Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
25
Favori
74.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam kredi karti onaylandiktan kac gün sonra geliyor ? Birde banada basvuru geldi ay başıni beklemeye gerek varmi ? Kampanyayi yakamak veya kaçırmamak için bir kaç gün daha beklemek gerekirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    daha kredi kartı gelmediki nasıl red yediniz hemen
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Pilot kullanıcı seçilmiştim, şuan açık kredi kartı menüsü.
  • Banka kartindada chip var zaten benim garanti bankası atm kartlarindada encarddada chip var gerçi bazıları ona rağmen manyetik şeritle deniyor ama.yavas alışmışlar pos hata verdiği için ilk karta garip garip bakiyorlar sonra chipi okutuyolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı hoş olmamış şunun gibi Bişi olsaydı iyiydi.

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR.

• duzguner42 kullanıcısına yanıt
    Aklımdan geçeni düşünmüşsün hocam.Bence de buna benzer bir tasarım hem daha güzel hemde esprili olurdu.Bir de demlik koyulabilir arka yüze mesela :)
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    hiçbir kartta çip altta olmaz, biraz bilgilenin öyle yapın fotoşop'unuzu
  • Beta sürüm için kullanıcıları neye göre seçtiler acaba? Uzun zamandır müşterileriyim ama bana böyle bir teklif gelmedi. Kredi puanım da çok düşük değil aslında. Alındım :)
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Biz bu kadar yapabildik onuda sen yap

• Enpara'da vadesiz hesapta bir miktar param var kira ödemesi, havale / eft, fatura ödemesi yapıyorum ama sigortam yok, ziraat bankasında da öğrencilik zamanımdan kalan kredi kartı var ödemeleri düzenli ötesi o kadar :) ama enpara kart vermedi olumsuz cevaplandı.
  • Internet bankacılığında başvuru açıktı, bugün onayladılar.

• ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR.
    :)
  • 3 kere üst üste deneyen olmadı galiba ama zaten yandan geçirince ekranda chipi okutun yazdığı için bir daha yandan gecirmiyorlar eski encardlarda chip yok kartınızı yenilerseniz chipli gelir benim enparada garanti paracardda hep chipliydi

• popularman P kullanıcısına yanıt
    Sizinde çip yukarida kalmış

Şaka bi yana adamlar kartı zar zor çıkardılar 2017 de çıkacak dedik o zaman çıkmış olsun diye uğraşmışlar tasarım falan uğraşılmamis belki ilerde değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 27 Kasım 2017; 14:25:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Internet bankacılığında başvuru açıktı, bugün onayladılar.

limit ne verdi
  • İlerd duzeltirlerde ne Zaman olur bir kart tam anlamıyla betadami nedir ciksinda.

• 3 Yıldır enpara kullanırım işte en son Atm kartı yuttu 10-15 gün sonra kart getirdi kurye chip vardı gören kredi kartı sanıyor bence banka kartıda , kredi kartıda tek 1 kart olursa şahane olur taşımayız benim merak ettiğim 2 soru var taksit özelliği yapacaklar mı ve Kredi kartı puan felan kazandıracak mı chip para bonus gibi bunlara açıklık getirirlerse iyi olurdu.
  • 2018 sonuna kadar herkese dağıtılacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 27 Kasım 2017; 17:41:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

3 Yıldır enpara kullanırım işte en son Atm kartı yuttu 10-15 gün sonra kart getirdi kurye chip vardı gören kredi kartı sanıyor bence banka kartıda , kredi kartıda tek 1 kart olursa şahane olur taşımayız benim merak ettiğim 2 soru var taksit özelliği yapacaklar mı ve Kredi kartı puan felan kazandıracak mı chip para bonus gibi bunlara açıklık getirirlerse iyi olurdu.

finansbank üzerinden işlem olacak sanırım n11,gg vs yerlerde
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.