Şimdi Ara

Enerji İçecekleri Rehberi/ İncelemesi( Redbull ve Redbull Blue Edition İncelemesi Geldi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
190
Cevap
27
Favori
72.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uyumak ve gülmek için red bull içiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Uyumak ve gülmek için red bull içiyorum.

"uymak" "gülmek" ??
  • Monster Amerika'da 2,5 - 3 dolar. Milleti bağımlı yapmak için Türkiye'de ucuz veriyordur adiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares48_

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Uyumak ve gülmek için red bull içiyorum.

"uymak" "gülmek" ??

İçtikten sonra boş boş gülüyorum sonra da uykumu getiriyor. Enerji vereceğine olanı alıyor.

• redbull piyasaya üc yeni cesidini sürmüs tekelde ve marketlerde gordum redbull red blue ve white bunlarıda incele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rentacar2 -- 15 Nisan 2013; 3:44:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

Monster rezalet bir sey. Içmeyin icirtmeyin.

bir yaz boyunca her gece farklı enerji içeceklerini denemiş biri olarak bu yorumunuzu anlayamadım şu an monster içiyorum tek eksiği biradaki gibi biraz gaz yapması neresi rezalet khaos favorim ama maalesef heryerde bulunmuyor bende 2 aydır bulamıyorum ayrıca yakın zamanda redbul içti de öldü dedikleri bir arkadaşın çakmak gazı soluyarak öldüğünü öğrendim birinci kaynaktan antalyada olan varsa 500 ml lik 4 tane monster getirsin içeyim su gibi içiyordum geçen yaz pek bi etkisini görmedim (yatak yüzü görmemekten başka 46 saat uyuyamadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cincihocarpsiyapanadam -- 15 Nisan 2013; 4:09:41 >
  • Valla monster içtikten sonra benim de midemde bişeyler oldu. Gaz yapıyor büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rentacar2

redbull piyasaya üc yeni cesidini sürmüs tekelde ve marketlerde gordum redbull red blue ve white bunlarıda incele

Gelir gelmez alır incelerim. Tavsiye için teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: Ussopp

Valla monster içtikten sonra benim de midemde bişeyler oldu. Gaz yapıyor büyük ihtimal.

Sanırsam.
  • Monster bende denedim fakat midede şişkinlik yapıyor. Gaz yapıyor galiba o yüzden mide ağrısı çekiyoruz ((:
  • Zararlı mı bilmem ama vodka ile giden en iyi şey bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

Zararlı mı bilmem ama vodka ile giden en iyi şey bu.

Monster mı?
  • quote:

quote:

Monster mı?

Açıkçası enerji içeceklerine dikkat etmemiştim ama bizim evin oradaki tekel'den redbull almıştım geçen sene absolut varken.

Konuyla alakasız olucak ama enerji içeceği dışında şu vodkayla muhteşem gider dediğiniz var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Monster mı?

Açıkçası enerji içeceklerine dikkat etmemiştim ama bizim evin oradaki tekel'den redbull almıştım geçen sene absolut varken.

Konuyla alakasız olucak ama enerji içeceği dışında şu vodkayla muhteşem gider dediğiniz var mı?

çok içince mide bulandırır ama kapuzlu ice tea güzel gider
  • Powerade incelemesi geldi.

• Bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kosünüs mü o

/>

Bekleriz.

Daha önce hiç görmedim ama bir ara görürsem hemen alıp incelerim.
  • Bela Rus incelemesi bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: görgüsüz herif

Bela Rus incelemesi bekliyoruz.

Hiç duymadım. Google'dan baktım fakat pek bir şey bulamadım.
    Görürsem alırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: görgüsüz herif

Bela Rus incelemesi bekliyoruz.

Hiç duymadım. Google'dan baktım fakat pek bir şey bulamadım.
    Görürsem alırım.

