Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.299
Cevap
907
Favori
3.047.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ntorenci
    AYLIK ÖDEMENİZ NE KADAR TEŞEKKÜRLER.....

2.560'a gelecek diye biliyorum hocam. 2000 TL masraflar tuttu, 600 lira da iki yıllık zorunlu sigorta parası Axa sigortadan. Sizin için de hayırlısı olsun.

@exortis1 Tekrar teşekkürler hocam. İnşallah bizlerden daha uygun bir şekilde kredi alabilirsiniz. Görüşmek üzere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: demoX

dostum bende senle aynı durumdayım, banada teklif edilen miktarlar 0,90 ve 0,87 masrafsız. TEB 0,83 +3000 masraf. Bayram sonrası butun bankaları tek tek dolasıp oran ve fiyat alacagım.

herhalde en iyi masrafsız 0,87 oranı bulabileceğim.

merhaba masrafsız 0.87 derken nasıl bir masrafsızlıktan soz ediliyor acaba.Sonuçta dask ve konut kredisi mecbur,expertizde bagımsız oldugu için onuda geçiriyorlar.Anca dosya mafrafı almazlar oda en fazla 1000tl eder
  • 1 buçuk sene önce ev aldığımızda 120 ay 0,93 civarından almıştık vakıfbanktan. Şu an için oranlar 0,85 civarı rakamlara düştüyse biraz daha bekleyelim mi? Yoksa gidip başvuralımmı yeniden düzenleme için.
    Ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

1 buçuk sene önce ev aldığımızda 120 ay 0,93 civarından almıştık vakıfbanktan. Şu an için oranlar 0,85 civarı rakamlara düştüyse biraz daha bekleyelim mi? Yoksa gidip başvuralımmı yeniden düzenleme için.
    Ne önerirsiniz?

bende bunu merak ediyorum. %1 den çekmiştim.
  • Bu arada 0,96 tan almışım ben. 0,90 vakıfbank gözüküyor.
    Şu anlık 0,06 fark var, bence gayet iyi.
  • Ev alma planımı yaza erteledim, şu an için kredi oranları gayet iyi, inşallah daha da düşer takipteyim..
  • 72 000 tl *36 ay için;
    garanti 0.91
    denizbank 0.89
    albaraka 0.95
    akbank 0.88
    ingbank 0.89 oranını verdi...
    masraf olarak 1500 ile 2000 arasında değişiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirayy

72 000 tl *36 ay için;
    garanti 0.91
    denizbank 0.89
    albaraka 0.95
    akbank 0.88

iş bankası,vakıf bank ,halkbank ve teb e mutlaka ugrayın vade çok kısa 0,85 ın altına mutlaka bulursunuz.(ben 96 ay vade için 0,87 oran aldım,p.tesi gunu,)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.zabaLa -- 25 Ekim 2012; 0:31:00 >
  • http://www.kredipazari.com/konut-kredisi-refinansman-hesaplama.html

Yapılandırma yapmanı zkarlı olur mu buradan bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

72 000 tl *36 ay için;
    garanti 0.91
    denizbank 0.89
    albaraka 0.95
    akbank 0.88

iş bankası ve garanti 36 ay için 0.83 verdiler. iş bankasının tüm sigortalar dahil masrafı 1600 olduğu için burayı seçtim. sıkı pazarlıkla 0.82 ler alınabilir

• Tüketici mahkemesinden, konut kredisinde banka masrafı alınmamalı kararı çıktı, yani artık bankalar banka- dosya masrafı alamayacak.
    Hala ödüyor olduğunuz kredi varsa, dilekçe ile bankanıza başvuru yapıp daha önce alınmış masrafların iadesini talep edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: social

quote:

Orijinalden alıntı: demoX

dostum bende senle aynı durumdayım, banada teklif edilen miktarlar 0,90 ve 0,87 masrafsız. TEB 0,83 +3000 masraf. Bayram sonrası butun bankaları tek tek dolasıp oran ve fiyat alacagım.

herhalde en iyi masrafsız 0,87 oranı bulabileceğim.

merhaba masrafsız 0.87 derken nasıl bir masrafsızlıktan soz ediliyor acaba.Sonuçta dask ve konut kredisi mecbur,expertizde bagımsız oldugu için onuda geçiriyorlar.Anca dosya mafrafı almazlar oda en fazla 1000tl eder

merhaba, masrafsiz krediyi daireyi almayi dusundugum projenin anlasmali bankasi verdi, normalde disaridan fiyat alirsan o masraflar dedigin gibi sabit. Henuz bankalari dolasip fiyat almadim ama sanirsam daha uygunda yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

quote:

