Şimdi Ara

En Ucuz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
46
Favori
168.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam, teşekkürler.
  • M.Y.D kullanıcısına yanıt
    geçen sene öyleymiş hocam. en ucuzuydu sanırım. 85-90 diploma ortalamasıyla girmişler zaten.
  • 7500 o dolandırıcılara verecegime 22.5 daha kredi çekip bedelli askerlik yaparım 4 5 bin neyse de askerlik uzatma üniversitesisiniz ne amaçla 7500 aliyonuz kalıcı bedelli varken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam merhaba, ne yaptın acaba? Ben de senin durumundayım anladığım kadarıyla. Bu sene askere gidemem ve tecilim de ağustosta bitiyor.

SDÜ mü düşünüyorsun? Ben açıköğretime baktım da orda da 3.900 TL gibi bir ücret çıkıyor
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.
    Yönetim bilişim sistemleri için tezsiz uzaktan eğitim en uygun üni hangisi? Neden devlet ile özel arasındaki fark bu kadar fazla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salieris

Hocam merhaba, ne yaptın acaba? Ben de senin durumundayım anladığım kadarıyla. Bu sene askere gidemem ve tecilim de ağustosta bitiyor.

SDÜ mü düşünüyorsun? Ben açıköğretime baktım da orda da 3.900 TL gibi bir ücret çıkıyor
    Hocam merhaba,
    İyice düşündüm, taşındım ve kayıt yaptırmaya karar verdim. Perşembe günü öğleden sonra kayıt için Isparta'ya gideceğim. Zaten Isparta'ya komşu illerden birinde ikamet ediyorum.
    Ülkemizde yüksek lisans yapmak isteyenler için en uygun fiyat bu olsa gerek. AÖF'ye bende baktım fakat biraz tuzlu geldi açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Y.D

Hocam merhaba,
    İyice düşündüm, taşındım ve kayıt yaptırmaya karar verdim. Perşembe günü öğleden sonra kayıt için Isparta'ya gideceğim. Zaten Isparta'ya komşu illerden birinde ikamet ediyorum.
    Ülkemizde yüksek lisans yapmak isteyenler için en uygun fiyat bu olsa gerek. AÖF'ye bende baktım fakat biraz tuzlu geldi açıkçası.

Alıntıları Göster
    Hocam Isparta daha pahalı değil mi Anadolu geçen sene 3960 istemiş bu seneki fiyatı bilmiyorum ama Isparta 7500

• quote:

Orijinalden alıntı: 7 Ricardo Quaresma

Hocam Isparta daha pahalı değil mi Anadolu geçen sene 3960 istemiş bu seneki fiyatı bilmiyorum ama Isparta 7500

Alıntıları Göster
    Hocam Anadolu Üniversitesinin fiyatı bu sene de 3960 TL fakat kontenjan var. Kontenjan olmasa direkt Anadolu Üniversitesine yönelirdim.
  • Arkadaşlar bugün gidip kaydımı yaptırdım. Asil listesindeki 50 kişiden benimle birlikte sadece 3'ü kayıt yaptırmış.
    Süleyman Demirel e mi? 7500 e yüksek lisans mı olur 😀

• 7 Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    Mesleğimde yükselmek için benim bu dönem yaptırmam gerekiyordu. Askerlikle bir ilgisi yok yani hocam :)

Araştırdığım kadarıyla en uygunu SDÜ. Ayrıca SDÜ'ye yakın olduğum için sınavlara git-gel kolay olsun istedim :)
  • Sütçü imam uzaktan yüksek lisans kazanan var mı hiç bir şekilde uzaktan kayıt kabul etmiyorlar demi gidip kayıt olmamız lazım

• açıköğretim mba ya başvurdum ben de. temmuz 19 da açıklanacak sonuçlar ancak arkadaşların da dediği gibi kontejan sıkıntı oluyormuş galiba şansımı denemek istedim. 2,92 ortalamayla olur mu sizce arkadaşlar ne dersiniz?
  • c.ozan C kullanıcısına yanıt
    Benimde 3.17 hocam geçen seneye göre kıl payı girebiliyorum sanırım. Yedekleri takip et ana listeden gelmezse yedekten kesin gelir

hocam yedeklerin olup olmadığı ne zaman belli olur acaba? ben aynı zamanda bartın a da başvurdum. oraya kesin olur gözüyle bakıyorum ama tercihim aöf den yana. yedeklerin kayıt tarihi 29 temmuz da başlıyor ama işin kötüsü 29temmuz bartın için son gün eğer birkaç gün önceden açıklamazlarsa mecbur bartına gitmem gerekicek. tarihler çok kötü denk geldi.
    Hocam ben de sutcu imam kamu uzaktan ogretime yedekten girdim kayitlar 16 17 sinde.siz yaptiniz mi kaydinizi.Bir de uzaktan ogretim tezsiz de askerligi erteliyor degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThorinOakenshield

Hocam ben de sutcu imam kamu uzaktan ogretime yedekten girdim kayitlar 16 17 sinde.siz yaptiniz mi kaydinizi.Bir de uzaktan ogretim tezsiz de askerligi erteliyor degil mi ?
    Kayıt yaptırmadım, maraşa gidip şahsen ya da vekaletle birini yollaman lazımmış. Askerliği erteliyor.

• Guncel fiyatlar nedir bilenler yazabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Geçen sene 3,17 ile mi kapattı?

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Geçen sene 3,17 ile mi kapattı?
    YÖK tablosuna göre 79 ya da 80 civarıydı sanırım

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.