Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
30
Favori
83.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    izmir'de Digisel firması bütün Türkiye geneline 600 TL'ye Giriş paketi + 2 keyif paket + HD +şampiyonlar paketi veriyor. Ve kredi kartına 9 taksit yapıyor ayda 50 Liraya geliyor. Aynı paket müşteri hizmetlerinde aylık 87,9 TL gibi ama 2 keyif paketini almazsanız fiyat aylık 10 lira düşüyor. 77,9 TL oluyor. yinede heryerden daha ucuz firma telefon numarası verebileceğimi söyledi sakınca görmüyorum bende 0232 446 4648 daha ucuza alınabileceğini zannetmiyorum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• tektekci123 T kullanıcısına yanıt
    Firma ismi teknosel.Cumartesi günü kurulum yaptırdım bu firmaya :)
  • Ben Digisel diye hatırlıyorum. Kredi kartı slipinde öyle yazıyor
  • İstanbuldan nasıl satın alabiliriz bu paketi?
    Birde eski üyeliğim 2 ağustosta bitiyor, onu iptal ettirip mi bu üyeliği almam lazım yoksa direk bu üyelik ile devam ettirebiliyormuyuz?
  • İzmir dışından nasıl alabiliyoruz? Herhangi bir sorun çıkarsa kiminle muhattap olacağız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat guzelde guvenilir mi acaba?alan arkadaslar varsa bende dusunuyorum almayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aradim gorustum,internettende arastirdim.sehir disina kargo ile bir zarf gonderiliyormus o geldiginde yakinlarda bi digiye giderek 30 tl karsiliginda kurulumu yaptiriyor musuz.

Ayrica eft havale ve kredi karti kabul ediyorlar.

Diginin sitesinden baktim izmir konakta yetkili bayi,sahislarin actigi degilde digiturk un kendi actigi bayi altinda gozukuyor bana guvenilir gibi geldi olmazsa ben ankaradan alicam burdaki bayilere de bi sormak lazim

• Yayinlar eutelsat uzerinden. Ve tum acik olan kanallar HD ben yaklasik 10 gun once 2 paket aldim.. Evde canaktan gelen kabloda problem vardi kabloyu ucretsiz olarak yenilediler. Sadece aktivasyon ucreti verdik.. Uydu cihazi konusunda da yardimci oldular.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zts

Yayinlar eutelsat uzerinden. Ve tum acik olan kanallar HD ben yaklasik 10 gun once 2 paket aldim.. Evde canaktan gelen kabloda problem vardi kabloyu ucretsiz olarak yenilediler. Sadece aktivasyon ucreti verdik.. Uydu cihazi konusunda da yardimci oldular.

Bende canakta yok receiverda yok onlar icin ekstra bir ucret mi talep ediliyor bilginiz var mi?

• T®an©e Addi©T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Evet paket Eutelsat üzerinden giriş paketi yani ulusal kanallar ve 2 adet keyif paketi hd servisi ve Lig tv paketi içeriyor. Kurulumda servis sadece 30 TL aktivasyon bedeli alıyor. Kullanılacak merkezi sistem vs yok ise çanak antende bağlıyorlar ve 20 mt kabloya kadar ücretsiz.
  • Arkadaslar ben urunu satin aldim,aldiktan 5 dk sonra aktivasyon kodunun kargo verildigini soyledi arkadas,hemen ardindan da digi tarafindan kurulum randevusu icin arandim.

Ayrica bir bilgi tanidik vasitasiyla digide calisan bir arkadasa kontrol ettirdik bilgiler tamamen dogru,bu fiyata sd turksat alabilirken eutelsat hd almak guzel dusunen varsa kacirmasin derim.

Saygilarimla

• 50 lira 9 taksitle nasil 600 tl oluyor peki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hüseyinekdi H kullanıcısına yanıt
    Hüseyin bey 2 sorum olacak.
    1. Mevcut üye olduğum için 28 ağustostan sonra aktive edebilirim.Bununla ilgili bi sıkıntı olmaz değil mi?
    2. Paket üyeliği içerisinde dondurma hakkı tanımlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

50 lira 9 taksitle nasil 600 tl oluyor peki

Paketin yillik fiyati 600 TL aylik 50 TL ye geliyor. Odemeyi 9 taksit le yapabiliyorsun

• Turksat paketine zam geldi bu fiyat şu anki en uygun fiyat. Çok alan olur bence.

• mail order ile bonusa da taksit yapabiliyor musun hocam ? Bonus kartım var çünkü.
  • Abonelik sonunda devam ettirmek istemezsem uydu alıcı iade mi ediliyor hocam?

• Keske turksat almasaydım bunu alırdım

• Ben bugün n11 üzerinden 688 tl aldım, satan arkadaşlar akbank kartına yapamadıkları için mecburen daha pahalı aldım
    Benim sorum yetkili arkadaşa
    Spor extra paketini yıllık olarak peşin indirimli olarak DT arabilme şansımız var mı yoksa yıllık anlaşmamı yapmamız gerekiyor
    Teşekkürler

• Ankaradan üye olup alacak kişilere gelecek digitürk yetkilisi ayrıca yanında bize uydu alıcısı ücretsiz verecek mi? Yoksa sizden alacağımız 600₺ lik pakette siz bize uydu alıcısı gönderiyormusunuz?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.