72 000 tl *36 ay için;
    garanti 0.91
    denizbank 0.89
    albaraka 0.95
    akbank 0.88

iş bankası ve garanti 36 ay için 0.83 verdiler. iş bankasının tüm sigortalar dahil masrafı 1600 olduğu için burayı seçtim. sıkı pazarlıkla 0.82 ler alınabilir

teşekkür ederim...salı günü işbankası ve vakıflar bankasına uğrayacagım...garantiden 0.91 masraf ise sigortalar hariç1500 tl istendi hayat sigortası şart değil denildi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirayy -- 26 Ekim 2012; 18:18:25 >
  • Ben araç kredisi almıştım 500 Tl dosya masrafı aldılar. Bende bu parayı tüketici mahkemesi yoluyla alabilirmiyim?
  • quote:

teşekkür ederim...salı günü işbankası ve vakıflar bankasına uğrayacagım...garantiden 0.91 masraf ise sigortalar hariç1500 tl istendi hayat sigortası şart değil denildi..

0.91 oranmı kaldı yaa bunlar kan emici teb telefonda 100k 120 ay 0.85 verdi dask+konut+ipotek+dosya+expertiz 2000tl dedi
    yanı 0.91 de ne oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacsakgitsek

Tüketici mahkemesinden, konut kredisinde banka masrafı alınmamalı kararı çıktı, yani artık bankalar banka- dosya masrafı alamayacak.
    Hala ödüyor olduğunuz kredi varsa, dilekçe ile bankanıza başvuru yapıp daha önce alınmış masrafların iadesini talep edebiliyorsunuz.

bu konu başka başlık altında tartışılıyor,lakin henuz alabilen çıkmadı 1 kişi haberlere konu oldu ki oda bankanın hatası bu dosya mafrafını alırken adama dosya masrafı adı altında imza attırmadan almışlar parayı o yuzden iade edildi para.Ama artık bankalar uyandı ve kredi esnasında bu masrafları kabul ediyorum diye imzalı evrak alıyor sizden.Yani o dosa masrafını her şekilde alıyor
  • Bayram sonrası güncel faiz oranı alan var mı arkadaşlar?
    Bir de şöyle bir sorum var: Evin ekspertiz bedeli 240 bin TL. Fakat biz satış ofisiyle 300 bin TL'ye anlaştık. Bu aradaki 60 bin TL'lik fark benim yediğim kazığa mı işaret ediyor yoksa normal bir durum mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nagodtumu -- 30 Ekim 2012; 10:52:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nagodtumu

Bayram sonrası güncel faiz oranı alan var mı arkadaşlar?
    Bir de şöyle bir sorum var: Evin ekspertiz bedeli 240 bin TL. Fakat biz satış ofisiyle 300 bin TL'ye anlaştık. Bu aradaki 60 bin TL'lik fark benim yediğim kazığa mı işaret ediyor yoksa normal bir durum mu?

normal bır durum expertiz de mutlaka belırlı bır yuzde aşagı çıkar,buda krediyi odeyemezsenız daha ucuza hızlı satılır mantıgıyla alakalıdır.Yanı expertizler mutlaka 50-60 bın aşagıdan verır.
  • kredi ödemesine devam eden arkadaslar bankanin yeni bir kazigina geldik sizide bu konuda uyarmak istiyorum. 13ekimde 2000TL kredi taksidini hesaba ytirdim 20'si ödeme günü ama bi baktim bgn msj geldi kredi taksidiniz ödenmemis diye! neden mi? Ben hesabimdan kredi kartima otomatik ödeme talimati vermisim efendim:) 1 yildir olmayan sey bu ay cikti :) sonuc bana banka 100 civari bi faiz giydirdi tabi ben bunu fitil fitil burunlarindn getirmesini biliyorum ya o ayri konu aman dikkat diyim

• bende vakıfbanktan 75.000 TL için 0,86 oran, 1500-2000 arası tüm masraflar kredi başvurusu yaptım, experden gelecek bilgilere göre çekilcek miktar değişebilir ancak onaylanırsa son durum bu, ödeme de 1610 TL gibi bir rakam 60 ay için aylık.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.