Şimdi Ara

Erdoğan Başkan Seçilince Dolar 3TL'nin Altına Düşecek! (ANA KONUSU) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
18
Favori
42.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
638 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hukuk fışkırmasa da petrol fışkırıyor

bu arapların topraklarında

• Hayatları yalan-dolan ...

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Mavi vatan denilen yerde Bülent ecevit sayesinde varız şuan. Neden varan millet diyenler 2002 de sahip çıkmadılar? O zaman yokmuydu mavi vatan? 1974 de ki olaylar neden oldu? Kıbrus rumları neden pohpıhlandı o yıllar da?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelbs

hukuk fışkırmasa da petrol fışkırıyor

bu arapların topraklarında

3 sınıf güney asya ülkleride senden değerli hatta yamyam olup insan beyini yiyenlerin bile, para değeri = abd çanağı yalama sömürgesi emireri olma.

oyle ekonomiye üretime baksa çinin rusyanın hindistanın pas pas olmazdı.

finans tanrısı = usa

inş sonu yakında gelir covid19 işini yapıyor gibi biraz daha zamanı var tabi.

o arabistan tescilli finosu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Eylül 2021; 14:27:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

3 sınıf güney asya ülkleride senden değerli hatta yamyam olup insan beyini yiyenlerin bile, para değeri = abd çanağı yalama sömürgesi emireri olma.

oyle ekonomiye üretime baksa çinin rusyanın hindistanın pas pas olmazdı.

finans tanrısı = usa

inş sonu yakında gelir covid19 işini yapıyor gibi biraz daha zamanı var tabi.

o arabistan tescilli finosu zaten.

Alıntıları Göster

Covid tam tersi daha da güçlendirdi.

2 trilyon dolar bastı

Normalde senin parana karşı değer kaybetmesi gerekirdi.

Yoo kağıt paraları basıp basıp ben bozuk paralarla bile senin ürettiklerini sen bana yalvarırsan alırım dedi.

Buraya gelen bir Amerikalı senin emeğini, toprağının bereketini, suyunu, yemeğini bozuk parasıyla alıyor mu? Alıyor. Adamın gençlere dağıttığı dolarlarla o gençler 3 ton domates alabiliyor.

Sen daha bu kafayla çooook beklersin.

Adamların ürettikleri teknoloji, kovidde daha da değerlendi. Netflix, hardware, software, oyun, teknolojik ürün çok daha değer kazandı.

Üstelik onlara bir şey olduğunda sana daha beteri oluyor. Sen hayali düşmanlara devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Covid tam tersi daha da güçlendirdi.

2 trilyon dolar bastı

Normalde senin parana karşı değer kaybetmesi gerekirdi.

Yoo kağıt paraları basıp basıp ben bozuk paralarla bile senin ürettiklerini sen bana yalvarırsan alırım dedi.

Buraya gelen bir Amerikalı senin emeğini, toprağının bereketini, suyunu, yemeğini bozuk parasıyla alıyor mu? Alıyor. Adamın gençlere dağıttığı dolarlarla o gençler 3 ton domates alabiliyor.

Sen daha bu kafayla çooook beklersin.

Adamların ürettikleri teknoloji, kovidde daha da değerlendi. Netflix, hardware, software, oyun, teknolojik ürün çok daha değer kazandı.

Üstelik onlara bir şey olduğunda sana daha beteri oluyor. Sen hayali düşmanlara devam.

