Şimdi Ara

En Ucuz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
46
Favori
168.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batty

Ahmet yeseviye mi Süleyman Demirel üniversitesi zam geldi ?
    yesevi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Çok saçma web sitelerinde ödeme kısmında bu şekilde yazıyor. Eğer 9 krediden az varsa sadece kredi kadarını ödüyorsun diyor. 1 Dersin varsa sadece gerçekten saçma. Ben de yeseviye başvurcaktım bu yaz. Şimdi soğudum. Askerliği çabuk erteliyor mu parayı yatırıp kayıt olduktan sonra ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anoretu

Çok saçma web sitelerinde ödeme kısmında bu şekilde yazıyor. Eğer 9 krediden az varsa sadece kredi kadarını ödüyorsun diyor. 1 Dersin varsa sadece gerçekten saçma. Ben de yeseviye başvurcaktım bu yaz. Şimdi soğudum. Askerliği çabuk erteliyor mu parayı yatırıp kayıt olduktan sonra ?
    çabuk erteliyor mu derken ? sen kayıt olduktan sonra zaten işleme alınmış oluyor. e devlet ekrana düşmesi belki zaman alabilir
  • Süleyman Demirel Üniersitesi, 840TL'den 2500TL'ye çıkarmış ikinci Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans ücretini. Baktılar bedelli ücreti 30 küsur bin, insanlar bize yine muhtaç olacak kitleyelim demişler.

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için 2500
    TL ücret alınacaktır.

http://sosyalbilimler.sdu.edu.tr/assets/uploads/sites/102/files/ilanmetni2019-31052019.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Süleyman Demirel Üniersitesi, 840TL'den 2500TL'ye çıkarmış ikinci Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans ücretini. Baktılar bedelli ücreti 30 küsur bin, insanlar bize yine muhtaç olacak kitleyelim demişler.

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için 2500
    TL ücret alınacaktır.

http://sosyalbilimler.sdu.edu.tr/assets/uploads/sites/102/files/ilanmetni2019-31052019.pdf
    Arkadas niye bizim insanlarimiz fırsatçı ! Yildim sogudum artik herşeyden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul ticaret universitesi 8750 tl

• En uygunu Süleyman Demirel Üniversitesi mi? 5bin tl? Çok fazla yahu 5bin tl de...

• benimde tecil 15 haziranda bitecek eylül başına kadar askerlik şubesine gidip kasımda askere gitmem lazım. Ucuz yollu istanbul işi tezsiz ya da uzaktan tezsiz yüksek lisans arıyorum.Başvuruları kaçırmayalım denk geldikçe araştırıyorum, uygun fiyatlı bir yer bulan olursa burada yazsın lütfen bende bulursam yazacağım
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Bende SMMM stajı kısaltmak için SDÜ 'de yapacaktım. SDÜ mezunuyum. Ancak 3 dönem 7500 tl yapıyor buda tekrar zam gelmeyeceğini varsayarsak.
    Daha uygun bulan var mı aceba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoseCity -- 10 Haziran 2019; 13:21:38 >
  • İlk dönem ücretini yatırdıktan sonra müteakip dönemlerde ücret yatırılmadığı zaman ilişik kesilmesi nedeniyle askerlik tecil hakkı olmuyor diye biliyorum ama doğru mu? Derslere gitmeyip derslerden kalsak ancak parayı yatırsak sorun olur mu? Birde uzaktan tezsiz mezuniyeti sonrası da bir yıl askerlik tecil etme hakkı var değil mi? Şu an fiyatı en uygun olan hangisi var? (SDÜ gibi gözüküyor ama). Şimdiden teşekkürler.
  • yasin3322 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgi icin tesekkurler ancak ucret bilgisini bulamadim. Bilginiz var mi?

• yasin3322 Y kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudolfin

İlk dönem ücretini yatırdıktan sonra müteakip dönemlerde ücret yatırılmadığı zaman ilişik kesilmesi nedeniyle askerlik tecil hakkı olmuyor diye biliyorum ama doğru mu? Derslere gitmeyip derslerden kalsak ancak parayı yatırsak sorun olur mu? Birde uzaktan tezsiz mezuniyeti sonrası da bir yıl askerlik tecil etme hakkı var değil mi? Şu an fiyatı en uygun olan hangisi var? (SDÜ gibi gözüküyor ama). Şimdiden teşekkürler.
    Aynılarını ben de merak ediyorum herkes farklı bir şey söylüyor ya net bir cevap olsa keşke. Tecil 12 haziranda bitti, yüksek lisansla halletmem lazım bir şekilde.
  • Benim en uygun gördüklerim Trakya ve SDÜ ama bunların kayıtlarında şahsen veya vekalet verilen kişiler yapabilir diyor, biri Edirne de diğeri de Isparta da malum, bunun için kolay bir yol var mı acaba başka ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Öyleyse iyi sormak istediğim parayı yatırır yatırmaz tecil için evrakları gönderip göndermediği idi. Çünkü 30 Eylüle kadar göndermesi gerekte tecil olması için benim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anoretu

Öyleyse iyi sormak istediğim parayı yatırır yatırmaz tecil için evrakları gönderip göndermediği idi. Çünkü 30 Eylüle kadar göndermesi gerekte tecil olması için benim.
    hiçbir şey anlaşılmıyor yazdığınızdan.

• Merhaba,
    SDÜ'ye Tezsiz Yüksek Lisans kaydı yaptırmak istiyorum. Ücret olarak 2500 TL yazıyor. Bu ücret dönemlik değil mi?
  • M.Y.D kullanıcısına yanıt
    Dönemlik maalesef. İyice cılkını çıkardılar. Kimse başvuru yapmazsa normal seviyelere düşer ücretler.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Y.D

Merhaba,
    SDÜ'ye Tezsiz Yüksek Lisans kaydı yaptırmak istiyorum. Ücret olarak 2500 TL yazıyor. Bu ücret dönemlik değil mi?
    Devlet üniversitelerinin çoğunda fiyatlar bu şekilde dahada artıyor hatta. Uluslararası ilişkiler tezsiz yüksek lisansı yapıyorum 6.000 TL 3 dönemlik
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene bu bölümde yüksek lisans yapan bir arkadaşımla görüştüğümde senelik 850 TL olduğunu, 3 senede ortalama 2500 TL gibi bir maliyeti olduğunu söylemişti. Bende lisans eğitimimin bitimine müteakip yüksek lisans eğitimimi başlar düşüncesindeydim fakat gerçekten pahalı geldi şimdi.

5 Temmuz son başvuru süresi, o zamana kadar bir düşünmek en mantıklısı sanırım. Cevabınız için teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.