Şimdi Ara

Epic Games'in son hediyesi erişime açıldı: Toplamda 295 TL'lik 3 oyun ücretsiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
7.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Millet bedava diye abandığından sunucuları çöküyor. Geçenlerde yine aynı şeyler oldu. O yüzden henüz bir Steam olamadılar.

• Gerçekten kötü bir oyun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İyi oldu oynamamıştım hiçbiri. Millet nasıl abandıysa gecenin 2sinde bile zor açtım epici.

• Oyunları belki günün birinde iyi pc ve internetim olur diye 2 senedir alıp alıp duruyorum. Misafir odasında yaşlanan ve hiç kullanılmayan fincan seti gibi oldular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlar eski ve hepsini bitirmiş olsam da benüz oynamamış olanlar için söyleyebilirim ki: çok iyi. Güzel paket olmuş.

• TITAN kullanıcısına yanıt

Bu mesajla birlikte 15 gün boyunca olan mesajlarının ironi olduğunu öğrenmiş olduk, gerçekten çok korkmuştum IQ seviyenle ilgili. Güzel bir uyku çekebilirim şimdi Epic Games'in son hediyesi erişime açıldı: Toplamda 295 TL'lik 3 oyun ücretsiz 

• ozgurrdunya kullanıcısına yanıt

Steam bedava oyun dağıtmıyor düzenli olarak o nedenle çökmemesi normal. Ayrıca her indirim başında steamde senelerdir ilk 2 saat erişemiyoruz siteye. Steam güzel bir platform fakat kıyaslarken iyi düşünmek gerekiyor gibi.

• merhabalar bu 3 oyundan hangisi 1. hangisi 2. hangisi 3. ? Hangi oyundan başlamak gerekir? teşekkür ederim.

Epic Games'in son hediyesi erişime açıldı: Toplamda 295 TL'lik 3 oyun ücretsiz
  • nadirgoktan N kullanıcısına yanıt

Fiyatlarına bakarak hangisi eski bulabilirsin.

3-1-2 şeklinde oyna

• Umit_22 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır sağol hocam

tomb raider goty 1.

rise of the tomb raider 2.

shadow of tomb raider 3. oyun.

hikayesine gelirsek, lara croft'un gençliğini yani nasıl o bildiğimiz tomb raider olduğunun hikayesini anlatıyor bu 3lü. o korkusuz güçlü lara croft değil de onun gençliğini, lara croft oluşunu oynuyorsun bu oyunlarda.

Tomb Raider 5 Mart 2013

Rise of the Tomb Raider 9 Şubat 2016

Shadow of the Tomb Raider 12 Eylül 2018 yılında çıkmıştır.

• Valla daha yeni yüklemiştim. Güzel haber. Adam gibi bir oyun ücretsiz oldu.

• Çöpçüler nerede ........

Alın adam gibi güzel bir seri. Buna da laf edeni steam çarpsın.

• Cihan4292 kullanıcısına yanıt

ölünce kullanırım diye 50 tane oyun var bende sanırım işssizlikte çığır açacağım

• steam öldü yeni kral epic ama ps4 aldım malesef ekran kartıda yok malum alayım dursun diye diye 50. oyunu aldım

• Epic Games'in son hediyesi erişime açıldı: Toplamda 295 TL'lik 3 oyun ücretsiz

saymaya üşendim ya daha eski bedava oyun alan var mı öyle sorayım madem ama 50'den fazla olduğu kesin

• Tüm oyunları oynayıp bitirmiş biriyim ama kesinlikle yine oynarım diye aldım epicten. Güzel hediyeler dağıttılar. Epic bir şekilde Steam ile savaşmaya uğraşıyor. Launcher farkı çok fazla ama. Rekabet iyidir tabi umarım kimse tekel kalmaz.

Ama şunu unutmamak gerekir ki Steam yerel fiyatlandırma politikası ile baya baya ülkemizdeki oyuncuların işine yarıyor. O sebeple de yıllardır yeri sağlam.

• Son oyuna kötü dersiniz anlarımda (daha oynadım) diğer 2 oyun neyi dandik acaba? 2013'te çıkan hala babalar gibi oynanıyor. Hikayesi ve mekanikleri gayet taş. Dandik nedir ya :D RDR2 istiyor birde asdasdasdsadasd

• kaç 50 kanka. 150'ye yakın oyun var kütüphanemde.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.