Onbaşı
30 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 61 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir işlemci düşünün ki 1-10 Temmuz arasında yaklaşık 200 lira fiyatı yükselsin. Bunun sebebi ne olabilir? Tam karar verdim alacağım derken sabah kalkıp google ryzen 5 3600 yazınca önce 100-150 arası, birkaç gün sonra da 200 lira fiyatının arttığını gördüm. ilk baktığımda hepsiburada'da 1300 civarıydı şuan 1500 küsür civarlarında. Fiyat düşer mi ne dersiniz fikirlerinizi merak ettim.
Merhabalar
sistemim asus gt 730 ekran karti
4 gb Ram
Amd Fx 4100 işlemci
W8 64 bit kullanıyorum.
Knight online oynuyorum oyunda grafik artınca fps dusuyor. yeni ekran karti aldim 2 gb 128 bit gt730 biraz rahatladi ama tam performans alamiyorum. islemci faninin power soketi bozulmuştu anakarttaki farkli bir sokete taktik kasmanin sebebi bu olabilir mi? Fan normal bir sekilde calisiyor. Ya da 64 bit yerine 32 bit kursam daha iyi performans alabilir miyim. Oyunda sadece grafik girisleri artinca kasiyor. Baska bir sekilde kasma yasamiyorum. Cok canim sikiliyor bu duruma yardimci olursaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Bunların haricinde verdiğim fotoğrafta dxdiagın içinde, Geçerli Görüntü Modu: 1440-960 (32Bit) yazıyor. Benim arkadaşın bilgisayarında orada 16 Bit yazıyor. O herhangi bir kasma problemiyle karşılaşmıyor acaba bu da bir etken midir?

Konuyu yanlış yere açmışım, doğru yere açılmış olan linki burda:http://forum.donanimhaber.com/m_105971601/f_//tm.htm#105971601
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Henüz telefonu alalı bir hafta olmuşken yaşadığım bu talihsiz olay bayağı canımı sıktı. Dışarısı -10 derece soğuktan eve girdim cebimden şarj aletini çıkartırken elimden kayıp düştü, masanın köşesine yumuşak bir çarpma priz ucunun biri kökten kırıldı. Bunu nasıl tamir edebiliriz, elektrikten iyi anlayan bir arkadaşım var o yapabileceğini söyledi, sizlerin de fikrini almak istedim içini nasıl açabiliriz ? nasıl tamir edebiliriz ? Şimdiden teşekkürler saygılar...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 62
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 5.371 (Bu ay: 193)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.