Alıntıları Göster

görüncen o güçlenmeyi bunlar daha çok iyi günler ;) benim bekllentim komplike sefillik,2022 sonu büyük buhran başlangıcını bekle.

powell o yüzden çıkıp ekonomi kötü diyor dimi spor olsun diye enflasyon onlarıda fırlıyor,enerji fiyatları kat kat artıyor süs şekil olsun diye,tanrılaştırdığınız devletlerin forslamasına ramak kaldı çok süreleri yok.

merkelde spor olsun diye en erken düzelim tarihimiz 2038 diyor hep bunlar süperlikten.

altı üstü 70 senelik insanlık tarihinin minnacık bir dönemini,batının lay lom dönemini 7000 sene gibi sanmakta ayrı bir piskoloji tezi tabi beyinler okadar yıkanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Eylül 2021; 14:15:34 >

• cemsinan kullanıcısına yanıt

evet covid bazı şeyleri güçlendirdiği gibi bazı şeyleri de işlevsiz hale getirdi.

zaten teknoloji milyarderleri kazançlarını katladılar. listelere teknolojik milyarderler girdi.(zoom ceosu gibi...)

kero krizi kriz diyor ya o dediğin kriz sadece türkiye de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

tamam yaz kenara.

1. mavi vatan odamı ne at çöpe gitsin işgalcimiyiz biz ayol.

2.ne işimiz var suriyede arapmüyük biz türküz türk ne mutlu trüküm diyene!! 1.tsk askeri kalmayacak çekilde ypg ve abd ye paket teslim.

3.s400 oda ne soba borusu hiç bir işe yaramayan bir rus nataşası at çöpe gitsin.

4.ne işimiz var arap çöllerinde libyada ,ben bilmem beyim beyaz saray bilir.

5.akdenizde abd fransa ve ingiltre önümüze ne atarsa o abilerim bilir doğrusunu.

6.silivriyi boşalt gitsin özgürlük aşk kuş böcek selo fetö darbeci sevişmek bol bol...

bu olaylar akp gidiminde 6 ay -1 sene içinde gerçekleşmezse bankamatik akp trollü olarak kendimi sınırsız çizicem sizlere söz veriyorum 

Alıntıları Göster

Zamanında forumda senin gibi çok bilmişin biri ekonomi en iyi bildiğim iştir tersi olsun nüfustan kaydımı sildirirdim diyordu tersi oldu ama bu sahtekar halen forumda yüzsüz yüzsüz dolaşıyor.

akp 20 senedir tek başına iktidarda olduğu halde s400 ne işimize yaradı kimi caydırdı işiniz gücünüz boş boş konuşmak. Benim için söylediklerinin biri doğrudur o da bankamatik akp trollü olman.

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

dünyaya işine geldiği yerden bakarsan oyle görürsün git enflasyonlarına bak,enerji fiyatlarına bak,abd de şu an 10 milyonlarca insan kirasını bile ödeyemiyor alacak verecek davaları tarihin en yüksek noktasında mahkemeler kilit koca fed başaknı çıkıp kötüyüz diyor sen kimsin?????

hayatınız iphone araba instagram pc fiyatı olunca hayat size güzel tabi :)))

o günü kurtarmak için parayı bastıda ne oldu enflasyon olarak geri dönüyor zaten dünyaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Eylül 2021; 14:17:6 >

keşke hayatım iphone den instagram dan olsa :))))

İleri yaştaki bir boomere hiç bir şey anlatamazsın. Boşa çabalama.

kendi kötülüğünü gölgelemek isteyen dışarının kötülüğünü bekler.

kıskanç insanlar vardır ya fakirdir sürünüyordur içten içe senin de fakir olmanı ister heh o hesap.

atalar güzel laflar söylemiş

fare dağa küsmüş dağın haberi yok.

kendi gözündeki merteği görmez elin gözündeki çöpü görür.

her yazdığının mantıklı bir cevabı var ama anlamayacağı ve anlamak istemeyeceği için yazmaya değmez o yüzden cevap vermekle zaman harcamayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 37 yaşındayım evimide aldım arabamıda aldım çok şükür bu yaşıma kadar, parayı tanrılaştırıp,özellikle son 50 yılda parayı put yapıp tapan azgınlaşan raydan çıkan insanlığa geldi o azap ,ben Türkiye iyi olucak demedimki Türkiyedede para tapkanı milyonlar var, zaten ölüm acısından üzüntüsünden ekonomi akp chp pek umrunuzda bile olmuycak daha bunlar iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Eylül 2021; 14:38:36 >

Tamam Aferin sana.

