Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
30
Favori
83.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Site yönetimi reklam oluyor diye irtibat bilgisi olan mesajlarımı silmiş. Özelden mesaj göndererek beni bilgilendirmişler. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar birbirinize yardımcı olmanızı rica ederim.
    Herkese sevgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

quote:

Orijinalden alıntı: onur_bee

Zarf elime ulaştı sizi aradım ama dönmediniz.en geç yarına servisin gelip kurması lazım..3 ağustostan önce kampanya bitmeden Spor extra paketine de üye olucam çünkü.

Merhaba, şuan kurulum kaydınız Bursa Nilüfer İlçesinde Binoğlu Elektronikte görünüyor. Kendilerini arayıp bilgilendirdik. İşlemi hızlandırmak için sizde arayabilirsiniz.
    telefon numarası 0224 242 4242

Bilgilendirme için teşekkürler.kolay gelsin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

Benim taşınma durumum var. Taşındığı yerde eutelsat çanağı yoksa bu paketi turksat üzerinden kullanabilir miyim? Yoksa aldığım bu kampanya kullanmadan boşa mı gider?

benim durum da aynı birisi bi cvp verse alıcam hemen.türksata bağlasam çalışır mı maçları izleyebilir miyim???
  • Çalışır

• Özelden inanılmaz mesaj geliyor vakit buldukça cevaplamaya çalışıyorum. Özel yerine Foruma yazarsanız bilenler bilmeyenlere yardımcı olur daha hızlı verimli olur diye düşünüyorum.
    Yada aklınıza takılanlar için 0232 446 4648 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Kısaca tekrar Bahsedeyim. Eutelsat üzerinden Digiturk Giriş paketi + 2 Keyif paketi + HD + Şampiyonlar paketi toplam 87,9 yerine aylık 50 TL ye geliyor. Aşağıda detaylandırmaya çalıştım. Aşağıdaki paketleri Digiturkten aylık alırsanız 87,9 TL yapıyor. Digiturk tarifesine göre iki keyif paketi ekletmedendealabilirsiniz. Ama yine aylık 77,9 TL ye gelir. Yinede bu paket daha avantajlı. Bu paketleri 50 TL den faydalanıyorsunuz. Mai order ile maximum ve world özellikli kartlara 9 taksit yapabiliyorum. Ancak İzmir'deyseniz ofisimize gelirseniz bütün kartlara taksit imkanı var. Yinede detaylı bilgi isterseniz arayabilirsiniz.

DİGİSEL DİGİTAL İLETİŞİM BİLG.HİZ.SAN.TİC. A.Ş.
    0232 446 4648

Giriş paketi 19,99
    2 Keyif paketi 10,00
    HD servisi 7
    Şampiyonlar Paketi 51 TL
    Toplam 87,9

• Hocam selamlar,
    Hangi receiver modelini veriyorsunuz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstte bir mesaj yazmıştım lig tv yayınları ihalesi hakkında, bunun hakkında bilgi verme şansınız var mı?
  • quote:

Özelden inanılmaz mesaj geliyor vakit buldukça cevaplamaya çalışıyorum. Özel yerine Foruma yazarsanız bilenler bilmeyenlere yardımcı olur daha hızlı verimli olur diye düşünüyorum.
    Yada aklınıza takılanlar için 0232 446 4648 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Kısaca tekrar Bahsedeyim. Eutelsat üzerinden Digiturk Giriş paketi + 2 Keyif paketi + HD + Şampiyonlar paketi toplam 87,9 yerine aylık 50 TL ye geliyor. Aşağıda detaylandırmaya çalıştım. Aşağıdaki paketleri Digiturkten aylık alırsanız 87,9 TL yapıyor. Digiturk tarifesine göre iki keyif paketi ekletmedendealabilirsiniz. Ama yine aylık 77,9 TL ye gelir. Yinede bu paket daha avantajlı. Bu paketleri 50 TL den faydalanıyorsunuz. Mai order ile maximum ve world özellikli kartlara 9 taksit yapabiliyorum. Ancak İzmir'deyseniz ofisimize gelirseniz bütün kartlara taksit imkanı var. Yinede detaylı bilgi isterseniz arayabilirsiniz.

