Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
25
Favori
74.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Ben de mail attım beni niye kobay yapmadınız diye, sizi biraz daha bekleteceğiz diye mail atmışlar :)

Banada aynı mesajı attılar. İlk kullananlardan olmak için nasıl bir seçme işlemi yapıyorlar acaba.

diger konuda yazılmıştı. 2 kez test grubu yaptilar ve bitti. şimdi herkese açacaklar kısa bir sürede.
  • dun mail attım pilot lu adrese. dönmediler bile
  • Yakında herkese açarlar Beyler bizde şu üniversite li kredi kartından kurtuluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar herhangi bir enpara hesabim veya finans bank hesabim yok , bu halde basvurup kredi karti alabilirmiyim acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Quarell

bende test sistemine benide dahil eder misiniz diye mail attım ve bu cevabı aldım. Beklemedeyiz :)

Enpara.com cep şubemizden ilettiğiniz Enpara.com kredi kartı başvuru talebiniz ... numaralı kayıt ile bize ulaştı.

Elbette, bu hafta bir grup müşterimize yine test amaçlı mail göndereceğiz. Sizi de bu müşteri grubumuza dahil ediyoruz. J E-posta adresiniz güncel değilse internet şubemizde isiminizin yer aldığı alandan güncelleyebilirsiniz.

Bende yazdım fakat alttaki maili atmışlar.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız kredi kartı ürünümüz için son kontrollerimizi yapabilmek adına başvuru ekranlarını sınırlı sayıda müşterimize açtık. Çok kısa bir süre içinde de tüm müşterilerimizle güzel haberi paylaşacağımızı bilmenizi isteriz. İlginiz için teşekkür ederiz.

• Benim de geldi kartım bugün yarın alışverişe başlarız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kartı herkese açsalar da başvursak. Tasarımı nasıl, teslim alan birisi bilgileri silip fotoğraf atabilir mi sakıncası olmazsa?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysngrkn Y kullanıcısına yanıt
    Ne kadar dandik bir kart olmuş arkadaş kredikartı yazan yeri fosforlu yapmaları ne alaka orasını anlamadım açıkcası.
  • Reddetti hayınlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok teşekkürler, bence şık bir tasarım olmuş.

• baya dandik, 3 sinif kart gibi gorunuyor... marketlerin kendi musteri karti bile daha iyi gorunuyor... yani kredi karti oldugunu anlamak icin ustune kredi karti yazmak gerekiyormus resmen... umarim degistirirler dizayni...
  • Kredi kartı yazmışlar harbi. Çok amatörce

• Kredi kartı diye yazmasalar veya normal yazsalarmış daha şık olurmuş bence

• Bence şeklinden ziyade işlevi önemli insallah efsaneler arasina adini yazdırır bu arada acsalarda bizde basvursak denemeye ne gerek var ac kullansin herkes.

• hocam hangi banka olduğunu merak ettim valla benim de başıma benzer olaylar geldide.Özellikle enparanın atm kartı bile tasarımı kötü birde ben madem ki qnbfinansbank altyapısını kullanıyor üzerinde bu ibarenin olmasından yanayım.bazı kasiyerler bu hangi banka diye soruyorlardı ilk zamanlar şimdi reklam vs bilmeyen kalmadı gibi de ilk seferler şüpheyle bakmaları hoşuma gitmiyordu.

• Bence de tasarımı olmamış kartın, şu reklamda ki, pijamalı kıllı adamı kartın ortasına koysalar daha sempatik olurdu

• Valla Enpara müşteisiyim ama kredi kartınını almam için pek çekici birşey sunulmuyor şu anda. Zaten İş'in aidatsız kartını kullanıyorum ve gayetde memnunum.

• Mesajım bulunsun takip...

Hocam kredi yazan yerdeki k-d-i harflerinin ustundeki kisim siliklesmis mi fotodan mi oyle duruyor

Direk siliklestiyse kotu insan bi kaplama yapar

Banka karti bi nebze daha iyiydi.

Hayirli olsun bu arada

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.