Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar iyi güzel banada söylüyor diyen arkadaşlar var fakat bana neredeyse seninle evlendiğime pişmanım gibi bi laf edecek gibi geliyoryani o lafları söylediğinde kendi,mi gerizelaı gibi hissediyorum
  • Abicim biz yani ben kendi adıma, dışarı çıkmayı bar disko vs. gezmeyi sevmem, bitirdik o olayları zamanında, sigara da içmiyorum, yani bu oyun olayı olmasa da yerine bunlar olsa daha mı iyi ?
  • en iyisi biz bizim hatunları aldatalım.her gece barlarda o kadın senin bu kadın benim takılalım bakalım bundanmı anlayacaklar.ozaman mum gibi ararlar ps3 lü halimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi condemned2 -- 26 Temmuz 2008; 14:22:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: condemned2

en iyisi biz bizim hatunları aldatalım.her gece barlarda o kadın senin bu kadın benim takılalım bakalım bundanmı anlayacaklar.ozaman mum gibi ararlar ps3 lü halimizi

PS^'e devam
  • rtaskinlar linki koyamadım o koda, sen şimdilik istersen bu şekilde ilk mesaja koy bu arada senin psn ney?
    Başlık harbi çoşmuş benim hanımda dün ben bu bölümü okurken geldi ama okuyamadı garibim evli logosunu gördü kim evli demeye başladı valla evliler daha iyi dedim 1 gündür benle konuşmuyo akşam gönlünü alıcam
    Aslında ps3leri satalım av malzemeleri alalım devamlı avlara çıkalım ne güzel olur.Geyik avı 1 hafta yoksun

Unutmuşum benim hanım bazen psn listemdekilere mesaj atıyor asılırcasına bir mesaj gelirse şaşırmayın yoklama yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadMesut -- 26 Temmuz 2008; 22:55:00 >

• ben benim karıyı dün dövdüm artık sorun kalmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max007

rtaskinlar linki koyamadım o koda, sen şimdilik istersen bu şekilde ilk mesaja koy bu arada senin psn ney?
    Başlık harbi çoşmuş benim hanımda dün ben bu bölümü okurken geldi ama okuyamadı garibim evli logosunu gördü kim evli demeye başladı valla evliler daha iyi dedim 1 gündür benle konuşmuyo akşam gönlünü alıcam
    Aslında ps3leri satalım av malzemeleri alalım devamlı avlara çıkalım ne güzel olur.Geyik avı 1 hafta yoksun

Unutmuşum benim hanım bazen psn listemdekilere mesaj atıyor asılırcasına bir mesaj gelirse şaşırmayın yoklama yapıyor

Bide kıskançlık başladı desene ya biz o durumu msn de yaşıyorduk en son sildim msn yi sıfır bi msn aldım kapattık o konuyu ama yine ara ara esk msn yi silmedin mi acaba hala açık mı o felan diyoi hey allahım, sildim diyorum yok öyle birşey ama ara ara geliyor hanıma böyle

Av fena fikir değil aslında bizim birkaç arkadaş gidiyordu
    Yalnız sen 1 hafta yokuz diyorsun, demek sürek avına gidiyoruz o zaman, abicim ps3 leri de alacaz yanımıza yada psp felan alırız avladıklarımızı yerken psp atarız

Benim psn: geron_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 27 Temmuz 2008; 12:00:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: rtaskinlar

quote:

rtaskinlar linki koyamadım o koda, sen şimdilik istersen bu şekilde ilk mesaja koy bu arada senin psn ney?

Bide kıskançlık başladı desene ya biz o durumu msn de yaşıyorduk en son sildim msn yi sıfır bi msn aldım kapattık o konuyu ama yine ara ara esk msn yi silmedin mi acaba hala açık mı o felan diyoi hey allahım, sildim diyorum yok öyle birşey ama ara ara geliyor hanıma böyle

Av fena fikir değil aslında bizim birkaç arkadaş gidiyordu
    Yalnız sen 1 hafta yokuz diyorsun, demek sürek avına gidiyoruz o zaman, abicim ps3 leri de alacaz yanımıza yada psp felan alırız avladıklarımızı yerken psp atarız

Benim psn: geron_

bir de benim psn listem henüz boş hiç kimse yok yani, birkaç kişi ekli olduğunda aynı olay bizde de başlayacak hissediyorum, bir de bende eye of judgement var yani playstation eye felan, olur da bi görüntülü sohbet olayınına felan girersek yandık alimallah Birde kardeşim sen akşama gönlünü alacam diyorsun, ya bizde bu trip olayı başladı mı 1 hafta bitmiyor ya, zehir oluyor inan herşey, bu sefer o yumuşasa ben başlıyorum tiribe haftayı zzehir ettin diye, bu sefer benim tiripte sürüyor 1 hafta, oldu sana 2 hafta, birde hanım tiripliyken rahat rahat oyun da oynuyamıyor insan, o tiripteyken ben oyun oynarken bu sefer de vicdansız gibi hissediyorum kendimi

