Şimdi Ara

Epic Games'in son hediyesi erişime açıldı: Toplamda 295 TL'lik 3 oyun ücretsiz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
7.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Hikaye olarak 2013 en mükemmeli. Çok çok iyi. Rise of TR biraz daha zayıf. Karakter sayısı azalmasına rağmen karakterle bağ kurma meselesi artmıyor.

Shadow of TR'de grafikler ve müzikler çok iyi. Ama hikaye zayıf olunca olmuyor işte. Grafik kalitesi en zayıf olan TR 2013 olmasına rağmen onun zevki çok başkaydı. Karakter gelişimi mükemmeldi. Diğerlerinde evrene o denli giremedim. Normalde anime hikayesi gibi şeyleri asla sevmem ama Japon efsanesi mükemmeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 3 ü de steamde vardı 3 hafta önce shadow of the tomb raider almıştım 70tl ye. Boşuna almışım ;,) cyberpun veya RDR2 bekliyordum ben açıkçası

• epic games platformu dürüst güvenilir ve kibar, steam platformuna gelince seviyesiz itici ve kazıklama edasında ve rus bombardımanı altında onun içindir uzuz zamandır oyun alıp takıldığım steamde sadece csgo da insanları kanser etmek dışında bir faaliyetim yok bu kafada olamazda. Epic games favorim 600 Tl ederinde ücretsiz oyun dağıtması da cabası

• Tomb raider Goty ‘i mağazada bulamıyor.Böyle bi sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomb raider ilk oyunu yüksek ayarlarda bitirmiştim. 2 .oyun low-mediumda kasmadan oynadım. 3.oyun çok kasıyordu oynayamamıştım. üçü arasında grafik performans karşılaştırması gibi oldu

• neden hergün göremedim oyun haberlerini

• TITAN kullanıcısına yanıt

Yine mal mal cevaplar oynamadan atılan mesajlar. İlk oyun çok iyi oynayanlar bilir, oynamayanlara şiddetle tavsiy edilir.

• Cihan4292 kullanıcısına yanıt

200 etmez

• Bu Tomb Raider serisi zaten isim yapmış, muteber seri. Tomb Raider üçlemesi ücretsiz diye haber başlığı verilmesi daha ilgi çekici olur. Yoksa toplam 20 dolar eden üç tane oyunun verilmesi pek ilgi çekici değil.

• Türkçe Yama ekleyip test edebilen oldumu? Ben ekleyemedim Türkçe Yama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seriyi oynamayan biri olarak ilk oyuna başladım ve ilk 2 saat olarak gayet sevdim. Bakalım diğer 2 oyunda güzeldir eminim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Ben de adventure bulmaca seklinde olan oyunlari severim tomb raider ilk ciktiginda pcde 90li yillarda oynamıştım sonra da indiana jones olarak 2 oyun bitirdim
    Tomb serisini almak isterdim lakin sicak firsatlarda falan paylasilmayinca göremedim nasil haberdar oluyoruz bu ucretsiz oyunlardan?
    Kütüphanesine ekleyen gönüllü vermek isteyen varsa hesabini kullanip geri verebilirim arkadaşlar iletisime geçin lütfen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Türkçe oynanıyor. Test edilmiştir. Türkçe yama ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckaleci -- 16 Ocak 2022; 11:21:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.