Şimdi Ara

EPSON YAZICI RESET PROGRAMALRI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
30
Favori
212.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EPSON PX660 PX720WD PX820WD L100 L200 L800 YAZILIMALRI GELMİŞTİR ÜÇRESİZ OLARAK VERİLMEK TEDİR BİLGİLERİNİZE ELİMİZDE OLAN TÜM YAZILIMALRI SERVİSİMİZDEN ÜÇRESİZ OLRAK İSTEYE BİLİR SİNİZ

• Epson L382 - L386 - L486 Pad Reset - Mürekkep Pedi Sıfırlama Programı

Alternatif İndirme linkleri youtube videosunun altındadır.

https://www.youtube.com/watch?v=UNPMQFkkRTc

Link:https://yadi.sk/d/tmdJefRWAchHbw
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

EPSON PX660 PX720WD PX820WD L100 L200 L800 YAZILIMALRI GELMİŞTİR ÜÇRESİZ OLARAK VERİLMEK TEDİR BİLGİLERİNİZE ELİMİZDE OLAN TÜM YAZILIMALRI SERVİSİMİZDEN ÜÇRESİZ OLRAK İSTEYE BİLİR SİNİZ

Ahmet Kardeşim Gerçekten Çok İyi Niyetli Temiz Bir İnsan Gittim Gördüm Yerinde Tespit Ettim Sağolsun Herşeyi İle Tertemiz Bir İnsan Bana da Vermiş Olduğu Desteklerden Ötürü Kendisine Çok Ama Çok Teşekkür Ediyor Saygılarımı Sunuyorum.

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: goprint01

quote:

EPSON PX660 PX720WD PX820WD L100 L200 L800 YAZILIMALRI GELMİŞTİR ÜÇRESİZ OLARAK VERİLMEK TEDİR BİLGİLERİNİZE ELİMİZDE OLAN TÜM YAZILIMALRI SERVİSİMİZDEN ÜÇRESİZ OLRAK İSTEYE BİLİR SİNİZ

Ahmet Kardeşim Gerçekten Çok İyi Niyetli Temiz Bir İnsan Gittim Gördüm Yerinde Tespit Ettim Sağolsun Herşeyi İle Tertemiz Bir İnsan Bana da Vermiş Olduğu Desteklerden Ötürü Kendisine Çok Ama Çok Teşekkür Ediyor Saygılarımı Sunuyorum.

Saygılarımla

720wd kafa var ama çalışmıyor araştırı yorum sein için çalışan bula bilir sem gönderecem

• yarın ilk işim sizden px660 adju. istemek olacak. :)
    şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziper_gazi_

yarın ilk işim sizden px660 adju. istemek olacak. :)
    şimdiden teşekkürler.

istemek para ile almak bedava
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ziper_gazi_

yarın ilk işim sizden px660 adju. istemek olacak. :)
    şimdiden teşekkürler.

istemek para ile almak bedava

eyw. tekrar Teşekkür ederiz. P50 yide yakın zamanda size göndereceğim..

• quote:

Selamlar, PX730WD için resetleme, ya da epson adjustment programı servisinizde bulunuyor mu?

PX730WD için cescesor mürekkepler ile sorun yaşadım, açana kadar yaptığım bir alay kafa temizleme yüzünden atık tankı dolu uyarısı aldım, reset key ile sorunu bir kereliğine çözdüm. Şimdi OCP mürekkep kullanıyorum, ama ya hava sıkışmasından ya da eskiden kalma sıkıntılardan dolayı hala LM ve LC %10 tıkalı. Bir temizleme maratonuna daha girsem yine ink pad dolu hatası derdi çıkacak, üstelik pedi değiştirmediğim için atık kutusu da ayarlamam gerekecek. Ink charge ile mürekkebin kafalardan hızlı geçirilerek tıkanıklığın giderilmesi gibi riskli ama etkili bir yöntem var diyorlar. Bu cihaza ink charge komutu gönderecek bir yazılım biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: weroica

quote:

Selamlar, PX730WD için resetleme, ya da epson adjustment programı servisinizde bulunuyor mu?