• Gidilinsin hatta av diye bir otel tutarız 2 lcd ps3 bir hafta otelde oyun oynarız pspyide seviyorum daha çok uzun yolculuklarda
    Ben seni ekledim akşam gidince sana güzel bi mesaj çekeyim aşkım nerde kaldın gibi.... yengeyede denk gelirse vay haline açıkla açıklayabilirsen
    Ben artık trip yapmıyorum her şeye güzel olumlu bakmaya çalışıyorum,bazen gereksiz tartışmalar olursa dinlermiş gibi davranıp dinlemiyorum...
    Hangi oyunu online oynayabileceğiz kmlerde hangi oyunlar var?
    Bir gün anlaşsakda kapışsak elimdeki oyunlar
    resistance
    warhawnk
    cod4
    mgs4 1.bölge

bu arada 2.sayfada yazmış arakadaş psn gözden kaçmış
    quote:

Orjinalden alıntı: crazytown_

psn : gokan78
    4 senedir evliyim 2 çoçuğum var bu ikinci ps3'üm birincisi sinirlendiği için kırdı bide bu imza işini beceremedim

• zamanında ps1 ve ps2, dört aylık ps3 ve bu gün itibariyle bir yıllık evlilik mazimle beni de derneğe alın lütfen...

psn: zersin

bluetooth kulaklıkla ps3 e bağlanın, ses değiştiriciyi de kullanarak sesinizi en inceye ayara getirin, konuşun, şarkı söyleyin, söylettirin,gülün eğlenin... mümkünse kalabalık olunduğu anlarda...

diyeceğim o ki, oyun dışındaki özelliklerini de öne çıkartmanın, cihazın benimsenmesine olan faydasına tamamen katılıyorum...

şu an sadece Gran Turismo 5 Prologue sahibiyim, indirdiğim demoları saymıyorum...
  • quote:

Gidilinsin hatta av diye bir otel tutarız 2 lcd ps3 bir hafta otelde oyun oynarız pspyide seviyorum daha çok uzun yolculuklarda
    Ben seni ekledim akşam gidince sana güzel bi mesaj çekeyim aşkım nerde kaldın gibi.... yengeyede denk gelirse vay haline açıkla açıklayabilirsen
    Ben artık trip yapmıyorum her şeye güzel olumlu bakmaya çalışıyorum,bazen gereksiz tartışmalar olursa dinlermiş gibi davranıp dinlemiyorum...
    resistance
    warhawnk
    cod4
    mgs4 1.bölge

quote:

4 senedir evliyim 2 çoçuğum var bu ikinci ps3'üm birincisi sinirlendiği için kırdı bide bu imza işini beceremedim

Amandiyim abi, senin o mesajı yazdığın gün bizim evde kıyametin koptuğu, ps3'ün kırıldığı, ve muhtemelen 1 ay sonra bizim boşandığımız gündür (2. gün hediye ps3 gelmezse )

Dün akşam 9 gibi online olduni baktım girer girmez mgs4 açıldı, ben de dikkatini dağatmiyim mesaj atıp diye yazmadım, ben de gece 3 e kadar battlefield oynadım, aslında yazsaydım sana bi mesaj hayatım nasılsın diye

• quote:

Orjinalden alıntı: eorman

zamanında ps1 ve ps2, dört aylık ps3 ve bu gün itibariyle bir yıllık evlilik mazimle beni de derneğe alın lütfen...

bluetooth kulaklıkla ps3 e bağlanın, ses değiştiriciyi de kullanarak sesinizi en inceye ayara getirin, konuşun, şarkı söyleyin, söylettirin,gülün eğlenin... mümkünse kalabalık olunduğu anlarda...

diyeceğim o ki, oyun dışındaki özelliklerini de öne çıkartmanın, cihazın benimsenmesine olan faydasına tamamen katılıyorum...

şu an sadece Gran Turismo 5 Prologue sahibiyim, indirdiğim demoları saymıyorum...

