Şimdi Ara

Encardla iki bayram arası herhangi atmden üç para çekme ücretsiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
4.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Encardla iki bayram arası herhangi atmden üç para çekme ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayhalatt -- 24 Haziran 2017; 0:29:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ısımıze yarar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah gördümde millet fırsat der diye konu açmadım.

Adam akıllı kampanya bekliyoruz. Büyük kitle mevduat hesabının büyük kısmını burada değerlendiriyor ama fos. Kıçı kırık sitede bile bir sonraki ay nakite iade yapıyorsun ona bile şart koşuyorsun.

Bak ceptetebe ibret al. 2013 senesinde tee internet alışverişine %20 iade vereceği söylendiği gibi aldım belki ilk binin içersindeyim fakat fosladı. İlk 3 ay internet alışverişine %20 iade dışında rakiplerinin çok çok gerisinde kaldı.

Fakat en çok tutulanda bu oldu. Ülkemizin klasik s... yaranır paradoksu.

• soyken kullanıcısına yanıt
    Enpara kolay ve bedava bankacılık. Bundan kolay kullanımı olan yoktur sanmam. Nuvoya kayıt olmuştum adamlar çok ilgisiz bir sorunum oldu şubeye gitmem söylendi iptal ettim. Şube ile uğraşmak istemiyorum. Bu yüzden enpara bir numara.

hocam öyle demeyin ben bunlardan çok fayda gördüm ,şimdi ise bir kampanyaları falan olmuyor ama hiç olmazsa başka bankalardan ücretsiz çekim ,eft havale ücretsiz ,kart ücreti yok ,mh. çok ilgili

şahsen ben bu kartı pek kullanmıyorum ama yine de bir kenarda durması gerekir diye düşünüyorum :)
  • bin az .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enparadan kuveytturke(Her ay 3 hak var) eft yapıp oradan ücretsiz çekiyordum lazım oldukça.Belki faydalanırım bu kampanyadan.Cepteteb kredi kartı ile büyük atak yaptı.Enparanın da bi el atması lazım.Yine de günlük faizi kullanan kullanıcılar için en makul olan enpara...

• Yurt dışı için ayda 3 şartı var mı yoksa tüm işlemler derken ben mi yanlış anlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Yurt dışı için ayda 3 şartı var mı yoksa tüm işlemler derken ben mi yanlış anlıyorum.

Resimde yurtiçi yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayhalatt

quote:

Yurt dışı için ayda 3 şartı var mı yoksa tüm işlemler derken ben mi yanlış anlıyorum.

Resimde yurtiçi yazıyor.

Nası ya açtığın konunun fotoğrafına tekrar bak istersen

"Üstelik aynı dönemde yurt dışındaki tüm ATM lerden..."

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

hocam öyle demeyin ben bunlardan çok fayda gördüm ,şimdi ise bir kampanyaları falan olmuyor ama hiç olmazsa başka bankalardan ücretsiz çekim ,eft havale ücretsiz ,kart ücreti yok ,mh. çok ilgili

şahsen ben bu kartı pek kullanmıyorum ama yine de bir kenarda durması gerekir diye düşünüyorum :)

Hocam ben fan boyluk yapmıyorum çünkü bu tarz bankaların hepsinin kartı bende mevcut.

Ücretsiz eft/havale artık kampanya değil. Vermeyene hesap sormak lazım, ayrıca banka kartlarından kart ücreti almak uzun yıllar önce rafa kalktı.

Şikayet konusunda haklısın pek şikayet yok. Çünkü ne kadar çok kampanya o kadar çok karmaşa :) Nuvodan 2 aydır şikayet edeni görmemişsinizdir misal, kampanya olmayınca misler gibi ilgileniyorlar

Benimde ana kartım bu, birikimi burada değerlendiriyorum. Alışkanlıklarımızdan ötürü ama

Bir efsane nuvo ya da cepteteb asla olamayacak.

• Tayhalatt T kullanıcısına yanıt
    Abi 2-3 sene evvel n11'den bir şey alırdım. 100/30 hesap kullanırdım 105 liralık işlem olurdu 75, nuvoyla ödeme yapardım ilk kez bkm kullanmaya verirdi 75/15 puan bkm ile ödemeye verirdi 50/5 puan düşerdi 55 liraya. 75 lira üzerinden %25 iade yapardı 19 oradan düşerdi. Alışverişin maliyeti olurdu 36-37. Referans olana puan, otomatik ödemeye puan, hatayla puan yatırma derken 2 kartla bin lirayı geçen puan kazandım, ondan daha fazlada iade

İşte nuvo böyle bir karttı.

Tebe geliyosun ulaşım %50 koşulsuz, markafoni %20, gittigidiyor %20 iadeleri, yemek sepeti iadeleri. Puan kampanyaları vs şart mart yok

Enparaya geliyorsun ayın enparalısı olursam temizlikyolda.com'dan indirim.
    zamanında tüm internet alışverişlerine %20 iade verdi enpara.Bu anlamda efsanelerde 1.sıra hala enparadır.Siz o zamanlarına denk gelmediniz sanırım ya da hala aynı seviyede kampanyalar bekliyorsunuz.
  • Katarlılar aldı enpara bitti yazık ettiler bankaya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Garantione reyiz.
  • M.C.Clk kullanıcısına yanıt
    Yok dolu dolu kullandım o dönem ama epi topu 3 ay sürdü. Nuvo iade 1,5-2 sene sürdü üstüne puan verdi. Ben enparayı asla efsane olarak görmeyeceğim.

• bu konuya yeni bir mesaj yazdım ama araya test mesajı girdi ,ardından meşhur 8 saniye reklamı geldi ve şuan mesajımı göremiyorum

işin ilginci bu 8 saniye reklamı için açtığım konu devreye giriyor ,konu taşındı yada silindi denilerek
    beni mimlediler mi nedir :)
  • Enpara candır rakibi yoktur kötü diyen maçası yiyorsa iptal etsin klavye delikanlılığı yapmasın o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Garantione reyiz.

Hocam yazın giyim ve migros yok. Her ay da giyim indirimi için beni ugrastiriyorlar sonra elle yüklüyorlar. Eskiden bütün islemleri garanti ile yapardim artık sadece kampanyalari kullanıyorum

• quote:

Yurt disinda sinirsiz cekebilirsin.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.