Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: sinanakgl
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31.245
Cevap
906
Favori
3.041.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gloom4u

quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Az önce TEB Okmeydanı şubesinden 110 bin 120 ay vade 0.88 oran aylık ödemeler 1420 TL fiyat aldım ama pazarlık yapmadım ayak üstü aldım dosya masrafsız diğer masraflar şöyle 750 ekper 450 dask-hayat sigortası 300 ipotek..

110 bin tl 120 ay vadede 0,88 oran ile aylık ödemeler 1487 tl ediyor.
    0,79 oranda 1422 ediyor.

hesaplamada yanlışlık yaptı gibi şube. tecrübeli arkadaşlar yanlışım varsa düzeltsinler.

Ayrıca buradan hesaplama yapabilirisiniz.

Yukarıda seçtiğim kredi türü için faiz oranını kendim belirleyeceğim. seçip faiz oranı yazabılırsiniz

http://www.isbank.com.tr/content/TR/Hesaplama_Araclari/BireyselKrediHesaplama.aspx

faiz oranını kendimiz belirleyebiliyorsak en düşük kaç olabiliyor? bunun için komisyon vereceğiz sanırım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Raimond

80 in altına inmeyecek galiba,boşuna bekliyormuş gibi hissediyorum kendimi.

Bu konun ilk sayfasına bakarsan millet 0,69 ları gördü.Bizimde görmemiz temennisiyle.
  • Yuzde ikilik ceza olmasa bugun yapilandiracam kredimi ama 1.15 den almistim simdi 0.86 oran veriyorlar kendi bankam 0,93 diyor baska bankaya gitsen gene dosya masrafi bekliyoruz bakalim biraz daha dusse su oranlar merkez bankasinin faiz indirimini daha yansitmadilar gsliba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: p4ozgur

quote:

Orijinalden alıntı: gloom4u

quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Az önce TEB Okmeydanı şubesinden 110 bin 120 ay vade 0.88 oran aylık ödemeler 1420 TL fiyat aldım ama pazarlık yapmadım ayak üstü aldım dosya masrafsız diğer masraflar şöyle 750 ekper 450 dask-hayat sigortası 300 ipotek..

110 bin tl 120 ay vadede 0,88 oran ile aylık ödemeler 1487 tl ediyor.
    0,79 oranda 1422 ediyor.

hesaplamada yanlışlık yaptı gibi şube. tecrübeli arkadaşlar yanlışım varsa düzeltsinler.

Ayrıca buradan hesaplama yapabilirisiniz.

Yukarıda seçtiğim kredi türü için faiz oranını kendim belirleyeceğim. seçip faiz oranı yazabılırsiniz

http://www.isbank.com.tr/content/TR/Hesaplama_Araclari/BireyselKrediHesaplama.aspx

faiz oranını kendimiz belirleyebiliyorsak en düşük kaç olabiliyor? bunun için komisyon vereceğiz sanırım?

seçtiğim kredi türü için faiz oranını kendim belirleyeceğim

derken kastettiğim bankadan aldığınız oranı oraya yazıyorsunuz. yani sadece hesap yaparken kullanılacak bir veri olarak geçiyor.
    sonuç olarak biz belirlemiyoruz faizi.

sadece diyoruzki x bankası bana 0,85 derse aylık taksit şöyle olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur1706

Yuzde ikilik ceza olmasa bugun yapilandiracam kredimi ama 1.15 den almistim simdi 0.86 oran veriyorlar kendi bankam 0,93 diyor baska bankaya gitsen gene dosya masrafi bekliyoruz bakalim biraz daha dusse su oranlar merkez bankasinin faiz indirimini daha yansitmadilar gsliba

biraz daha bekleyın o %2 lık yapılandırmayı devlet Binde 5 e çekecek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: social

quote:

Yuzde ikilik ceza olmasa bugun yapilandiracam kredimi ama 1.15 den almistim simdi 0.86 oran veriyorlar kendi bankam 0,93 diyor baska bankaya gitsen gene dosya masrafi bekliyoruz bakalim biraz daha dusse su oranlar merkez bankasinin faiz indirimini daha yansitmadilar gsliba

peki bu gerçekleşirse biz yararlanabilecekmiyiz? Sonuçta yaptığımız anlaşmalarda %2 lik bedel yazıyor mahkeme yolu açılır herhalde
  • Oranların düşmesini bekleyen arkadaşlar bence kredi için acele etmesinler..yakında oranların 0,80 lerin altını görmesi çok büyük ihtimal.(120 ay için diyorum) yakında derken büyük ihtimalle ocak ayını bulacaktır.Merkez Bankasının kasım ve aralık ayındaki PPK toplantılarındada faiz koridorunu daraltacağını düşünüyorum.şuan için herşey faizlerin daha da düşeceğini gösteriyor..birde buna bakan ÇAĞLAYAN' ın faizleri düşürün baskısınıda eklemek lazım tabiki..faizlerin düşmesinin önündeki tek engel olası bir savaş ihtimalidir.birde kurlarda yukarı doğru çok büyük sıçramaların olması halinde faizlerin düşmesi biraz gecikebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan80

Oranların düşmesini bekleyen arkadaşlar bence kredi için acele etmesinler..yakında oranların 0,80 lerin altını görmesi çok büyük ihtimal.(120 ay için diyorum) yakında derken büyük ihtimalle ocak ayını bulacaktır.Merkez Bankasının kasım ve aralık ayındaki PPK toplantılarındada faiz koridorunu daraltacağını düşünüyorum.şuan için herşey faizlerin daha da düşeceğini gösteriyor..birde buna bakan ÇAĞLAYAN' ın faizleri düşürün baskısınıda eklemek lazım tabiki..faizlerin düşmesinin önündeki tek engel olası bir savaş ihtimalidir.birde kurlarda yukarı doğru çok büyük sıçramaların olması halinde faizlerin düşmesi biraz gecikebilir.