Derneğimize hoş geldin kardeşim, bulutut olayı iyi fakat ben de yok henüz, senin kullandığın marka model ne fiyatı ne kadar, yazabilir misin ? Bu arada elindeki oyunları aldıkça yazarsan, ilk sayfaya üyelerin sahip olduğu oyunları sürekli olarak ekleyeceğim. Bu arada dilersen ilk sayfadaki dernek logosu linkini de imzana ekleyebilirsin

• quote:

Gidilinsin hatta av diye bir otel tutarız 2 lcd ps3 bir hafta otelde oyun oynarız pspyide seviyorum daha çok uzun yolculuklarda
    resistance
    warhawnk
    cod4
    mgs4 1.bölge

quote:

Ya şimdi aklıma geldi,ben ne zamandır düşünüyordum warhawk ı alsam mı almasam mı diye ( gerçi geçti artık birsürü oyun aldık daha yeni hanım döver beni birtane daha dersem ama deneriz şansımızı ), sence oyun nasıl kardeşim, memnun musun, biraz anlatır mısın oyunu kısa bir inceleme gibi kendi yorumun, cidden merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 28 Temmuz 2008; 12:04:18 >

• quote:

quote:

zamanında ps1 ve ps2, dört aylık ps3 ve bu gün itibariyle bir yıllık evlilik mazimle beni de derneğe alın lütfen...

Derneğimize hoş geldin kardeşim, bulutut olayı iyi fakat ben de yok henüz, senin kullandığın marka model ne fiyatı ne kadar, yazabilir misin ? Bu arada elindeki oyunları aldıkça yazarsan, ilk sayfaya üyelerin sahip olduğu oyunları sürekli olarak ekleyeceğim. Bu arada dilersen ilk sayfadaki dernek logosu linkini de imzana ekleyebilirsin

hoşbulduk ...

ben 40 gb pal kullanıyorum
    doğubank tan 600 YTL ye aldım, elimdeki oyun nedeniyle merak uyandırabilir belki gt5 oyunlu paket mi diye ama değil...sony eurasia garanti belgesi var ama uygulamada nasıl olur bilmiyorum, sorun çıkarsa bana getir dedi satıcı...
    logoyu imzama eklemek isterim tabi ama henüz logonun kendisini bile görebilmiş değilim, sanırım işyeri bilgisayarlarının ayarlarıyla ilgili bir mevzu, bazı resimleri göstermiyor...olmadı başka bilgisayarda denerim...

• quote:

quote:

quote:

hoşbulduk ...

ben 40 gb pal kullanıyorum
    doğubank tan 600 YTL ye aldım, elimdeki oyun nedeniyle merak uyandırabilir belki gt5 oyunlu paket mi diye ama değil...sony eurasia garanti belgesi var ama uygulamada nasıl olur bilmiyorum, sorun çıkarsa bana getir dedi satıcı...
    logoyu imzama eklemek isterim tabi ama henüz logonun kendisini bile görebilmiş değilim, sanırım işyeri bilgisayarlarının ayarlarıyla ilgili bir mevzu, bazı resimleri göstermiyor...olmadı başka bilgisayarda denerim...

Dostum yanlış yazmışım pardon, bluetooth kulaklığının marka model ve fiyatını soracaktım..? uygun fiyata birşeyler var mı bildiğin ?

• Merhaba arkadaşlar;

PSN : obozden
    Oyunlar : Fifa 2008 - Need For Pro Street

quote:

*** 27.07.2008 tarihinde İstanbul Güngören'deki patlamada ölen vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine baş sağlığı, yaralılarımıza ise Allah'tan acil şifalar diliyoruz. Hepimizin başı sağolsun ***

Arkadaşlar ben yaklaşık 2 senedir evliyim ve 1 senedir ps3 kullanıyorum. çevremde hiç evli ps3 kullanan kimse yok ( gerçi bekar olan da kimse yok yani çevremde ps3 kullanan hiç yok ). Fakat evli biri olarak uzun süre oyun oynarken eşimle problem yaşıyorum kalk artık şu ninjanın başından yeter vs. gibi. Eminim evli olan diğer arkadaşlar da benzer problemleri yaşıyordur.Burda toplanalım ve birbirimizin durumunu bilelim en azından şey deriz ; bak filanın eşi izin veriyormuş oynamasına sen niye vermiyorsun vs. ne biliyim, yyani anlayacağınız kısaca " evli ps3 kullanıcıları yardımlaşma ve dayanışma başlığı" :)

Ortak maç saatleri ve etkinlikler için lütfen PSN'leri de ekleyelim arkadaşlar.

Not: Karşıklığa sebebiyet vermemek ve yanlışlıkla eklenmek istemeyen arkadaşları eklememek için imzanızdaki PSN adreslerini dikkate almıyorum. Listeye eklenmek istiyorsanız lütfen mesajınızın sonuna PSN adresinizi yazın.

