Şimdi Ara

Enerji İçecekleri Rehberi/ İncelemesi( Redbull ve Redbull Blue Edition İncelemesi Geldi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
191
Cevap
27
Favori
72.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CODY

keşke 1 hafta boyunca hergün bir enerji içiceği içseydinde buraya gelip öyle konu açsaydın.

1 tane enerji içiceği içipde buraya konu açman o ürünün reklamı gibi olmuş. Diğerlerinide bekliyoruz.

Bu arada enerji içicekleri bende ters etki yapıyor ne zaman içsem uykumu getirir zaten senede 1 - 2 defa içerim oda alkolle

Benim tavsiyem 2 kaşık arı poleni tüketin kafanızda dinç oluyor vucudunuzda 15 saat garantisi var.

Biraz öyle oldu ama neyse. Zaten yarında Monster'ın incelemesini yazacağım.

Bu arada mesaj atan herkese teşekkürler.

• güzel konu bende bu güne kadar 5 6 çeşit enerji içecegi tükettim aradıgın bi ürün varsa yardımcı oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: o kel?

mesajım otlansın. yararlı bi konu. tebrikler bro

Sadece otlanacak değil mi?
    Yani başka bir şey yok ?

Bu arada teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Binary_ -- 11 Nisan 2013; 19:50:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares48_

quote:

Orijinalden alıntı: o kel?

mesajım otlansın. yararlı bi konu. tebrikler bro

Sadece otlanacak değil mi?
    Yani başka bir şey yok ?

Bu arada teşekkür ederim.

otlanacak + tercih yapılacak

• Arkadaşlar bu enerji içeceklerinin tam amacı nedir ? Geceyi uzatmak mı yoksa sportif, sosyal bir akktiviteden önce içmek mi "

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeDaLion_

Arkadaşlar bu enerji içeceklerinin tam amacı nedir ? Geceyi uzatmak mı yoksa sportif, sosyal bir akktiviteden önce içmek mi "

http://www.uzmantv.com/enerji-icecegi-nedir
  • takip

• Takip , İstanblue sonrasında Gladiator , Redbull, Buzzer içtim fakat Monster'ı tek geçerim. Dediğine bakıcağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smyrn3.

Takip , İstanblue sonrasında Gladiator , Redbull, Buzzer içtim fakat Monster'ı tek geçerim. Dediğine bakıcağım

Hepsini içtim fakat Monster çok şekerli be.
  • quote:

quote:

Takip , İstanblue sonrasında Gladiator , Redbull, Buzzer içtim fakat Monster'ı tek geçerim. Dediğine bakıcağım

http://www.youtube.com/user/monsterenergy bu sayfası bile Monster dememe sebep oluyor , Çok Şekerli olması gerçekten kötü o kesin

• quote:

quote:

quote:

http://www.youtube.com/user/monsterenergy bu sayfası bile Monster dememe sebep oluyor , Çok Şekerli olması gerçekten kötü o kesin

Evet o konuda haklısın. Redbull ve Monster'ın çok güzel videoları oluyor fakat ben pek sevmiyorum.

• güzel araştırma.

• MONSTER yeşil olanı iğrenç kesinlikle almayın şekerli ve berbat.
    mavi olanı güzel alabılırsınız
    kırmızısı heryerde bulunmuyor geçenlerde içtim tadı harika

burn blue : elmalı tadı güzel
  • asagidaki bufeden ekmek alırken 330ml de değil 250ml teneke kutu içecek vardı etiketi 7.50 tl idi bu nedir böyle buzz miydi neydi adı Hepsi bu kadar pahalı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mico82

asagidaki bufeden ekmek alırken 330ml de değil 250ml teneke kutu içecek vardı etiketi 7.50 tl idi bu nedir böyle buzz miydi neydi adı Hepsi bu kadar pahalı mı?

Hangi içecek?
    Aslında hiç 7,50 lik enerji içeceği görmedim ama.

• Powerade sarı nasıl beyler deneyen var mı?

• Millet onu bunu bilmem de Monster 500 lükten bir günde art arda 3 tane içmeyin Ben denedim de hem uykuyu kaçırıyor hem uyuma ihtiyacı doğuruyor garip bir hissiyat veriyor üstüne kalbiniz sıkışıyor ve kesik kesik nefes almaya başlıyorsunuz sürekli terliyorsunuz bu durum da yaklaşık bir 18 saat kadar sürüyor resmen çin işkencesi gibi. 4 lendiği takdirde kalp krizi geçirtebileceği kanaatindeyim. Şunu da belirteyim ki 190 boyunda 110 kilo bir adamım bünyem zayıf falan değil kahramanlık yapıp da deviririm usta demeyin aman diyeyim. [evin yaşlısı mode off]

Tad konusuna gelince monster ın yeşil ve mavisi arasında kararsız kaldım ben şekerli tadları sevdiğim için yeşil daha güzel geldi bana mavi biraz daha şekersiz zevk meselesi biraz. Turuncusundan ise uzak durun meyve sulu sözde tadının güzel olması gerek ama böyle öksürük şurubunun asitlisi gibi garip bir tadı var. Bir de tabii monster her türlü fiyat-miktar açısından kazanır.

• enerji içeceğinin meselesi tadı değil. mideyi az şişirip fazla kalori vermesidir.

skate turnuvasında reddbulun her türlü aromalısını içtim.diyet redbull mu olur lan? en güzel kırmızı bir kutulu vardı ve tadı süperdi.bu hafta sonu da bir turnuva daha var bakalım redbull umarım sponsor olmuştur yine.

neyse paranız varsa redbull alın yoksa reload alın(500ml 2.30 tl) ve 100ml başına 200kcal veriyordu. o mavi kutulu monsterdan uzak durun 6 kl olurmu lan vitamin veriyormuş da bilmemneymiş.

future generation adında bile enerji içeceği denedim. ama f/p olarak reload der geçerim. kalite açısından redbull miktar ve kcal miktarı çok iyi.

not: enerji içeceği zevk için içilmez. ve günde 500mlden fazla içilmez. yoksa şehirin ışıklarını havai fişek gibi görüp otobüste bir anda uyuya kalırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: narrator12

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: narrator12

Benim en çok merak ettiğim bu içecekler alkollü mü?

Alkollü içeceklerde yazıyor alkollü diye.
    Zaten enerji içeceğinin alkolle karıştırılması hiç tavsiye edilmezken alkollü yapmaları garip olur.

Hatırladığıma göre redbullun üzerinde alkolle tüketiniz yazıyordu

tam tersi... aloklle tüketmeyiniz yazıyor tehlikeli diyordu... ki Avrupa ve Amerika'da ölenler olmuştu... RedBull mahkemelik bile olmuştu...

• sürekli tükketen arkadaşların böbrek yetmezliği ve ani kalp krizi gibi risklere normalden 4 kat fazla hazır olmalarını da hatırlatalım, çoğu insan kalp krizi geçirdiğini bile anlamıyor malesef.. özellikle alkolle tüketmeyin 9 kez birşey olmaz 10. da saat duruverir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.