0232 446 4648

Giriş paketi 19,99
    2 Keyif paketi 10,00
    HD servisi 7
    Şampiyonlar Paketi 51 TL
    Toplam 87,9

Hüseyin birşey soracaktım size
    N11 üzerinden sizden aldım
    İstanbul bostancı DT beni aradı yarın geliyoruz dedi perşembe gününden beri bekliyorum gelen giden tel açan yok bostancı da. Şimdi DT aradım yeri değiştirdim, umarım yeni yer gelir.
    Sorum bu kampanyalı ürünleri aktif ederken daha az komisyon mu alıyorlarki gelmediler ve beni kaç gündür eve hapis ettiler
    Bostancıda sıkıntı var, bence artık oraya müşteri paslamayın

• quote:

Özelden inanılmaz mesaj geliyor vakit buldukça cevaplamaya çalışıyorum. Özel yerine Foruma yazarsanız bilenler bilmeyenlere yardımcı olur daha hızlı verimli olur diye düşünüyorum.

0232 446 4648

Giriş paketi 19,99
    2 Keyif paketi 10,00
    HD servisi 7
    Şampiyonlar Paketi 51 TL
    Toplam 87,9

İstanbul bostancı DT beni aradı yarın geliyoruz dedi perşembe gününden beri bekliyorum gelen giden tel açan yok bostancı da. Şimdi DT aradım yeri değiştirdim, umarım yeni yer gelir.
    Sorum bu kampanyalı ürünleri aktif ederken daha az komisyon mu alıyorlarki gelmediler ve beni kaç gündür eve hapis ettiler

• Gençler avantaj avantaj üstüne herkese tavsiye ederim.acayip ilgili arkadaşlar.ben bugün kurulumunu ve aktivasyonunu gerçekleştirdim Bursa da.sitede eutelsat da varmış merkezi.hiç uğraştırmadı.600 tlye almıştım izmir den postaladılar,bursada servis geldi kurdu.fatura derdi yok kampanya varmış peşin 117 tlye de 12 aylık spor extra açtırdım.normalde 100 tlyi aylık geçicek paketi 60 tlye(spor extra dahil) edinebiliyoruz.giriş paketi,belgesel,sporsever,şampiyonlar paketi,hd servisi,spor extra toplam 720 tl gibi bi fiyata geldi aylık 60 tl.Allah razı olsun baya avantajlı oldu hem de EUTELSAT herşey HD.hd yaptırma yalvarma derdi yok..
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

• quote:

Orijinalden alıntı: Analizturk

quote:

0232 446 4648

Giriş paketi 19,99
    2 Keyif paketi 10,00
    HD servisi 7
    Şampiyonlar Paketi 51 TL
    Toplam 87,9

Hüseyin Bey
    Pardon bir önceki mesajım da beyi yazmayı unutmuşum
    Sinirden ya bu istanbul Bostanbı DT öldürdü beni
    Kusura kalmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Analizturk

quote:

0232 446 4648

Giriş paketi 19,99
    2 Keyif paketi 10,00
    HD servisi 7
    Şampiyonlar Paketi 51 TL
    Toplam 87,9

Bana özelden isim ve soy isiminizi gönderirseniz hemen baktıralım. Burdan servisi arayıp yardımcı olalım

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Üstte bir mesaj yazmıştım lig tv yayınları ihalesi hakkında, bunun hakkında bilgi verme şansınız var mı?