Bizim tekelde satiliyor.Turk mali 3-4 tane daha var. Gidersem yazarim

• quote:

Öncelikle herkese merhaba. Uzun zamandır enerji içeceklerini inceleyip onlar hakkında rehber yazmak istiyordum fakat sınav falan filen derken olmuyordu. Neyse bugün rehbere başlıyorum.
    Kısaca ne yapacağımı söyleyecek olursak enerji içeceklerini içip onlar hakkında inceleme yapacağım.
    Rehberleri hep aynı hatlar üzerinden yazacağım. Yani hep aynı başlıklar olacak. Şimdi kısaca başlıkları ve açıklamalarını yazayım:

İsim: Burada içeceğin ismi olacak.
    Resimler: Burada enerji içeceğinin resmleri olacak.
    İnceleme: Burada içecek hakkındaki düşüncelerim, sevip sevmediğim, tadı vb. olacak. Kısaca asıl olay burası.
    Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar: Burada içerken dikkat edilmesi gereken şeyler olacak. Yani "Asitli için" falan gibisinden.
    Resmi Adresler: Burada içeceğin varsa resmi internet sitesi, Facebook sayfası ve Twitter adresi olacak.
    Fiyat: Burada içeceğin ben incelediğim zamanki fiyatı yazacak. Büyük ihtimalle güncel olmayacak. Eğer güncellersem yanına "(G)" yazarım.
    İnceleme Dışında Belirtmek İstediklerim: Burada inceleme dışı olarak belirtmek istediğim bir şey varsa onu belirteceğim. Yani içecekle ilgili olmayan şeyler vb.
    İncelemeyi Yapan: Burada ya Billy Ray ya da Ares48_ yazacak. Beraber inceleme yapma kararı aldık. İnceleme veya içecek hakkında yorum yapmak isterseniz "Haberdar Et" deyip incelemeyi yapanı etiketleyip yorumlarınızı yapabilirsiniz.

28 Black

Resimler:
     Enerji İçecekleri Rehberi/ İncelemesi( Redbull ve Redbull Blue Edition İncelemesi Geldi)
     Enerji İçecekleri Rehberi/ İncelemesi( Redbull ve Redbull Blue Edition İncelemesi Geldi)

İnceleme:
    Şüphesizki hayatımda içtiğim en güzel enerji içeceği. Kapağını açtığınız anda bile burnunuza o güzel kokusu geliyor. Asit ve şeker oranı çok güzel. Ağızınızda çok güzel bir tat bırakıyor. İçecek boğazınızdan geçmesine rağmen arkasında hala tat bırakıyor.
    Verdiği enerji konusunda ise bir şey diyemeyeceğim çünkü ben hep enerjik bir insandım ve hiç bir enerji içeceği bana şu ana kadar aşırı bir etki vermedi fakat gece geç saate içince uykumun kaçtığını söyleyebilirim.
    Kutusu gerçekten çok asil duruyor ve hoş tasarlanmış.
    Rengi mor ve dilinizi biraz mor yapıyor.
    Açai'den yapılmış ve Açai'nin zayıflattığı enerji verdiği ve çok yararlı olduğu söylenir fakat bu içecek zayıflatıyor mu bilmiyorum. Ben zaten zayıf bir insanım o yüzden zayıflatma konusunda konuşamayacağım.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:
    Kesinlikle soğuk için ve asidi olsun. Sıcak içince tadı yine güzel olmasına rağmen soğuğun verdiği tadı vermiyor. Asidi olmayınca da pek bir anlamı kalmıyor açıkcası.
    Bardaktan içmeyin! Kutusundan için. Siz kutudan içecek olsanız bile başkasının bardağına koymayın çünkü bardağa koyunca asidi gidiyor. Bazen kutusu kirlenmiş olabiliyor. Kirliyse bardağa koymak yerine kutuyu yıkayıp peçeteyle kurulayın.
    Kutunun üstünde yazanlarada dikkat etmeyi unutmayın.

Puanım 10. Daha öncede dediğim gibi hayatımda içtiğim en güzel enerji içeceği.

