Şimdi Ara

Enpara neden kredi vermiyor emekliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    35+40 yıllık çalışma hayatımda asla tek ödemem gecikmedi! puanım 1640! sadece mevcut borcum biraz fazla 45 bin TL tamam biraz fazla borç ama tek ödeme geciktirmedim acil sıkıştık bankaların hepsi red veriyor şu an!!! ihtiyaç yokken paran hazır diyorlar, ihtiyaç anında ret veriyorlar var ya çıldırıyorum!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pimyguns -- 23 Ocak 2017; 8:31:5 >

• ENPARA hep böyle...Benim gelir 13oo ne zaman girsem para hazır tıkla al diyor...Bu garip emekli nasıl öder düsünmüyorlar...Bide 25oo EKPARA tanımlamıslar...Onuda kullanmaya elim varmıyor....

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

ENPARA hep böyle...Benim gelir 13oo ne zaman girsem para hazır tıkla al diyor...Bu garip emekli nasıl öder düsünmüyorlar...Bide 25oo EKPARA tanımlamıslar...Onuda kullanmaya elim varmıyor....

Hayır anlamadığım 35 yıllık iş hayatımda 1 gecikme yok lan insafsız finansbank 5000 lira bile vermediler!! ama ben enparayı daha bir kaç gün oldu açalı ondan olabilir mi?

• ENPARA'lı olunca veriyo sanırım....Hesapta 5 K olmalı....2o13 te baslamıstım ben...5-6 K mevduatım sürekli var..Bekleyin onlar teklif eder....

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

ENPARA'lı olunca veriyo sanırım....Hesapta 5 K olmalı....2o13 te baslamıstım ben...5-6 K mevduatım sürekli var..Bekleyin onlar teklif eder....

çok acil bea :(
  • başvursam şimdi kkb falan düşürecekler
  • KBB puanıma hic bakmadım...1 adet KK var oda otomatik ödemede.............Basarılar........

• Borcun çok arkadas. Iflas etme diye vermiyordur. Gerçi enpara tuhaf bir sisteme sahip. Istediginde vermeme hastaligi. Ille onlar sana soracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

Borcun çok arkadas. Iflas etme diye vermiyordur. Gerçi enpara tuhaf bir sisteme sahip. Istediginde vermeme hastaligi. Ille onlar sana soracak.

Allah kahretsin bu bankayı!!
    onlara şu an öyle beddualar okuyorum ki herhalde batarlar artık bundan sonra!
    yahu çok borcum falan yok, ev mi almadık? araba mı almadık? hemde en lüksünden? şirket mi kurup batmadık? bak sana ne diyorum? 35-40 yıllık iş hayatımda bir tane bak bir tane dahi ödeme geciktirmeyen bana 2000 TL vermediler senin ben otomatik onayına da bankanın politikalarına da içine tüküreyim ne enparaymış aman aman benden uzak dursun vakıfbank dan şimdi 20 bin anında çıkarırım daha dün 6.000 tl lik kartı trink diye birden kapattım kkb skoru fırladı 1640'a yine de vermiyor al o djital bankanı bir tarafına monte et beş kuruşa yaramaz acil ihtiyaç anında senin o sktrı boktan kredini kullanacaz diye kkb skorumuzu düşürdük

• enparada zaten pahali krediler. Insallah vakifbank olur. Hem galiba faizler daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

enparada zaten pahali krediler. Insallah vakifbank olur. Hem galiba faizler daha ucuz.

Enparaya öyle uyuz oldum ki Türkiye'de bugün ne kadar banka varsa başvuru yaptım direk ret kkb 1640 olmuş ne güzel ilerliyorum neyin derdindeyim demi? işte bu enpara yüzünden şikayetvar.com'a yazdım cctrl+c ctrl+v yapıp mail atıyorlar
  • gelirim varken, mevduatta birikimim varken kredi basvurusu yaptim aradim mh ile gorustum vermediler.

Mevduatim duruyor, gelirim yok, kredi vermeye kalkiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

gelirim varken, mevduatta birikimim varken kredi basvurusu yaptim aradim mh ile gorustum vermediler.

Mevduatim duruyor, gelirim yok, kredi vermeye kalkiyorlar

lazım olunca vermezler
  • bu ara ekonomide kötüye giden durum nedeniyle bankalar kredi musluklarını iyice kıstı.
  • Benım bankalara yarım mılyon borcum var ınanın haftanın 3 günü ykb den 48000 tl krediniz hazır diye mesaj geliyor

Ve de oranı konut faizlerine yakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Benım bankalara yarım mılyon borcum var ınanın haftanın 3 günü ykb den 48000 tl krediniz hazır diye mesaj geliyor

Ve de oranı konut faizlerine yakın.

2 trilyon zarar girdik iflas ettik 2009 da o zaman bile ödeme geciktirmedim
    ödemelerde çok titizim hemde aşırı! yahu buna rağmen vermiyorlar 5000 falan öyle zoruma gidiyor ki!! ağ bi bilsen ne zoruma gidiyor!!!
  • son 1 senede 50 tane ceki donmus musterime yeni cek defteri veriyorlar,sana 5000 tl vermezler..
    bu sistem boyle..
    su an tum ekonomi sirketleri ayakta tutmaya yonelik hareket ediyor..bu yuzden maasli kesimi pek sallamiyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 27 Ocak 2017; 10:29:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

son 1 senede 50 tane ceki donmus musterime yeni cek defteri veriyorlar,sana 5000 tl vermezler..
    bu sistem boyle..
    su an tum ekonomi sirketleri ayakta tutmaya yonelik hareket ediyor..bu yuzden maasli kesimi pek sallamiyolar.

Dostum yalancı bunlar!!
    mesela gelir belgesi gösteremeyen bazı insanlar emekli maaşının %90'ına kadar kredi çekiyordular yahu!! bu işte olan insanların hepsi bunu bilir!! 2500 varsayalım emekli kişinin maaşını, %90 2250!! 70-80 binden fazla hatta 90 dan fazla kredi kullananlar var bankaya söylüyorum "olamaz öyle bir şey, bankamızın kredi politikaları falan filan" yahu yalancısınız işte!! tanıdık şube müdürleri sayesinde ne krediler çıktığına şahit olduk biz!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.