Şimdi Ara

EPSON YAZICI RESET PROGRAMALRI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
30
Favori
212.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    L386 sıkıntısız çalıştı çok teşekkürler
    Birde L3050 nin crackli programını yayınlarsanız çok mutlu oluruz :)
  • L3050 reset için yardımlarınızı bekliyorum.
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ne güzel herkes çalıştırabilmiş ama ben çalıştıramadım :(
    Loader hata veriyor ve servispack tiplerinin hepsini denedim, Windows 7 kullanıyorum ve L386 resetlemek istiyorum. Ne yapmalıyım yardım eder misin.
  • kavzoglu K kullanıcısına yanıt
    Antivirüs ve Windows defender varsa pasif yapin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Onlarda pasif. Başka ne olabilir ki? Load_Adjprog isimli exe değil mi? Loader Error hatası veriyor. Diğeride şifre istiyor.
    Başaran arkadaşlar nasıl yaptınız hangi Windows vardı, farklı bir ayar mı var?
  • kavzoglu K kullanıcısına yanıt
    Yönetici olarak çalıştırın, başka fikrim yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • L382 için program bulabilen var mı?

Bir de başka çaresi var mı bu işin? Servise götürsek ne maliyet çıkar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

L382 için program bulabilen var mı?

Bir de başka çaresi var mı bu işin? Servise götürsek ne maliyet çıkar ?
    bir onceki sayfada var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

bir onceki sayfada var.

Alıntıları Göster
    Şimdi gördüm uyarı için teşekkürler. Servisi aradım garanti dahilindeki cihaz olduğu için 90 TL ücret çıkardılar. Servis pedi mi değişiyor ? Bu yazılımlarla resetlediğimiz zaman uzun vadede problem çıkar mı ? Ped değişimi daha sağlıklı değil mi? Hem cihazı güzel bir temizlik yapıp veriyorlar ne yapsam acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şimdi gördüm uyarı için teşekkürler. Servisi aradım garanti dahilindeki cihaz olduğu için 90 TL ücret çıkardılar. Servis pedi mi değişiyor ? Bu yazılımlarla resetlediğimiz zaman uzun vadede problem çıkar mı ? Ped değişimi daha sağlıklı değil mi? Hem cihazı güzel bir temizlik yapıp veriyorlar ne yapsam acaba

Alıntıları Göster
    onlar da yazılımla sıfırlayıp, ped değişimi yapıyorlar. youtube da var. eski pedi yıkayıp kullanabilirsiniz birkaç kez. işim garanti olsun derseniz servisle halledin. ben olsam programla resetleyip pedi yıkayıp kurutup geri takardım.

• quote:

Alıntıları Göster
    Mürekkepli yazıcılarda atık mürekkebin biriktiği yerde pedler bulunur. Bu pedler kafa temizleme, mürekkep temizleme gibi işlemlerin çok fazla yapılmaması durumunda ortalama 20000 çıktı civarında doluyor(Epson L3xxx serisi renkli yazıcılarımda öyle). Yazılımla reset yapıp pedlerin değişmesi, temizlenip kurutulması vs. gerekir. Ben şu ana kadar en az 10 kez bu işlemi yapmışımdır. İlk seferinde pedleri yıkayıp yerine koymuştum ama artık onunla da uğraşmıyorum. Pedlerin olduğu bölüm kutu şeklinde zaten, önemli olan atık mürekkebin buradan taşmamasıdır. Ped yerine sıvı emici ve tutucu başka bir malzeme de koyabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

Mürekkepli yazıcılarda atık mürekkebin biriktiği yerde pedler bulunur. Bu pedler kafa temizleme, mürekkep temizleme gibi işlemlerin çok fazla yapılmaması durumunda ortalama 20000 çıktı civarında doluyor(Epson L3xxx serisi renkli yazıcılarımda öyle). Yazılımla reset yapıp pedlerin değişmesi, temizlenip kurutulması vs. gerekir. Ben şu ana kadar en az 10 kez bu işlemi yapmışımdır. İlk seferinde pedleri yıkayıp yerine koymuştum ama artık onunla da uğraşmıyorum. Pedlerin olduğu bölüm kutu şeklinde zaten, önemli olan atık mürekkebin buradan taşmamasıdır. Ped yerine sıvı emici ve tutucu başka bir malzeme de koyabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Tekrar merhaba. Programı indirip resetledim. Servise gitmedim, daha evvel makinede bir arıza meydana gelmiş, sanırım pad değişimi olmuştu. Bu bahsi geçen pad altta siyah sünger bir şey mi? Uzunca, yazıcı kafasının altında bulunuyor. Eğer o ise, el yordamıyla kontrol ettim, o kadar da dolu değil
    Emeği geçenlere teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem03 -- 4 Şubat 2019; 10:46:51 >

• carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    Daha önce surada açıklamıştım:https://forum.donanimhaber.com/epson-orijinal-tankli-yazici-kullananlar-kulubu--126686416-3

Resimlerde beyaz renkli görünen pedler mürekkeple dolduğunda siyahlaşıyor.
  • carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    Baskın kafasının altında değil, cihazın arkasında altta pedler. Siz şu videoyu izleyin size yardımcı olacaktır
    https://www.youtube.com/watch?v=8KLtJ3Ndwrw
  • l382 386 için videodakileri aynen yapın tarih kısmı önemli
    yükleme linki video altında https://www.youtube.com/watch?v=AIpS3Wx5q3c
  • Epson L382 - L386 - L486 Pad Reset - Mürekkep Pedi Sıfırlama Programı

Alternatif İndirme linkleri youtube videosunun altındadır.

https://www.youtube.com/watch?v=UNPMQFkkRTc

Link:https://yadi.sk/d/tmdJefRWAchHbw

• Arkadaşlar bulamadım gitti aylardır arıyorum yok.yabancı sitelerdede dolandım nafile.
    epson L605 için resetter programının cracklisini bulamadım gitti.paylaşan olursa makbule geçer.satın alacağım ama hep 1 bilgisayar için geçerli diyor.o da sıkıntı benim için.paylaşan arkadaşlar olursa çook memnun olurum.şimdiden sagolun.
    (yurtdışında ET 3600 diye geçiyor benim yazıcı bu arada.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seri1618 -- 28 Mart 2019; 20:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rec25

Epson l805 reset yapabileceğim bir program var mıdır..
    http://s2.dosya.tc/server8/raimek/RESET_L805_-_L810_-_L850.rar.html?fbclid=IwAR1QKFUH1ITpeJbW043tQMTeFDP5s109nBA-7VGOZzb7pt9oI_uBjl_5DO0

Bu işinizi görür
  • Arkadaşlar epson l3111 almayı düşünüyorum, bu yazıcıyı kullanıpta emici dolu hatası alanlar sorunu nasıl çözdüler? Bu yazıcıyı almalı mıyım daha iyi bir alternatif var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.