Resmi Adresler:
    http://www.28black.com/tr/ Türkçe internet sitesi.
    https://www.facebook.com/28BLACK Facebook adresi.

Fiyat:
    2.50 TL

İnceleme Dışında Belirtmek İstediklerim:
    Resmini çektiğim kutu pisti ve çekemeden önce yıkamıştım. Sonra kutuya dokununca parmağımın izi kalmış. "'28 Black' yazısının yakındaki garip iz ne demeyin?" sonra.
    Bu arada Facebook sayfalarında genellikle 28 Black içen insanları paylaşıyorlar ve büyük çoğunluğu kadın oluyor. Sanırım "Axe Kızları" gibi bir şey yapıyorlar.
    Türkiye'yi sitelerinde Afrika'da göstermeleri gerçekten garibime gitti fakat bu hatayı Facebook'ta "Özel" olarak işaretlenmiş bile olsa Türkçe şeyler paylaşmaları telafi etti.
    Link:http://www.28black.com/tr/duenya-capnda.html

İncelemeyi Yapan:
    Ares48_

Jack Wrestler

Resimler:

İnceleme:
    Jack Wrestler'ın aroması şüphe yok ki diğer enerji içeceklerine göre değişik. Kapağını açmanızla birlikte burnunuza yoğun bir karamel kokusu doluyor. Tadında ise karamelden eser yok. Gerçekten değişik bir enerji içeceği.
    Jack Wrestler'ın enerjisi aşırı derecede az. Çünkü enerji ihtiyacı kafein ile karşılanmak istenmiş. Şöyle ki koruyucu ve kafeinden başka madde içermiyor. Bu iyi mi kötü mü bilemem.
    O kadar aromadan bahsettim ama asit-vanilya tadı bir süre sonra o kadar bayıyor ki anlatamam. Yanında bisküvi olmasaydı bitiremezdim.
    Kısaca Jack Wrestler, " Ben 30 dk ayakta kalayım yeter." diyenlerin enerji içeceği şüphesiz. Ayrıca tok tutması da cabası. Vanilya-asit aroması sizi kesinlikle tok tutuyor.

Jack Wrestler'ın yanında mutlaka ve mutlaka bisküvi yiyin. Çünkü kokusu ve Vanilya aroması belli bir süreden sonra bayıyor.
    Yemeğinizin yanında Jack Wrestler içmeniz kesinlikle çok iyi olur. Çünkü hafif kafein ve aromasıyla yemeğinize katık oluyor.
    Az enerji verdiğinden emin olabilirsiniz. Ağır işlerde kullanmanızı tavsiye etmem.
    Jack Wrestler kısaca mideye oturuyor. Yemekten önce falan içmenizi tavsiye etmem.

10 üzerinden 5 diyebilirim. Çünkü herkese hitap eden bir içecek değil. Enerjisi az. Bu da yetmezmiş gibi sizi aşırı tok tutuyor. Aroması şüphesiz ki mükemmel fakat o da belli süre sonra baymaktan öteye geçemiyor.

Resmi Adresler:
    Araştırdım ama sanırım resmi bir sitesi yok. Birkaç siteden görülüyor sadece.

Fiyat:
    1.25 TL ( Çünkü light bir içecek.)

İncelemeyi Yapan:
    Billy Ray

Monster( Yeşil)

Resimler:

