Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.265
Cevap
907
Favori
3.043.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 31. İtibariyle geçerli olacak fiyat 1.000-100.000 TL arası 120 ay için 0,89

Bu oranlar
    Hayat sigortası
    Dask konut
    Açık hesap limiti
    Kredi kartı başvurusu
    3 adet otomatik ödeme talimatı veren müşteriler için geçerli olacakmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Salı eve bakan eksper cuma oldu hala raporu göndermedi
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    İyi niyetli olmasam bankacı sizi oyalıyor derdim :) neyseki faiz arttırımı sizi etkilemiyicek

• Pazartesi 260 bin için başvurumu yaptım salı eksper geldi ipotek evraklarım onaylarım hepsi tamam dask bile yapıldı pazartesi tapudan randevu alındı bankacı kız büyük ihtimalle etkilemez genel müdürlük onun için duyuru yapacak belli olmaz diyor şaka gibi insana kafayı yedirecekler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakuyu32 K kullanıcısına yanıt
    İpotek evrağın elindeyse üzerinde Zaten faiz oranı yazıyor eski orandan kullanırsınız başvurusu tamamlanmayan ön onaylarda faiz değişecektir

• Fu diye bir yerden msj geldi işlemlerinizi şu kişi yapacaktır tapu randevunuzu şu numarayı arayarak bildiriniz diye. Bankacı kadın gün içinde evrakları vereceğim dedi. Şu aşamada ben etkilenir miyim

Fundan mesaj gelmiş ise Zaten evraklarınız sistemsel hazırdır yalnızca döküman olarak teslimi kalmış yeni faiz oranından girilmediği ortada sizin eski faiz oranıyla kullanmanız önünde bir engel çıkacağını

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 28 Temmuz 2017; 17:14:12 >
  • İnşallah gün içinde belli olur dediğiniz gibi ipotek evraklarına bakarım. 15-20 bin zararım olacak yoksa.İlginiz için teşekkür ederim efendim

Aynı durumdayız bana da FU yazan yerden sms geldi bankacı gün içinde tapu evraklarını hazırlayacak muhtemelen pazartesiye kalır dedi ki kaldı zaten sizi etkilemez faiz artışı dedi. Benim evde ipotek var onu kaldırıyoruz bu arada ek bir iş.
  • Bana çarşamba günü ne kadar bitirmemiz lazım faizler arttığı için dedi galiba çarşambaya kadar bizi etkilemeyecek.
  • Bankadan tapuya gidecek evrakları aldım ipotek talepnamesinde 312 bin TL yazıyor ama ben 104 bin kredi kullanacagim nasıl oluyor bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Çekeceğiniz tutarın 3 katı tutarında ipotek konulacaktır. Tapuya hitaben yazılan üst yazıda faiz oranı yazar ordan kontrol edersiniz.

• Benim alacağım evin üzerinde ipotek var ipotek yapan banka vakıf bankası bugün vakıflar bankasından ipotek kaldırılması için ne kadar para lazımdı diye evrak aldım ve BU tutar tam benim ev için anlaştığım rakam. Krediyi halk bankasından çekiyorum halk bankası bana tapu evraklarını verdi ve pazartesi tapuya gitmemi söyledi. Ama daha vakıf bankasının ipoteği duruyor. Onu daha sonra hallederiz dedi sizce bu durum normalde mi. Önce vakıf bankasının ipotek kaldırması gerekmiyor mu.

• Vakıfbank ipoteği neden kaldırsın satıcının borcu bittimi ?

Bankalar kendi arasında anlaşır.
    Vakıfbank'ın ödeme aldığı zaman ipoteği kaldıracağına istinaden yazı olmadan halkbank kredi kullandırmaz.
    Halkbank 2. Veya daha üst seviyeden ipotek koyar.
    Yazıda belirtilen tutarı bankaya gönderir bankada krediyi kapatıp ipoteği kaldırır Halkbank'ın ipoteği serbest dereceli olduğundan bir üst dereceye çıkar.
    Siz merak etmeyin banka yaş tahtaya Başmaz :) hatta Vakıfbank'ın verdiği yazı da bile müşteri hesabı değil banka hesabı vardır olurda para geçince müşteri kullanmasın diye zamanında çok bankacının ağzı yandı.

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 28 Temmuz 2017; 17:14:27 >

• thearsiv T kullanıcısına yanıt
    Evet şimdi baktım 2. Dereceden yazıyor çok sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcc -- 28 Temmuz 2017; 17:21:36 >
    Biz de evimizi aynı şekilde aldık. Krediyi Ziraat'ten çektik, evin Halk Bankası'ndan ipoteği vardı. Çektiğimiz miktar doğrudan Halk Bankası'na aktarıldı, bankacı da güvence verip yakından takip etti.

Tapuyu aldıktan yaklaşık 3 hafta sonra da E-devlet'te 2.derece görünen Ziraat Bankası ipoteği 1.dereceye yükseldi otomatik olarak.

• hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    E devlet tapu bilgileri kısmında mı göreceğim ipotekleri
  • hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    :) Bankacı sıkıyorsa takip etmesin Bir ay Sonra hala kalkmamış olsa genel müdürlük başına ekşirdi onun

• Bende sabah satış için tapuya başvurdum. Öğleden sonraya yetişmedi pazartesi ye kaldı maalesef. Oranlar artacağı için büyük bir yoğunluk ve başvuru var dedi bankacı. Muhtemelen pazartesi de 89 dan kullanabileceksiniz dedi.

• alonso35 kullanıcısına yanıt
    İpotek evraklarını aldığınız için Halkbank sizi mağdur etmeyecektir. Bu sefer ekspertiz yaptıranlar bile haftaya eski orandan kullanabilecek gibi

Allah ödeme kolaylığı versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 28 Temmuz 2017; 23:20:36 >
  • 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.