Ben 0,80 nin altına inecegını düşünmüyorum yada bahsettıgınız kadar kısa bir surede olmaz,guzel indirimler geldi 1.10 sevıyesınden 0,85 e 1 ay gıbı bır surede geldi,son ppk toplantısından indirim çıkmadı.Ancak bekleyecek olanlar kentsel dönüşümü beklesinler o zaman buyuk haraketlenme olacagından krediler 0,60 lı sevilere gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Orijinalden alıntı: social

quote:

peki bu gerçekleşirse biz yararlanabilecekmiyiz? Sonuçta yaptığımız anlaşmalarda %2 lik bedel yazıyor mahkeme yolu açılır herhalde

Benim sözleşmemde direkt %2 yazmıyor %2 ye kadar diyor yani 0,5-1-1,5-2 herhangi birini alabilir bankanın insiyatifine kalmış bişey.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR
    Benim sözleşmemde direkt %2 yazmıyor %2 ye kadar diyor yani 0,5-1-1,5-2 herhangi birini alabilir bankanın insiyatifine kalmış bişey.

Genellikle ilk yapılandırmada %2 yi alıyorlar,daha sonraki yapılandırmalarda indirim uyguluyorlar
  • arkadaşlar bu hakem heyetine başvuru günü varmı yoksa hafta içi istediğim saatte gidebilirmiyim.bir sorum daha var hakem heyetine gitmeden bankaya geri ödeme yapmaları için mail atmam gerekirmi başvuru yapmadan gidemezmiyim.
  • Dün Çanakkale Teb'de tüketici kredisi çekerken konut kredisini de sordum. 3 yıl 50000 TL için 0,78 dedi bizimle ilgilenen bayan (ismi Berna'ydı galiba). Konut için az bir miktara ihtiyaç duyduğumdan ve dosya masrafı çok daha az olduğundan tüketici kredisini tercih ettim.
  • arkadaşlar ben 10 ay önce 1,08 den 92 000TL çekmiştim, benimle hemen hemen aynı durumda olup bankalardan teklif alan varmı? Faizlerin son durumu nedir? Bana kendi bankam YKB bundan 1 ay önce 0,90 yaparız demişti,800 lira masraf + yüzde 2 ceza
  • 1,15 ten almıştım, bankam 0,93 + %1 ile yapılandırma teklif etti bayramdan önce
    Başka bankaya geçmek için 0,87 faiz oranı kafa kafaya getiriyor sanırım. Bankama yaptırsammı acaba diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p4ozgur

arkadaşlar ben 10 ay önce 1,08 den 92 000TL çekmiştim, benimle hemen hemen aynı durumda olup bankalardan teklif alan varmı? Faizlerin son durumu nedir? Bana kendi bankam YKB bundan 1 ay önce 0,90 yaparız demişti,800 lira masraf + yüzde 2 ceza

1,08d en 90 bin çekmiştim iş bankası cepa 0,9 oran %2+500 lira masraf istiyor %2 lik kısmı yeni çekeceği kredinin içine katıyor.Geçen ay teklifi verdiler bakalım bu ay ne olacak
  • arkadaşlar istanbul ve kocaeliden teklif alan varsa şubeyi özelden yada genelden yazarlarsa sevinirim.

artık son aşamaya geldim. satıcıyla pazarlık aşaması tamamlandı . az önce kapora verdim satıcıdan son anda cayma olmazsa iş krediye kaldı .

bayramdan önce aldığım oranların yanından bile geçmiyor şu an bankalardan aldığım oranlar.

bu arada kampanyalı fiyatımız daha fazla altına inemeyiz diye telefonda 1.04 oran veren ZİRAAT çayırova şubesini huzurlarınızda tebrik ediyorum
  • Cancan burak ve eraser ikinizle ayni durumdayim pmden de konusalim yapilandirma olayini kazik yemeyelim ne kadar az zarar o kadar iyi

• Finansbank 100 bin 120 ay 0,87 şuan telefondan aldım.
  • quote:

Cancan burak ve eraser ikinizle ayni durumdayim pmden de konusalim yapilandirma olayini kazik yemeyelim ne kadar az zarar o kadar iyi

Bende 4 ay önce Halkbanaksından 105.000 TL % 1 den konut kredisi çekmiştim. Bir anda nasıl bu kadar indi faziler anlamadım. Üzülsemmi sevinsemmi bilemedim. Yapılandırma olayı için bilgilendirmede bulunalım aynı durumda olan arkadaşlarla. Bankamla görüştüm ayın 4 ünde yeni oran belirleneceğini ve bir miktar daha düşeceğini söylediler, hatta Merkez Bankasınında yakın zamanda düşürereceğini de düşünürsek bankalar bir miktar daha düşecekler. Bence acele etmeden doğru zamanı kollamakta fayda var. İktidarın faiz politikası ve yıl sonunda oranları düşük gösterme çabasından mütevellit Merkez Bankası mecburi bir düşüş gösterecek ve sanırım Aralık sonu gibi 0,70-75 leri görecek faziler. Bizde 0,75-80 den kendi bakamızla yapılandırma yapabilirsek bence mantıklı rakamlar gibi duruyor. Paylaşıma devam. Saygılar...

• Simdi akbank dan mesaj geldi konut kredi faizlerimiz indi diye .yakin olan varsa sorsun bakalim

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.