PX730WD için cescesor mürekkepler ile sorun yaşadım, açana kadar yaptığım bir alay kafa temizleme yüzünden atık tankı dolu uyarısı aldım, reset key ile sorunu bir kereliğine çözdüm. Şimdi OCP mürekkep kullanıyorum, ama ya hava sıkışmasından ya da eskiden kalma sıkıntılardan dolayı hala LM ve LC %10 tıkalı. Bir temizleme maratonuna daha girsem yine ink pad dolu hatası derdi çıkacak, üstelik pedi değiştirmediğim için atık kutusu da ayarlamam gerekecek. Ink charge ile mürekkebin kafalardan hızlı geçirilerek tıkanıklığın giderilmesi gibi riskli ama etkili bir yöntem var diyorlar. Bu cihaza ink charge komutu gönderecek bir yazılım biliyor musunuz?

ink charge : epson adjustment programının içinde bulunuyor siz söyleyince bende merak ettim hiç denememiştim denedim %100 olan kartuş seviyeleri bunu yapınca %68 e geriledi öylebir kafa temizliği yapıyor ki
    ses bakımından beni korkuttu bozulacak zannettim belki 2 dk sürmüştür. ama dediğiniz gibi tıkalı kafayı belki açabilir çok yoğun kafa temizliği yapıyor bu yoğun kafa temizliğini yapan bir program daha var
    ssc service utulitiy diye onda da yoğun kafa temizliği yapan bölümü var belki sizin yazıcıya kafa temizliği yapar
     EPSON YAZICI RESET PROGRAMALRI

• firmamızda ink charge ce keye hiç gerek kalmadan sınırsızca ped hatası resetini yapıcak program bulunmaktadır. sitemizden inceleyebilirsiniz
  • Kardeşim BAna L200 ün reset programı lazım L200 pad dolu hatası veriyor Işık yakıyor.Kağıt ve mürekkep ışığı yanıyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyunhost

Kardeşim BAna L200 ün reset programı lazım L200 pad dolu hatası veriyor Işık yakıyor.Kağıt ve mürekkep ışığı yanıyor :S

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=htMxfCGnO7lrWoDhOLvoJQfGdQfDa/K1tiJUSY6RqYg%3D
  • Öncelikle bu siteyi kuran yönetici ve üyelerine çok teşekkür ederim.
    Forumda ki her arkadaşa katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.
    Gerçekten uzun zamandır formu inceleyerek merak ettiğim konuları,
    siz değerleri arkadaşların bilgi ve tecrübelerinin sayesinde ulaştım.
    En sonun da,geçte olsa aranıza katıldım.Elimden geldiği kadar,sizlerin değerli zamanlarını çalmamak adına,
    formu araştırdıktan sonra soru sormaya özen göstereceğim.

Ahmet Bey kardeşim,eğer mümkünse epson SX 235W,epson SX 525WD ve epson XP-202 için,

ink pad reset programlarını rica edebilir miyim?

Her 3 yazıcı da bana ait. Kolay dolum kartuşları ile dolum kolay olduğu için bu yazıcıları yedekledim.

İyi niyetiniz için çok teşekkür eder,emeklerinizin size Allah tarafından mükafat olarak dönmesini dilerim.

Bütün forumda ki iyi niyetli arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatc -- 18 Temmuz 2013; 0:08:39 >

• Ahmet üstadım, mümkünse bana da epson sx435w için ink pad reset programı verebilirmisiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun
  • quote:

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=5zcYzB40C0dA9S89Ma0Wtg2SefthtWR2c/pueIh0FPo%3D

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=MZncuimLL/6X3byyj0Ok1EPbkzUV90hjkMKl6uv%2BGqI%3D

Ahmet Kardeşim,Allah razı olsun.Çok sağol kardeşim.
    SX 525WD yerine TX525FW programını vermişsiniz.Acaba,SX525WD için uyar mı?
    (SX235w yerine TX235W sorunsuz çalıştı.)XP-202 için henüz program yok sanırım.
    Arkadaşlar,elinde epson SX525WD yazıcısı olan varsa,Ahmet kardeşimin vermiş oldıuğu,ikinci sıradaki
    dosyayı deneyebilirler mi?Ben şu an yazıcıyı daha paketinden çıkarmadım.
    Yardımları gerçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

• Ben müşterimin yazıcısında denemiştim çalışıyor. Numaraların başındaki kodlar kıtalara ve konumlara göre değişiklik gösterebiliyor. Numara önemli olan. TX veya SX olmasına takılmayın. XP-202 için program yok henüz.
  • Ahmet bey banada 730WD'nin reset progamını yolluyabilirmisiniz?
  • Ciga75 kardeşim çok sağolasın.SX 525WD yazıcısında mı denemiştiniz?Çünkü,TX 525WF farklı bir yazıcı.(Fax,adf gibi fazlalıkları var.)

Dediğiniz gibi sx-235w için TX-235w gayet güzel sıfırladı.

Arkadaşımın da SX-130 yazıcısı var.Kipa'da geçenler de birlikte aldık.Teşhir ürünüydü.55 Liraya almıştık.

Çocuklarının ev ödevi vb günlük kullanım için aldı.

Acaba,rica etsem Ahmet Kardeşim veya siz SX-130 yazıcısı reset programını verebilir misiniz?Biraz fazla oldum galiba?

Çok teşekkür ederim.

• çok teşekkür ederim Ahmet bey
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.