Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
20.707
Cevap
558
Favori
1.791.382
Tıklama
Giriş
    183 Mesaj

:) Bankacı sıkıyorsa takip etmesin Bir ay Sonra hala kalkmamış olsa genel müdürlük başına ekşirdi onun

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    hayalci79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj
    Bende sabah satış için tapuya başvurdum. Öğleden sonraya yetişmedi pazartesi ye kaldı maalesef. Oranlar artacağı için büyük bir yoğunluk ve başvuru var dedi bankacı. Muhtemelen pazartesi de 89 dan kullanabileceksiniz dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

alışveriş yaptıklarım aspirinhapi , canverse , antireis , Ekapoglu , andree03 , fozcann , o3 , e6750 , 27fatih, bynoun , khalasar , ibrahim_halil ,, @[email protected] , nayir , girrffe , ufuq010101 , vedatkara , connect201010 , evrekas , mixerteam , jeak , tatangaa , mehdrive , hepucuzbul , turkuaz50 , SIKILHAN7 , aaax ,
  • Teğmen
    183 Mesaj

İpotek evraklarını aldığınız için Halkbank sizi mağdur etmeyecektir. Bu sefer ekspertiz yaptıranlar bile haftaya eski orandan kullanabilecek gibi

Allah ödeme kolaylığı versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 28 Temmuz 2017; 23:20:36 >
    |
    |
    alonso35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj

Allah razı olsun. Hepimize inşallah.

|
    |
    thearsiv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

alışveriş yaptıklarım aspirinhapi , canverse , antireis , Ekapoglu , andree03 , fozcann , o3 , e6750 , 27fatih, bynoun , khalasar , ibrahim_halil ,, @[email protected] , nayir , girrffe , ufuq010101 , vedatkara , connect201010 , evrekas , mixerteam , jeak , tatangaa , mehdrive , hepucuzbul , turkuaz50 , SIKILHAN7 , aaax ,
  • Binbaşı
    1255 Mesaj

Siz bu konuları biliyorsunuz kafama bir şey takıldı. Alacağım evin üzerindeki ipotegin kaldırılması için vakıf bankası 116 bin TL istedi ben krediyi halk bankasından alıyorum ve masraflar sonrası muhtemelen 102 bin TL verecek halk bankası. Halk bankasına 116 nin üstünü ben tamamlayacagim dedim. Hatta parayı size vereyim siz 116 olarak vakıf bankasına gönderin dedim bana o kısmı siz vakıf bankası ile halledin dediler. Sizce süreç nasıl olacak. Halk bankası burada bana güvenmiş olmuyor mu ben vakıf banka kalan para üstünü vermesem ipotek kalkmayacak halk bankası 1.siraya çıkamayacak. Diğer durumda ben parayı vakıf banka versen bir kısmı halk bankasından bir kısmı benden eft yapılmış olacak. Anlatabildim bilmiyorum ama kafam çok karıştı bu işe

|
    |
    thearsiv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pazartesi sabah hesabınıza parayı yatırım eft talımatını 116 olarak yollasınlar

|
    |
    halilcc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    Arkadaşlar konut kredisi işe ev alacağım şimdilik her şey tamam sadece pazartesi tapuya gideceğiz. Yalnız kafama bir şey takıldı. DASK poliçesi banka tarafından mı halledilecek yoksa ben dask yaptırmak zorunda mıyım? Tapuda istenen evrak arasında dask poliçesi de görünüyor.

Pazartesi bende tapuya gideceğim banka bana sadece ipotek evraklarını verdi dask ile ilgili bir şey vermedi. Başka bir şey lazım mı dediğimden hayır demişlerdi.

|
    |
    byiron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Pazartesi bende tapuya gideceğim banka bana sadece ipotek evraklarını verdi dask ile ilgili bir şey vermedi. Başka bir şey lazım mı dediğimden hayır demişlerdi.

şimdi beni ev sahibi aradı kafamı karıştırdı. bankacı bana da aynısını söylemişti ama burası türkiye .yarın tapu memuru dask nerede diye sorarsa tekrar başa saracaz.

Bankanın verdiği evraklar içinde dask olabilir normalde evrakların içinde teslim ediyorlar en kötü sabah arayın şube yapıp mail faks gönderir size dask yapılması 3 5 dakika birşey

|
    |
    Bahsedilenler: halilcc , byiron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Bankanın verdiği evraklar içinde dask olabilir normalde evrakların içinde teslim ediyorlar en kötü sabah arayın şube yapıp mail faks gönderir size dask yapılması 3 5 dakika birşey

hocam evrakları baya karıştırdım dask diye bir belge bulamadım.
    |
    |

|
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Refinansmanda güncel oran alan oldu mu? 1.12 den aldım 1,5 yıldır bekliyorıum

Orijinalden alıntı: aLphagut

Bankalar bu ara refinansmana pek yanaşmıyor.....Verilen rakamlarda size yaramaz....

Orijinalden alıntı: expertadvisor

quote:

Bankalar bu ara refinansmana pek yanaşmıyor.....Verilen rakamlarda size yaramaz....

BDDK'ya şikayet ettim. yeni kredi ile refinansman oranları farklı yapıyor bankalar diye (bir ara yeni kredi faizleri 0,90'dı ama refinansmana 1,15 veriyorlardı)

BDDK'a saçma sapan bir cevap yazmış.

Sizce bu durumun düzelmesi için nerelere şikayet etmek gerek?

quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

quote:

BDDK'ya şikayet ettim. yeni kredi ile refinansman oranları farklı yapıyor bankalar diye (bir ara yeni kredi faizleri 0,90'dı ama refinansmana 1,15 veriyorlardı)

BDDK'a saçma sapan bir cevap yazmış.

Sizce bu durumun düzelmesi için nerelere şikayet etmek gerek?

Şikayetten sonuç çıkmaz....Ödemeye devam edin...Kolay gelsin....
    |
    |

• Yüzbaşı
    443 Mesaj
    Halkbank ta 99 oldu. Maaş müşterilerine 97.

100 bine kadar 36 ay vade olursa 89 yine

|
    |

• Binbaşı
    1825 Mesaj

Aynen bende bankaya yazdım bakın yapılandırın şikayet ederim diye onlarda bana absürd birşeyler yazmışlar, krediyi verene kadar ama mesele değil sonuçta 18 taksit ödedim ben kazançlıyım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aLphagut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kasim aralik gibi 0.90-0.95 araliginda refinansman yaptik farkli bankalardan.

|
    |
    aLphagut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1675 tl masraf çıkartıyorlar

1,09 ile 104 ayım kaldı
    1575 ödüyorum aynı paraya icbc 96 aya iniyor

8*1575 =12.600
    masraf = 4.000
    kar = 8.000

değer mi bilmiyorum.

Ne kadar lanet bir düzen bu gitti de bizi buldu
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.