Şimdi Ara

Enerji İçecekleri Rehberi/ İncelemesi( Redbull ve Redbull Blue Edition İncelemesi Geldi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
27
Favori
72.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• A101'deki xir'in incelemesini yapabilecek delikanlı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesss45 -- 16 Nisan 2013; 21:08:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares48_

quote:

Orijinalden alıntı: WildfireS2

http://2.bp.blogspot.com/-iWL1Jg1IVQY/UAxy-diOVWI/AAAAAAAAAns/6Tj-IcNiogo/s1600/AybX8rFCMAAvTn-.jpg ben bundan isterem

ana konun altına biyere eklede makara olur nickimi yazmayı unutma

• Favorim Royce. (Not. Powerade enerji içeceği değil, kaybedilen suyun hızla geri kazanılmasını sağlıyor sadece)

• Arkadasım buzzer görmüşsün anladıgım kadarıyla cinsel güç veren hormon salgılanmasını arttıran biraz daha güçlü cinsellik ile alakalı bir icecek kendisi 18 yasında kücüklere satılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Favorim Royce. (Not. Powerade enerji içeceği değil, kaybedilen suyun hızla geri kazanılmasını sağlıyor sadece)

Royce Kırmızı'yı 3-4 ay önce içmiştim tam hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla çok güzeldi. Yakın bir zamanda alır yaparım onun da incelemesini.
    Not: "not" yazmışsın ama ben bunu konuda belirtmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Binary_ -- 16 Nisan 2013; 21:24:22 >

• Şu 28 Black şeyini merak ettim bi araştırim bakalım Makedonyada varmıdır
  • Bro" Bu içecek daha çok size enerji kazandırmak için değil spor sırasında kaybettiğiniz enerjiyi geri vermek için var. " bu tam olarak ne anlama geliyor?
  • Royce ve Burn Berry yapabilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimcu

Bro" Bu içecek daha çok size enerji kazandırmak için değil spor sırasında kaybettiğiniz enerjiyi geri vermek için var. " bu tam olarak ne anlama geliyor?

Yani ekstra enerji vermiyor. Kaybedilen enerjinin yerini dolduruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moruga Scorpion

Royce ve Burn Berry yapabilir misin ?

Royce'u kısa sürede yapacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Şu 28 Black şeyini merak ettim bi araştırim bakalım Makedonyada varmıdır

Sanırım yok.

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: selimcu

Bro" Bu içecek daha çok size enerji kazandırmak için değil spor sırasında kaybettiğiniz enerjiyi geri vermek için var. " bu tam olarak ne anlama geliyor?

Yani ekstra enerji vermiyor. Kaybedilen enerjinin yerini dolduruyor.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: welmour

Millet onu bunu bilmem de Monster 500 lükten bir günde art arda 3 tane içmeyin Ben denedim de hem uykuyu kaçırıyor hem uyuma ihtiyacı doğuruyor garip bir hissiyat veriyor üstüne kalbiniz sıkışıyor ve kesik kesik nefes almaya başlıyorsunuz sürekli terliyorsunuz bu durum da yaklaşık bir 18 saat kadar sürüyor resmen çin işkencesi gibi. 4 lendiği takdirde kalp krizi geçirtebileceği kanaatindeyim. Şunu da belirteyim ki 190 boyunda 110 kilo bir adamım bünyem zayıf falan değil kahramanlık yapıp da deviririm usta demeyin aman diyeyim. [evin yaşlısı mode off]

Tad konusuna gelince monster ın yeşil ve mavisi arasında kararsız kaldım ben şekerli tadları sevdiğim için yeşil daha güzel geldi bana mavi biraz daha şekersiz zevk meselesi biraz. Turuncusundan ise uzak durun meyve sulu sözde tadının güzel olması gerek ama böyle öksürük şurubunun asitlisi gibi garip bir tadı var. Bir de tabii monster her türlü fiyat-miktar açısından kazanır.

bu semptonlar neden bende görülmüyor bendemi sıkıntı var acaba yada bana monster diye meyve suyumu satıyorlar

• POWERADE ENERJİ İÇECEĞİ DEĞİLDİR !
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

POWERADE ENERJİ İÇECEĞİ DEĞİLDİR !

Zaten bunu belirtmiştim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

POWERADE ENERJİ İÇECEĞİ DEĞİLDİR !

Zaten bunu belirtmiştim.

tamam.
  • Reload incelemesi geldi.
  • quote:

Reload incelemesi geldi.

En revasta olan red bull ile burn u nezaman yapacaksiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: sersai

quote:

Reload incelemesi geldi.

En revasta olan red bull ile burn u nezaman yapacaksiniz hocam?

Aslında onlar çok çok ünlü oldukları ve çoğu kişi tarafından tanındıkları ve içildikleri için hemen yapmadım ama aklımda bir sonraki inceleme olarak Rebull var.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.