Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (1014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
31.306
Cevap
907
Favori
3.048.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    13 milyon kişi bankaların kara listesindeymiş bunlsrın içinde en az yarısının hiç borcu yok yani ödemişler ama kredi ve kredi kartı alamıyormuş

ocak ayının son haftası büyük bir ihtimal ekonomiye can vermek adına 2. yargı paketinde
    sicil affını çıkaracaklar borcunu ödemiş olanlar için
  • Bugün evi aldım. Halkbank 0.79 kullandırmadı.0.99 dan aldım. Tapuda ücret çıkmadı müteahhit dairesi olduğu için. Bankaya, tapuda masraf çıkmadı çünkü daireler müteahhitten sıfır diyorum ama olmadı işte. Bugün tapuda aşağı yukarı duyduğum konuşmalar hep bu konudandı. 0.79 ile henüz kullanan duymadım. Herkes için hayırlısı olsun. Halkbank şube müdürü birkaç aya bütün konutlar için faiz düşer ve yapılandırma yaparsınız dedi. Artık ne kadar gerçek göreceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diazepam kullanıcısına yanıt
    Yaaa iyiki ziraatten çekmişiz valla vazgeçip yeniden halkbanka başvuracaktık bizim toprak sahibinin de tapusunda tutar yazmıyordu inşallah yapılandırma gelir

• 0,79 dan konut almayı düşünüyorum. 180 ay vade düşünüyorum. kamu calısanıyım vakıfla calısıyoruz.
    şuan en uygun 0,79 konut kredisi veren banka hangisi ?
  • 2015 ten bu yana mutahitin bir yabancıya sattıgı ve hiç kullanmadıgı bir konut var.
    evin içi sıfır. hiçbir aboneligi yok.0,79 dan alabilirmiyim?
  • Ya şimdi ben özel mütahitlere bir bir soruyorum bankadaki arkadaşlara da 0.79 var mı yok mu bankada çalışan arkadaş başladı diyor müteahhitlerin 0.79 diye yazmaya başladı tabi kredide sınır tanımayanlar hani bazı müteahhitler sınır koyuyor ya en fazla 100 bin kredi çekebilirsiniz falan diye işte onların ilanlarında yok 0.79 şimdi ben eve talip oldum ve anlaştık expertiz çağırdım 0.79 çıkmadı ve 0.99 çıktı almazsam zararım nedir

• Herkese merhaba. Lütfen bilen bir kişi bana yardım edebilir mi? Arsa sahibi bir müteahhitten bir daire beğendik ancak herkese 0.79 çıkmıyor deniyor ve ben bundan tam olarak nasıl emin olabilirim? Tapu fotokopisi elimde; bankaya gidip mi öğrenebilirim ya da tapu dairesine sabah gitsem bana tapu siciline bakıp söylenir mi? Ev direkt müteahhitin üzerine kayıtlı şu anda. Müteahhit bankadan tanıdığı birini direkt cebinden aradı ve hoparlörden konuştu tamam size olur denildi ama emin olmak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • engonge23 E kullanıcısına yanıt
    Sadece ekspertiz ücreti ödersiniz

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Ziraat içinde kiracı yoksa kesin verir 😂😂😂

• Bir arkadaş yazmış aldık diye ama İstanbul’da emlakçı arkadaş var ben daha alan görmedim diyor çok belirsiz bir piyasa delirecem 😡

• Selam arkadaşlar.2.el konut için anlaşma sağladımyarın kısmetse komut kredisi çekeceğim.Ing bank 0,98 gösteriyor ama sanırım extra masrafları çok.Hangi bankadan çekmeliyim krediyi ayrıca dikkat etmem gereken ne var acaba?Teşekkürler şimdiden...

• 0.79 luk kredi verilir

• quote:

Orijinalden alıntı: engonge23

Bir arkadaş yazmış aldık diye ama İstanbul’da emlakçı arkadaş var ben daha alan görmedim diyor çok belirsiz bir piyasa delirecem 😡
    O arkadaş benim kardeşim yalan yok dün aldık 0,79 dan

• quote:

Orijinalden alıntı: mavikıs

13 milyon kişi bankaların kara listesindeymiş bunlsrın içinde en az yarısının hiç borcu yok yani ödemişler ama kredi ve kredi kartı alamıyormuş

ocak ayının son haftası büyük bir ihtimal ekonomiye can vermek adına 2. yargı paketinde
    sicil affını çıkaracaklar borcunu ödemiş olanlar için
    Örnek ben. :))

1 yıl anlarımda 5 yıl hiç bir şey vermiyorlar , ev alacamğım evin değerinin yarısından çok peşinatım var adam bana konut kredisi vermedi düşün borcum harcım yok maaş müşterisiyim. Bu af gelir ise çok iyi olur 2017'de gelmiş fakat bankalar uymamış karara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 8 Ocak 2020; 8:18:39 >
  • Varmı başka 0.79 dan kredi alan, ekstra şartlar masraflar nedir? Yüzde 20 peşinat istedilermi

• Dün bir müteahhit ile görüştüm. 0.79'dan kredi olayını sordum. Arsa sahibi bizzat müteahhitin kendisi değil ise vermiyor dedi. Bir daire için gitmişler ama 0.99 çıkarmış banka. Vermek için değil vermemek için uğraştılar dedi.
  • Sercio7 S kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Hangi banka olduğuna dair bir bilgi var mı?
    Vakıfbank'la görüştüğümde müteahhit olmalı yoksa çıkmaz dediler. Ziraat ise arsa sahibi olabilir müteahhit olması şart değil. Ekspertiz sıfır diyorsa 0,79 çıkar dediler. Benim durumumda arsa sahibi olduğu için Ziraat'ten başvurdum bu nedenle.

Yukarıda da birisi bahsetmiş, ekspertiz sıfır demesine rağmen fotoğraflarda kiracı olduğu için sıfır kredi vermemiş.

1-2 gün içinde durumum belli olur. Gelişmeyi burada paylaşırım.
  • Ziraat Katılım da 0,79 yaptı.
  • Benim alcağım sitede arsa sahibine ziraat vermiş 0.79 çektiler kredi ben vakıfa başvurduydum hala bekliyprum vakıfta verirse hepsi veriyo demekki arsa sahibine. Vermezse nabacam bilmiyom iptal edip ziraata başvurrum öyle oluyosa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ziraatte anladığım kadarıyla en sıkıntısız işliyor süreç. Şuana kadar ben dahil duyduklarım hep ziraatten çekmiş

• 
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.