Yahu onlar için sefillik dediğin şey en fazla 100 ay asgari ücret eşit normal araba olur ki o da senin güncelin.

Sen sürekli bir şeyler zannedip, onlara cevap veriyorsun. Amerika 7000 sene önce var mı sevgili kardeşim?

Merkelin cebinde trilyonlarca euro var, her biri 10 küsür lira ediyor. Sen ona razı olmana bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31EBF3EDD

İleri yaştaki bir boomere hiç bir şey anlatamazsın. Boşa çabalama.

kendi kötülüğünü gölgelemek isteyen dışarının kötülüğünü bekler.

kıskanç insanlar vardır ya fakirdir sürünüyordur içten içe senin de fakir olmanı ister heh o hesap.

atalar güzel laflar söylemiş

fare dağa küsmüş dağın haberi yok.

kendi gözündeki merteği görmez elin gözündeki çöpü görür.

her yazdığının mantıklı bir cevabı var ama anlamayacağı ve anlamak istemeyeceği için yazmaya değmez o yüzden cevap vermekle zaman harcamayın.

Yav ben ondan yaşlıyım.

bunlar zamanla olucak şeyeler tabiki hala güçlüler ben şu an battılar demedimki, sadece sallanıyorlar daralıyorlar 2022 sonu büyük buhran başlangıcı,2025 de gıdaya ulaşman bile problem olucak bu iyi günlerin kıymetini bilin bence üzgünüm ne akp nede chp kelinize çare olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Eylül 2021; 14:43:37 >

Biyoloji ve çevre faktörü. Bazı zihinler gelişime yeniliğe açıktır bazıları kapalı. Her gün kıyameti bekleyen zihniyetteki insanlar gibi konuşuyor zaman kaybı. Tabi bu kötüye yorumlaması sadece kıyamet inancından da değil.

Sen bunları çok uzun süredir yazıyorsun da, yazdıklarını doğrulayan hiç bir şey olmadı. Aksine güçlü daha güçlü, güçsüz ise daha güçsüz oluyor gittikçe.

Benim gıdaya ulaşmam problem olacaksa ben mahvoldum demektir. Sen demek ki asıl bizim batacağımızı söylüyorsun.

Cıkcıkcık. Şahlanmamış mıydık biz yav? Her şey üçe katlaniydi bişiydi

Bir de açıkçası, ben koşulsuz biattan tut da çok sayıda problemin götürülerine dair zaten bas bas bağırdım, sen o dönemde hiç böyle konuşmuyordun. Şimdi kalkmış zamanında uyaranlara, zamanında denilenleri mi söylüyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 26 Eylül 2021; 14:50:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31EBF3EDD

Biyoloji ve çevre faktörü. Bazı zihinler gelişime yeniliğe açıktır bazıları kapalı. Her gün kıyameti bekleyen zihniyetteki insanlar gibi konuşuyor zaman kaybı. Tabi bu kötüye yorumlaması sadece kıyamet inancından da değil.

sende tanrıdan garanti belgesimi aldın future zengin jon jon paralı olucak elitist chp gelicek beni kurtarıcak diye? Erdoğan Başkan Seçilince Dolar 3TL'nin Altına Düşecek! (ANA KONUSU) dünya fix 75-100 senede bir karışır dibi boylar beklentim kıyamet değil ağır ceza ;)

o almanya 1945 sobada mark yakarak ısnıyordu halkı açlıktan hastalıktan sokaklarda ölüyordu, koca imparatorlukken geçmişi,elindeki hiçbirşeyinin bir garantisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Eylül 2021; 14:52:10 >

• malum şahıs virüs gibi. öldürmüyor ama sinir ederek, bir nevi zihninizi süründürüyor. aşısı yok ama bloklayıp, dezenfekte edebilirisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.