Şimdi Ara

EPSON YAZICI RESET PROGRAMALRI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
30
Favori
213.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler, reset yazılımı lazım olan yazabilir bana dilaver.aykac@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sublimasyonservis -- 13 Mart 2018; 10:38:43 >
  • rec25 kullanıcısına yanıt
    dogan8181 D kullanıcısına yanıt
    sedito S kullanıcısına yanıt
    hikayecisincap H kullanıcısına yanıt
    iyi günler, sınırsız reset programı elimde mevcut..
  • sublimasyonservis kullanıcısına yanıt
    L805 için Mail attım.
  • Epson sx525wd var elimde.
    Geçen baktım %92ye gelmiş üstteki counter
    3 gündür arıyorum fakat adjustment programını bulamadım.

Yeni bir yazıcı da değil halbuki ama benim şanssızlığımmıdır çözemedim :(
  • reset programı aranıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sublimasyonservis

iyi günler, sınırsız reset programı elimde mevcut..
    merhabalar, satın alabileceğim epson L805 atık mürekkep ped reset programı arıyorum....
    acil cevap lütfen, teşekkürler..
  • rec25 kullanıcısına yanıt
    https://www.1u1k.com/epson-reset.html/epson-l805-reset-emici-dolu-giderme.html

SINIRSIZ VERSİYONU +10TL.
  • sx210 a ait adjustment tool var mı ? elinde olan iletişime geçsin lütfen
  • L565 için varmı,
  • Arkadaşlar merhabalar.
    Çok aramama rağmen Epson L382 yazıcıma ait Epson Adjustment programını bulamadım. Genelde VicReset programı karşıma çıkıyor. Gerçi bu programda paralı. Elinde L382 yazıcı için Epson Adjustment programı olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

L565 için varmı,
    calısıp calısmadıgını bildiririseniz sevirim.

http://dosya.co/41a9xh46jwb1/Resetter_Epson_&_Canon_L565.rar.html
  • Arkadaşlar L386 için reset programı elinde olan varmı
  • epson l386 için bende key ve resetter arıyorum

birde bu ped dolum hatası gerçekten mi doluyor yoksa sayfa sayısı 20k oldukça mutlaka çıkıyor mu ?
  • l386 yazıcıyı okulda kullanıyorum.pad doluö hatası verdı.100 tl ıstıyor .yok mu kullanan ,ucretsız resetleme programı olan
  • tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    Yapılan işlemlerin bir katsayısı var, buna göre toplam bir değere ulaşılınca uyarı veriyor. Ped bir süre daha idare eder belki ama riske girmemek lazım, mürekkep yazıcnın içine akabilir. Mürekkep temizleme ve kafa temizleme işlemleri çok yapılısa ped de çabuk dolar.

Ped değiştirmek kolay, önemli olan yazilımı bulmak. Tür kiye'dewww.1u1k.com'da sınırsız versiyonu 75TL. Ücretsiz olanını ben de çok aradım ama bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

Yapılan işlemlerin bir katsayısı var, buna göre toplam bir değere ulaşılınca uyarı veriyor. Ped bir süre daha idare eder belki ama riske girmemek lazım, mürekkep yazıcnın içine akabilir. Mürekkep temizleme ve kafa temizleme işlemleri çok yapılısa ped de çabuk dolar.

Ped değiştirmek kolay, önemli olan yazilımı bulmak. Tür kiye'dewww.1u1k.com'da sınırsız versiyonu 75TL. Ücretsiz olanını ben de çok aradım ama bulamadım.
    detaylı araştırınca ve Tecpro ile iletişime geçerek konu hakkında detay bilgi istedim

ped konusu maalesef sayfa sayısı ile alakası olmayan bir durum olduğunu....
    Ne kadar çok fazla kafa bakımı vs yaptırılınca, kanallarda bulunan mürekkebin bu ped kutusuna aktarılması ile olan bir olay olduğunu belirttiler.. yani ben her 10 sayfada 1 temizlik yaptırdı isem 11. temizlikte bile bu durumun oluşma ihtimali yüksek olabiliyormuş....

l386 tank tip bir yazıcı olması.. ortamda fazla miktarda iplik tüyü olması, günlük de 100 civarında (bazı günler 150 sayfa) lık baskılar alınması sebebi ile kısa sürede bu sonuç ortaya çıkıyor maalesef.

EVET;
    tank tipi yazıcılar hem birim maliyet açısından oldukça ekonomik hemde kullanım süresi veya birim sayfa süreçleri itibari ile
    ve hangi marka olursa olsun bu sorun karşımıza çıkacak.
    bazı marka ve modellerde ped değişimini youtube da gördüm.. maalesef L386 da bu kadar kolay olmadığını ve her tarafımın mürekkep olma riski sebebi ile TecPro firmasına gönderdim.. kendileri 15 gün içerisinde teslim edebileceklerini bildirince.....

iş orda ister istemez kopuyor

selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tosuntosun

epson l386 için bende key ve resetter arıyorum

birde bu ped dolum hatası gerçekten mi doluyor yoksa sayfa sayısı 20k oldukça mutlaka çıkıyor mu ?
    lutfen deneyin

http://dosya.co/f24wj6fup1x5/RESET_L382-386-486_yildo.rar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

l386 yazıcıyı okulda kullanıyorum.pad doluö hatası verdı.100 tl ıstıyor .yok mu kullanan ,ucretsız resetleme programı olan
    lutfen deneyin

http://dosya.co/f24wj6fup1x5/RESET_L382-386-486_yildo.rar.html

antivurusu devre dısı bırakmayı unutmayın.
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Aktivasyon key istiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

Aktivasyon key istiyor...
    programdan degil load dosyaına tıklayıp acın enter yspın
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.