Şimdi Ara

Epic Games'in son hediyesi erişime açıldı: Toplamda 295 TL'lik 3 oyun ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
7.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlike şahane bir üçleme. İlk ikisini 2'şer kez, sonuncuyu 1 kez bitirdim ama tekrar oynayasım geldi resimleri görünce.

Oynanamış olanlar için biçilmiş kaftan açıkcası. Bu üçlemeyi beleş vermelerine de laf etmesin artık kimse :)

@eerdaalll0001. Son oyunun fazla beğenilmemesinin bana kalırsa tek sebebi, önce ki oyunun üzerine pek bir şey katmamış olması hocam.

Oynanış hemen hemen aynı. Oynanış süreleri de 2. oyunla hemen hemen aynı. Grafiksel olarak çok az gelişme var diyebilirim.

Hikayesi bana ilgi çekici geldi. Fazla spoiler vermeden, yine fantastik olayların yanında ayrıca Lara hanım kızımızın ebeveynleri hakkında güzel detaylar veriliyor. İlk iki oyunda soru işaretli kalan çoğu şeyi açıklığa kavuşturuyor son oyun. Eğer ilk iki oyunun oynanışını sevdiyseniz son oyunu da seversiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowtger -- 30 Aralık 2021; 21:29:44 >
  • Katana zero vermedi, aliim steam den bari :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • snowtger kullanıcısına yanıt
    Ben seriyi hiç oynamadım daha yeni başlayacağım 😀

• Çok teşekkürler Özgür bey 🍀

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Tomb Raider son üçlemesi nasıl kimsenin oynamadığı dandik oyun oluyor bi anlatsana...

• eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt

Ben de sadece 2013'teki bu üçlemenin ilk oyunu oynamıştım. Onu baya beğenmiştim. Ayrıca sonlara doğru da beni germişti baya o Japon düşmanlar falan. Hikaye de fena değildi. Ama Tomb Raider oyunlarında ahım şahım hikaye de beklenmemeli. Biraz oynanışıyla ön plana çıkan bir tür bence.

• Helal olsun adamlara , 60 tl kuponda cabası ..

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Ekledim indirmeye başlarım yakında. Ön bilgi olarak biraz sorayım dedim ;) hikaye, oynanış ikisi iyi olursa tamamdır zaten

• Epic king games

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Reboot serilerin en iyilerinden biri diyebilirim. Kesinlikle oynanması gereken oyunlar listeme girer. 1. ve 2. oyun muhteşem diyebilirim. 3. oyun bir tık daha sıkıntılı, çizgiselliği kaybettiği için beğenmemiştim ben. Zaten lineer ilerleyen macera oyunları bir elin parmağını geçmez.

Neyse ücretsiz oyunlar bittiğine ve aklımdaki oyunları verirler korkusu bittiğine göre kafama koyduğum uygun fiyatlı oyunları alma zamanı kendime yılbaşı hediye sepeti oluşturayım (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 30 Aralık 2021; 22:23:53 >
  • Tomb raider da dandikse bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt

Kimsenin oynamadigi, dandik oyun mu?

Lutfen ironi vb yaptiginizi soyleyin. Tomb raider, klasiklerden biridir oyun dunyasinda.

Bir sims, bir gta, bir hitman nasil ki oyun dunyasinda unique ve klasklesmis oyunlar ise tomb raider da ayni sekilde.

Resmen tomb raidera kimsenin oynamadigi dandik oyun dendigi gunleri gorduk :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdikçe veriyor mübarek..

• Son oyunun grafikleri çok iyiydi, ultrada halen de güncel birçok oyundan iyidir. Herşeyi maxlayınca kartı güzel ısıtıyordu.

• Kısa günün karı

• Bugün Epic Games storeye girdiğimde sürekli bir şeyler yanlış gitti hatası alıyorum nedeni ne olabilir?

• eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt

İlk oyun güzel. Süreklilik var oyunda. Sürekli hareket halindesin. Hikayesi de güzel. Zaten bu türde iki tane oyun var. Biri bu ikincisi Uncharted.

İkinci Tomb raider serisinde, birazcık kendini tekrar eden olaylar var. Ama birinci oyundan sonra oluşturduğu havayı çok güzel korumuş. Oyundan sıkılmazsın. Oyunçeviri sitesinde iki serininde yaması var indir kur oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 30 Aralık 2021; 23:43:57 >
  • Hemen bakalım. Epic candır Epic Games'in son hediyesi erişime açıldı: Toplamda 295 TL'lik 3 oyun ücretsiz 

• Açılırsa alacağız ya neyse. Bu tür oyunları parayla alırken hep tereddüt ediyorum alsam mı yoksa bedava belki veren olur bekleyim mi diye. Almıştım ikisini daha önce ama yine de değer iyi oyunlar. Bundan sonra bedavayı bekleyeceğim artık bakalım. Gerçi hala açılmadı ki alalım ama neyse yarına açılır heralde.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.