalışıyor.

Evet, benim vergim! Tüm bu rezaletler ve senin havsalanın almadıkları benim vergimle yapılıyor!
    millet açken sanat mı yapılır bre cahil trilyonlarca para verilir mi ?
    baktım google bile error verdi
    emin ol gss rehineleri olsaydı portakal haber o fırsatı kaçırmazdı.
    hangi okuldan dayakla çocuk çıkraılmış. aklıma şener şenin atmaaa ziya repliği geldi
    senin vergin ile yapılıyorsa heykele git o zaman karşı çıktığınız hizmetlerden yaranlanmamalısınız. çünkü ben heykellerinizden yaranlanmıyorum.

• Ve zümrüdüanka kuşu parasız olduğu için köprü üstünden uçamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiyatlandırma Akademisi

Bre cahil!

Orduyu yargıyı kamuyu fetullahçılara bırakan zihniyet, vergilerimizle heykel yaptılar diyor. Yemin ederim kara komedi

• Zümrüdü anka ak boyların içinde kaldı çıkamıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.