Şimdi Ara

Epic games'in o kadar şeye rağmen sevilmemesi (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
0
Favori
19.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
144 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sen beni tehdit mi ediyosun? yazdiklarina bak ondan sonra yaz. sen kimsin beni hirsizlikla sucluyorsun? adam gibi dusun ondan sonra yorumunu gonder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alışkanlıklar...

Alışılmışın dışına çıkmak bir çok insan için çok zor sadece..

Edit : Bir de dağıttığı oyunların hemen hemen tamamı bende zaten var olan oyunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prozacc -- 20 Aralık 2020; 16:28:19 >
  • Prozacc kullanıcısına yanıt

istenildigi zaman cikabilir ama. bende epic sayesinde oyun bolluguna kavustum

• Cevap basit: Steam kadar gelişmiş değil çünkü. En basitinden bir oyun yedeklemesi bile yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

cunku fanboyluk var. oyun oynamayı sadece csgo falan sanan tipler oldugu ıcın steam onların vazgecılmesı. ben steam kullanmam, ılerıde de zaten kullanmayı dusunmuyorum. ya bak 20 sene once cıkmıs bır oyun. gta 3 suan steamda 20 TL. 12 sene önce cıkmıs oyun gta 4 suan steamda 110 TL. bu paralar yazık günah değil mi? bilgisayarı iyi olmayanlar eski oyun ındıreyım dıyor, steam a gırıyor. bakıyor ama fıyatlar hala daha ucuk. steam benım ıcın abartılan bır balon. cracklı oyun yuklemeyı, bilgisayarı havaya ucuracak sanan tıplerın yuvası.

Gömdüğün steam şuan olmasa türkiye’de 3-5 kişi oyun satın alabilir. 60$ Cyberpunk’ı steam olmasa 500 liraya alabileceksin steam olduğu için 270 liraya alabiliyorsun.

Zaten alınmayacak oynanmayacak oyunların 110 TL falan olmasının hiçbir önemi yok onlar da zaten yeri geldiğinde indirime giriyor.

2-3 tane bedava oyuna tav olunacak hiçbir şey yok.

• Gerçekten anlam veremediğim birşey. Rekabet her zaman iyidir. Epic sayesinde bir çok oyunu çok indirimli fiyata aldım. Herifler, arayüzü yavaş vs. demiş sanki 3 saat arayüzü izliyor. Oyunu al indir oyna bitti. Ne günlere kaldık ya, Steam'i savunan kesimin çoğu amd batsın nvidia kalsın, intel uçsunculardır. Beynindeki yarım gram proteini, ikisi de kalsın rekabet artsın, rekabetin sonuçları bize yarasın falan demez. Dünyanın en acayip insanlarına sahip ülkeyiz. 12 yaşında çocuktur bunu yazan dediğim adamlar 80'lerde doğmuş falan çıkıyor, tabi yalan değilse...

• Liderlik konuşulabilmesi için bir yarış olmalı ve herkesin aynı anda başlaması gerekir Steam yarış olmayan bir ortamda ilkti bu yüzden ondan sonra kim gelirse gelsin uplay origin epic bir önemi yok olmayan bir kullanıcı tabanı oluşturmakla var olan tabandan pay almaya çalışmak çok farklı şeyler
  • Katates Pızartması kullanıcısına yanıt

cyberpunk suan her bilgisayarin kaldirabilecegi bir oyun degil. daha dusuk pc si olanlar daha eski oyunlara yoneliyor. steamin bunlara bir firsat tanimasi gerekir. zaten bilgisayar alacak parasi olmayan adam, oyuna da para veremiyor haliyle. 3-5 liralik birsey olsa tamam hadi dersin. hala daha 100 den basliyor. 100 tl kazanmakta oyle basit degil, en dusuk maas bile 2 gunde kazaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

cyberpunk suan her bilgisayarin kaldirabilecegi bir oyun degil. daha dusuk pc si olanlar daha eski oyunlara yoneliyor. steamin bunlara bir firsat tanimasi gerekir. zaten bilgisayar alacak parasi olmayan adam, oyuna da para veremiyor haliyle. 3-5 liralik birsey olsa tamam hadi dersin. hala daha 100 den basliyor. 100 tl kazanmakta oyle basit degil, en dusuk maas bile 2 gunde kazaniyor.

Dediğin durum evet öyle olabilir, cyberpunk belli bir para harcanarak yapılıyor, amerika’da 60$ fiyatla çıkıyor, orada bunu yapan kişiler dolarla para alıyor. Sen türkiye’desin diye adamların maaşı az ödenmeyecek. 60$ bir oyunun 270 lira olması çok mükemmel bir olay fakat neden 100 lira değil diyorsan suçu ekonomide arayacaksın.

• Steam'in özellikleri fazla yedekleme, profil, topluluk kısmı vs. ayrıca pazarı da çok kolaylaştırıyor oyun almayı.

• Ben oyun nerede ucuzsa oradan alırım çünkü bildiğiniz üzere oyun fiyatları aldı başını gidiyor. Ne steam babamın şireki nede epic games. Dediğim gibi, istediğim oyun nerede daha uygun fiyata satılıyorsa oradan alırım.

• Beleş oyun veren adamdır

• Bide 90 Like almış steam sadece pazar ve fiyatları belirleyen oyunun yapımcısı

• Arayüzü tasarımı bence vasat onu biraz değişdirsinler siyah olan şeyler pek ilgimi çekmiyor

• Ben tüketiciyim. Piyasanın duygu, ideoloji, din, ırk, dil vs yoktur. Hangisi ucuz ve sorun çıkarmıyorsa onu alır geçerim. Mesela geçen monopoly plus alalım dedik ₺30 olmuş EPIC' te sonra kontrol ettim Steam üzerinden ₺27 gittim Steamden aldım. Şimdi sınırsız ₺60 kuponu var diye RDR 2+Cyberpunk 2077 alacağım EPIC üzerinden. Yarın hiç sevmediğim biri daha ucuza satarsa gider ondan alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530508BB2 -- 20 Aralık 2020; 18:8:4 >
  • valla 125 tane bedava oyun birikti 1 tane bile ücretli oyun yok.

oyun alınca steam den alıyorum genelde nedenleri

1 achievement başarım sistemi çok hoşuma gidiyor bunları yapmak

2 koleksiyon kartları bunları satıp cüzdana para atıp daha sonra oyun alabiliyor olmak.

3 iade güvencesi, ve güvenilirlik daha 1 kez ne kartı reddetti nede başka bir şey.

4 bazen çok uygun fiyata oyun alabiliyor olmak mesela metro exodus u gold edition olarak 123 tl ye aldım.

5 çok çeşit olması ve genelde hep sevdiğim oyun türlerinin steam de olması.

6 programın çok stabil çalışması indirme hızı olsun, atölyesi, mod desteği, oyunlara yorum yapabilmek v.s daha ne diyim.

epic ancak çok daha uygun bir fiyata bir şey verirse tercihim olur yoksa aynı paraya her zaman steam den alırım.

ayrıca bedava verirse tabi ki alırım yani Epic games'in o kadar şeye rağmen sevilmemesi 

• Sebebi çok basit çünkü gamer camiası olarak nankör bir kitle mevcut adamlar bedava oyun veriyor, ya abi ya bu oyun verilir mi diye ağlayıp sızlıyorlar, beleş arkadaş beleş beğenmiyorsan girme oyunu ekleme kütüphanene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaygoksel -- 20 Aralık 2020; 18:16:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.