İnceleme:
    Monster neredeyse her yerde armasını görebileceğimiz pek çok reklam yapan bir şirket. Reklamlar sayesinde Türkiye'de kısa sürede ünlü olan bir içecek. Reklamları hakkında tek bir kötü yorum yapmak bile bence haksızlık olur fakat içecek için aynı şey söylenemez.
    Öncelikle Monster Yeşil çok şekerli. Asit ve şeker oranında bir gariplik var. İçerken ağızınızda güzel bir tat bırakıyor fakat boğazınızdan geçtikten sonra o tat gidiyor ve garip bir tat geliyor. Şekerli sevenler için ideal bir içecek olabilir fakat benim için değil. Bana tadı şerbet gibi geliyor ve bir süre sonra beni bayıyor. Ha tabi 2 cümle öncede belirttiğim gibi şeker sevenler için tam bir nimet.
    İçtikten biraz sonra herkeste olur mu bilmiyorum ama midemde biraz ağrı yarattı. Belki başka bir şeyden de olabilir.
    Kutusu pek hoşuma gitmedi. Armaları güzel fakat kutusu bana büyüklüğünden olsa gerek ki kaba geldi. Ha tabi 500 ML içeceğin ufak bir kutuda olmasınıda beklemiyorum fakat biraz garip geldi bana.
    Rengi sarı gibi ve dili boyamıyor.

Ben bir şey bulamadım. Sadece kutunun üstünde yazanlara dikkat etseniz olur bence.

Puanım 4. Bu kadar çok şekerli olmasa daha yüksek bir puan alabilirdi fakat çok şekerli bence.

Resmi Adresler:
    http://www.monsterenergy.com/ Türkçe destek veren internet sitesi.
    https://www.facebook.com/MonsterEnergy?ref=ts&fref=ts Facebook sayfası.
    https://twitter.com/MonsterEnergy Twitter adresi.
    https://twitter.com/MonsterEnergyTU Türkiye twitter adresi.
    http://www.youtube.com/user/monsterenergy Youtube adresi.
    http://instagram.com/monsterenergy Instagram adresi.
    Redbull gibi sosyal medyayı çok aktif olarak kullanan bir şirket.

Fiyat:
    2.95 TL

250 ML değil 500 ML olduğunu unutmayın.

İncelemeyi Yapan:
    Ares48_

Powerade( Mavi)

Resimler:

İnceleme:
    İlk olarak söylemeliyim ki bu diğer tanıttığım gibi bir enerji içeceği değil. Biraz daha farklı. Diğerleri spor öncesi, spor sırası ve spor sonrasında içilemezken bu içecek spor sırasında içilebiliniyor. Üstünde yazdan da anladığımız gibi bir sporcu içeceği ("Türk Milli Futbol Takımı, antranmanlarda ve maçlarda Powerade içiyor.") . Bu içecek daha çok size enerji kazandırmak için değil spor sırasında kaybettiğiniz enerjiyi geri vermek için var.
    Sporcu içeceği olduğu için diğerleri gibi asit dolu değil daha çok şeker var ama yinede şeker dengesi iyi ayarlanmış. Size şerbet tadı vermiyor. Güzel bir tadı var. Bence çoğu kişinin hoşuna gidebilecek bir tat bu.
    Kutusu hoşuma gidiyor. İyi yapılmış ve içeceği içtikten sonra bile içine su koymak gibi amaçlarla kullanabilirsiniz. Bildiğimiz pet şişe olmasına rağmen iyi bir kutu olmuş.
    Rengi mavi ve dili acayip boyuyor.
    Ayrıca bardaktan içerken bardağı burnunuza yaklaştırdığınızda çok hoş bir koku geliyor.

Bunun bir sporcu içeceği olduğunu ve yoğun spor sırasında size kaybettiğiniz enerjiyi geri vermek için olduğunu unutmayın.

Resmi Adresler:
    http://www.powerade.com/index2.html
    http://www.coca-colaturkiye.com.tr/markalar/powerade
    https://www.facebook.com/powerade
    https://twitter.com/POWERADE

Fiyat:
    2.50 TL( Emin değilim)

Türkiye kutusu resimdeki gibi değil.
    Tamamen bildiğimiz bir cam bardağa koyunca çok güzel görünüyor.

İncelemeyi Yapan:
    Ares48_

http://2.bp.blogspot.com/-iWL1Jg1IVQY/UAxy-diOVWI/AAAAAAAAAns/6Tj-IcNiogo/s1600/AybX8rFCMAAvTn-.jpg ben bundan isterem

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.