Şimdi Ara

En Ucuz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
46
Favori
168.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reactor1111

şuan uzaktan tezsiz yl. başvuru alan fakülte var mı ? süleyman demirel başvuru süresi geçmiş sanırım.
    ahmet yesevi. 3000 tl dönemlik. yarın son.

biraz geç kaldın başvurular için.

tek tek diğer tüm ünileri bir incele sayfalarını ya da... bahtına ne çıkarsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam geç kalmışım. Hemen hepsi bitmiş başvuruların. 3000tl dönemlik yüksek geldi. Gidiş geliş olacak birde sanırım sınavlar İçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

Alıntıları Göster
    Sağlık yönetimi mi 840 TL? O zaman bayağı ucuzmuş çünkü en düşük 5000-6000 TL görmüştüm toplam. Burası neden bu kadar ucuz acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Sağlık yönetimi mi 840 TL? O zaman bayağı ucuzmuş çünkü en düşük 5000-6000 TL görmüştüm toplam. Burası neden bu kadar ucuz acaba :)

Alıntıları Göster
    sağlık var mı bilmiorum ama en kelepir bölüm 800 civarı. devlet üni, o yüzden biraz ucuz.ama zam yapılmış olabilir bu sene. bu arada, gideceksin geleceksin, belki otel, bunları da hesap etmek lazım ücrete. gerçi her türlü 5000e yaklaşmaz zaten

• quote:

Aynen hocam geç kalmışım. Hemen hepsi bitmiş başvuruların. 3000tl dönemlik yüksek geldi. Gidiş geliş olacak birde sanırım sınavlar İçin.
    hayır, vizeler internet üzerinden.finaller ankara ya da istanbul yıldız teknik kampüsünde

• quote:

sağlık var mı bilmiorum ama en kelepir bölüm 800 civarı. devlet üni, o yüzden biraz ucuz.ama zam yapılmış olabilir bu sene. bu arada, gideceksin geleceksin, belki otel, bunları da hesap etmek lazım ücrete. gerçi her türlü 5000e yaklaşmaz zaten

Alıntıları Göster
    Teşekkürler ben bir bakayım.
  • Arkadaslar selam,

Kırklareli Universitesi Tezsiz Yuksek Lisans'a kayit oldum askerligimi tecil etmek icin. Askerligim tecil olmus fakat ben birsonraki donemlerde odemeye yapmayarak, ogrenciligimi durdurmak istiyorum. Askerlik tecil islemim devam eder mi yoksa iptal mi olur?
  • Herkese selam.https://www.eurostaryurtdisiegitim.net/uzaktan-egitim-tezsiz-yuksek-lisans-askerlik-tecili/
    1 şubat 2019 tarihli adamlar bu yazıyı yayımlamış. O halde uzaktan eğitim askerlik tecilinde bir sorun çıkarmıyor.

Şimdi benim durumu da şöyle özetlemek gerekirse : tecil 24.7.19 da bitiyor. Amerikada yaşıyorum ve 30 mayısta vatanıma 1 aylığına geleceğim. Bu esnada istiyorum ki bir uzaktan eğitim Y.L proğramına katılayım askerlik hiç yoktan 1.5 - 2.5 sene arası kafamdan çıksın ülkeme istediğim gibi girip çıkabileyim. Zaten toplam 3 sene sonra dövizli askerlik vs aradan çıkacak her neyse.
    Soru şu: a- Sosyal Bilimler Enstitüsünde uzaktan eğitim en ucuz hangi üniversite alım yaptı 2018-2019 dönemi için ? Bilen varsa, bütün üniversitelerin sitelerini tek tek gezinmek yerine o üniversiteyi mayısa kadar takipte kalırım
    b- Hangi üniversite olursa olsun finallere girmek için Türkiye'de olmak zorunda olduğum konusu doğru mudur ? o zaman uzaktan tezsiz yerine normal tezsiz yapmak daha mantıklı olacak.