Ben bayide çalışıyorum Digiturk'ün kendisinde değil. Bu konularda bilgi sahibi değilim yada yorum yapamam maalesef. Ancak ufak bir tüyo vereyim Paris Saint-Germain takımın sahibi Digiturk'ü satın alan Bein şirketi İbrahimoviç i her an Türkiye Süper LİG de görebiliriz;)
  • Hüseyin bey merhaba, bu sabah mersinden aramıştım sizi, beni aramadılar ben ulaştım onlara, şehrin diğer ucundaki servise yönlendirmişsiniz sanırım, yoğunuz sizi arariz dediler. Evime yakın yerde dt servis var onları arasam olur mu ? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: brooqlyn

Hocam selamlar,
    Hangi receiver modelini veriyorsunuz acaba?

biz yayını satıyoruz kutuyu kurmaya gelen servis veriyor. Elinde ne varsa :)
  • quote:

Gençler avantaj avantaj üstüne herkese tavsiye ederim.acayip ilgili arkadaşlar.ben bugün kurulumunu ve aktivasyonunu gerçekleştirdim Bursa da.sitede eutelsat da varmış merkezi.hiç uğraştırmadı.600 tlye almıştım izmir den postaladılar,bursada servis geldi kurdu.fatura derdi yok kampanya varmış peşin 117 tlye de 12 aylık spor extra açtırdım.normalde 100 tlyi aylık geçicek paketi 60 tlye(spor extra dahil) edinebiliyoruz.giriş paketi,belgesel,sporsever,şampiyonlar paketi,hd servisi,spor extra toplam 720 tl gibi bi fiyata geldi aylık 60 tl.Allah razı olsun baya avantajlı oldu hem de EUTELSAT herşey HD.hd yaptırma yalvarma derdi yok..
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

hocam spor extrayı ilave etmek için müşteri hizmetlerini mi aradın yoksa bayi aracılığıyla mı açtırdın. kampanya güzelmiş bilgi verirsen bizde yaptıralım.

• Bende bugün aldım . Servisi yönlendirdi arkadaşlar sağolsun. Ama ben servisi aradığımda karşımda buz gibi bir ses ve en erken 6sından sonra gelebileceklerini söylediler. Bende yuh dedim . Kendilerinden almadığımız için bildiğiniz işi yokuşa sürüyorlar. Tekrar Hüseyin Beyin firması ile görüştüm bölge müdürlüğünü arayıp şikayet ettiler sanırım buradaki bayiyi. Adam kendi beni aradı Salı günü kesin geleceğiz kusura bakmayın dedi :) Yine geç ama olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k62545

quote:

Gençler avantaj avantaj üstüne herkese tavsiye ederim.acayip ilgili arkadaşlar.ben bugün kurulumunu ve aktivasyonunu gerçekleştirdim Bursa da.sitede eutelsat da varmış merkezi.hiç uğraştırmadı.600 tlye almıştım izmir den postaladılar,bursada servis geldi kurdu.fatura derdi yok kampanya varmış peşin 117 tlye de 12 aylık spor extra açtırdım.normalde 100 tlyi aylık geçicek paketi 60 tlye(spor extra dahil) edinebiliyoruz.giriş paketi,belgesel,sporsever,şampiyonlar paketi,hd servisi,spor extra toplam 720 tl gibi bi fiyata geldi aylık 60 tl.Allah razı olsun baya avantajlı oldu hem de EUTELSAT herşey HD.hd yaptırma yalvarma derdi yok..

hocam spor extrayı ilave etmek için müşteri hizmetlerini mi aradın yoksa bayi aracılığıyla mı açtırdın. kampanya güzelmiş bilgi verirsen bizde yaptıralım.

Hocam 13 tl aylık ile normalde açıyolar 3 ağustostan önce.pzrtesi 16 tl olacakmış.taahütsüz 20 tl.aradım digi mh yi banka kartı kampanyası varmış 117 tl 12 aylık kullanım ama 9 taksitle ödüyosun.yani 12 ay aylık 9.75 oluyo.ya da bi nevi 9 ay 13 tl kredi kartına ödüyosun 3 ay bedava gibi.karışık değildir umarım =)) güzel yanı hiç fatura gelmicek herşey peşin hem eutelsat paketi hem spor extra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• onur_bee kullanıcısına yanıt
    Yok hocam anladım kampanyayı, diğer paketlere de yapıyorlar(ligtv türksat gibi) kredi kartı ödeme yapınca..spor extraya yaptıklarını bilmiyordum.umarım süreklidir.
    ben bi süre sonra alacam da. kampanya devam ederse ben de 16x9 şeklinde alırım..kısmet bakalım.hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.