DERNEK ÜYELERİMİZ

PSN:

geron_ (Bu benim): Resistance,Motorstorm,FNR3,COD4,R6V2,MGS4,skate,EOJ,
    ygultekin82
    thehereticman
    emesut: Resistance,Warhawk,COD4,MGS4,
    maistrox
    mavigazoz
    vlknnn
    gokan78
    zersin : GT5P,

Not: Siz PSN' lerinizi yazdıkça eklemeye devam edeceğim.

Not2: Sayın üyeler elinizdeki online oynanabilecek oyunların komple bir listesini yazın ki ortak oyunlara bakıp maç saatleri kararlaştırabilelim (Elinizdeki oyunlar ilk sayfaya PSN adresinizin karşısına eklenecektir. Siz yeni oyunlar aldıkça onları da yazın ki eklemeye devam edeyim)

Not3: SAYIN DERNEK ÜYELERİMİZ, BU SAYFAYI SÜREKLİ KONTROL EDİN. ONLİNE MAÇ ETKİNLİKLERİ VE ÜYELER İLE İLGİLİ DİĞER ETKİNLİKLER BU MESAJ ALTINDAN BİLDİRİLECEKTİR.

Not4: Dernek üyelerimiz dilerler ise " theheretic" kardeşimizin hazırladığı 2. sayfada yer alan dernek logosunu, aşağıda verdiğim linki söylenen şekilde aradaki boşluğu kaldırarak direk olarak imzalarına ekleyebilir:

Başlardaki boşluğu silin [ i ve [ c bitişik olacak

[ center][i mage]http://img184.imageshack.us/img184/6860/marriedlogo100x100yd7.jpg[/simage][/center]

• Derneğimize hoş geldin kardeşim, bulutut olayı iyi fakat ben de yok henüz, senin kullandığın marka model ne fiyatı ne kadar, yazabilir misin ? Bu arada elindeki oyunları aldıkça yazarsan, ilk sayfaya üyelerin sahip olduğu oyunları sürekli olarak ekleyeceğim. Bu arada dilersen ilk sayfadaki dernek logosu linkini de imzana ekleyebilirsin

Dostum yanlış yazmışım pardon, bluetooth kulaklığının marka model ve fiyatını soracaktım..? uygun fiyata birşeyler var mı bildiğin ?

aslında cümleyi bir daha okuyunca, içinde, sorunun ps3 le ilgili olduğu sonucuna varmamı sağlayacak herhangi birşey olmadığını farkettim, sende bir yanlışlık yok yani

kulaklık jabra marka, eşime doğumgünü hediyesi olarak alınmıştı, oyüzden tam tam modelini ve fiyatını bilmiyorum, internetten şöyle kısaca bir baktım, JABRA BT-125 GLOSSY BLUETOOTH KULAKLIK sanırım ve 50 - 70 YTL arası fiyatlar gördüm. ürün olarak sorunsuz, ps3 e bağlayınca kapalı alanda yankı yapıyor, bahçeye çıkınca yankı kesiliyor ama bu ürünle ilgili özel mi yoksa bluetooth kulaklıklardaki genel bir durum mu bilmiyorum.

• warhawnk sadece multiplayer oynanabiliniyor, aslın pekde güzel bir oyun diyemem sebebi devamlı aynı haritalar üzerinde ve tanımadığın kişilerle plansız takılman, girdiğin serverde kurtlar varsa vay haline tepene çöküyolar. Güzel yanlarıda var mesala istediğin araçla takılabilirsin araç sınırıyok, karadan, havadan, yayan. Bir grup olarak girsek hepimizde blutooth olsa taktiksel savaşsak zevkli olur ne varki alma sen bunu vazgeç.lmulti bf bad company online zevkli demosunu oynadığımda acaip sarmışd, single ise berbattı.Üyelerde en çok hangi oyun varsa o oyunun multisini atarız.Organizasyon sana ait hadi bir organize et
    Beyler eylül gibi çıkacak olan little big planet oyununu tavsiye ederim 4 kişi online veya aynı ps3 üzerinde oynayabiliyoruz oldukça zevkli bir oyuna kesinlikle alıcam,ufak kızım bile bayılıyor videosunu defalarca sıkılmadan izliyor.
  • Haklısında benim gibi istisnalar çıkabilir vereceğim cevaba çoğunuz şaşıracaksınız
    hayatımda sevmediğim spor dallarından biride futboldur Türkiye maçını bile izlemedim oyun olarak oynamaya çalıştığımdada pek beceremiyorum
  • PSN: dejpasha beni de ekleyebilirsiniz,

Oyunlar:
    pes2008
    nfs carbon
    cod 3
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.