Lütfen acil bir el atalım

Bu arada efsane bir konu olmuş açanın ve bilgi paylaşan herkesin eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliyanginn -- 12 Şubat 2019; 11:5:7 >

• Arkadaşlar güz dönemi için uzaktan tezsiz yüksek lisans programı bakıyorum aklımda birkaç yer var bilen ya da eğitim alan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.Aklıma takılan sorular şunlar:
    1.Trakya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Muhasebe ve Denetim programı kaç dönemdir üniversitenin sitesinde o kadar araştırdım ancak bununla ilgili bir bilgi bulamadım. Ders dönemi harç ücreti 2000 TL, proje dönemi 2000 TL yazıyor. 3 dönem mi oluyor ve diplomada uzaktan eğitim diye yazıyor mu?
    2.Süleyman Demirel Üniversitesi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans İktisat programında da diplomada uzaktan ibaresi yer alıyor mu? 3 dönem 1200 TL dönemlik ücreti yazıyor.

Dersler online olarak yapılıyor ve canlı olarak katılmak zorunda mıyız bazı dersler 5 de başlıyor o zaman işte olduğum için sonradan izleme imkanım var mı? Bilen ya da eğitim gören arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

• Altınbaş üniversitesinin uzaktan eğitim programlarına son zamanlarda kayıt olan var mı ?
    Askerliği tecil ediyorlar mı ?
  • kucuk kullanıcısına yanıt
    uzaktan eğitimi var mı? İnternet sitesinde göremedim.
  • quote:

uzaktan eğitimi var mı? İnternet sitesinde göremedim.
    Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisans Programı fiyatı yazıyor burda.
    http://www.kemerburgaz.edu.tr/tr/ogrenci-rehberi/ogrenim-ucretleri-ve-burslar/yuksek-lisans-ve-doktora-programlari
  • arkadaşlar uzaktan yüksek lisans için başvuru dönemleri ne zaman oluyor acaba? üniversitelerin sayfalarında tarih yazmıyor hiçbiryerde.
  • Yaz dönemi geçti galiba kisa kaldik diye diye 6 senedir yapamiyorum.var mi soyle bin ikibine yuksek lisans ne kadar uzak o kadar iyi olandan

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Şu an alan elbet vardır, araştırmak lazım. Ben en uygun fiyatlar nedeniyle Süleyman Demirel'den bahsettim.
    İşletme Yöneticiliği Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programı girmek istiyorum bende bu sene .fiyati en uydun olan bu sanirim siz kayit oldunuz mu bilginiz var mi acaba ?

• quote:

Alıntıları Göster
    Ne yaptimiz yuksek lisans isini kaydoldunuz mu bi bölüme?

• quote:

Orijinalden alıntı: batty

Ne yaptimiz yuksek lisans isini kaydoldunuz mu bi bölüme?

Alıntıları Göster
    evet ama askerlik nedeniyle yarıda bıraktım, o arada 3 dönemden 2 döneme düştü bu bölüm
    aradım dedim tek 1 dönemim kaldı , vereyim 3500ü (zam geldi) huzur içinde çözülsün bu iş
    hayır dediler, öteki dönemden de 1 dersinizi tekrar almanız gerekiyor, yani 7000 lira cukkalamak istediler

şu anda bekleme modundayım, daha uygun bir yerde bilgisayar yüksek yapasım var

Ahmet Yesevi ise uzayan dönemde o 1 ders için tam dönem parası ödemiyorsun sadece dersin kredisine göre ödüyorsun. Mesela 3 kredilik ders kaldıysa dönemlik ücretin %30 kadar ödüyorsun. Kredi başı 350 lira gibi bir şey oluyor şuanda. Eğer az ders kalmışsa ucuza gelebilir. Bir sor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anoretu

Ahmet Yesevi ise uzayan dönemde o 1 ders için tam dönem parası ödemiyorsun sadece dersin kredisine göre ödüyorsun. Mesela 3 kredilik ders kaldıysa dönemlik ücretin %30 kadar ödüyorsun. Kredi başı 350 lira gibi bir şey oluyor şuanda. Eğer az ders kalmışsa ucuza gelebilir. Bir sor bence.
    sordum, 3500 trink istediler

Ahmet yeseviye mi Süleyman Demirel üniversitesi zam geldi ?

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.