Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49544955495649574958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tenet izlendi sonunda

8/10 veriyorum.

Yanı ınceptıon ile karşılaştıranlar olmuş karışıklık olarak, ınceptıon bunun yanından geçemez. Inceptıon çok basitti bu da basit ama burda Nolan'ın anlatmak istediği şey çok karışık bir şey. Ben filmi izlerken sonunda neler olucak diye düşünmüştüm bir kaç tahminim vardı bazı olaylar hakkında tahminlerimin bazıları tuttu.

Bence öyle aşırı derecede kafa yoran bir film değil ama bir kez daha temiz kafayla izemek gerekiyor. Ben çok beğendim filmi.

Nolan abimizin Dunkırk filmini eleştirmişlerdi birde büyük bir kesim.

Onların beklentisi savıng prıvate ryan gibi bir filmdi galiba beklediklerini bulamamışlardı baya gömmüşlerdi. Halbuki inanılmaz iyi filmdi hele hele sinematografi açısından üst düzeydi. Zaten tarantino babamında 21. yüzyılda izlediği en iyi filmlerden biriymiş dunkırk.

Nolan adamdır.

• Bu gece iki film denk geldi çok eskilerden ilk defa izlediğim filmler. Bu konuyada açılma gereği duydum malum virusten muhabbet edecek kimsemiz kalmadi

1- escape from newyork sürükleyici güzel kült olmuş bir film

2. Film ise short circut. bu filmi ilk defa duydum ve gördüm. 1986 yılında çekilmiş. Film çok içten ve çok sıcak takrar tekrar izlettirir kendini. Sanki hazine bulmuş gibi oldum bunu izleyince

İşin ilginç kısmı, escape from newyork bildiğin metal gear serisine ilham kaynağı olmuş

Aynı şekilde short circut ise wall e filmindeki robota ilham olmuş. 2 filmide izlerken lan bu resmen o diye kalakaldım:d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

FANTASY ISLAND (2020)

https://www.imdb.com/title/tt0983946/

İzleyen oldu mu bilmiyorum ama saçma bir film. Fantastik kurgu yapımları ve saçmalıkları sevenler için gideri var.

Puanım 4/10.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arif V 216

Keyifli vakit geçirebilirsiniz.

7/10

Green Book
    10/9
    Uzun zamandır ertelediğim bir filmdi ama gerçekten müthişti.
    Oyunculuklar ve o dönemde zencilere yapılan haksızlıklar vs. o kadar derinden hissettiriyor ki sanki o karakter sizsiniz.
    Çok ama çok iyiydi..

• Tron Efsanesi (2010)

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Görsel olarak çok gelişmiş tabii ki ama ilk filme göre daha kötü bence. Beğenmedim 4/10

• The Room (2019)

Güzel filmdi özelliklede sonlara doğru baya inception izliyorum sandım :)

• Red Sparrow : 7/10

• Resim görünmüyor. " The great wall ". 2016.

Güzel filmdi. 10/6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 12 Ocak 2021; 20:58:22 >

Başlarda bu ne be 3 saat çekilmez desem de sonra bir şekilde kendini izlettirdi.

• Spider-Man: Far from Home (2019) 

Marvel filmleri iyice transformers serisine dönüştü. İçi boş görsellikten başka bir şey yok bari Michael Bay ile anlaşsalar da tam olsa.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Jake'e o kadar para verdik hem iyi hem kötü adamı aynı anda oynasın demişler herhalde.

5/10

Us (2019) 

Get Out çok daha iyiydi bu tamamen vakit kaybı olmuş. Bu kadar kötü olmasını beklemiyordum..

3/10

Joker (2019)

Arıza, psikopat, şiddet uygulamayı seven karakterleri yıllardır severek izliyoruz ama hiç bu insanların neden bu durumda olduğunu düşünmüyoruz. Toplumdan dışlanan bir insanın da insan olduğunu unutup onu görmezden geliyoruz. Onunda sevgiye sevilmeye ihtiyacı olduğunu anlamıyoruz. Verdiği mesaj açısından çok güzel bunun yanında teknik anlamda ve oyunculuk performansı açısından da güzel bir filmdi. Gereğinden fazla abartıldı ama izledikten sonra pişman etmeyecek filmlerden biri olmuş. Toplum tarafından dışlanan adamın kendince intikamını alıp adaleti sağladıktan sonra kahraman olması ve halkın bu sefer ona sempati beslemesi de yanlış ona da değinmek lazım.

8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Ocak 2021; 19:34:35 >

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Joker'e 9 verseydin bari hocam. Başyapıt gibi bir film ama teşkil ettiği örnek ve olumsuz davranışlar her ne kadar realite olsa da rahatsız etmiş olabilir bazı izleyicileri.

Çok güzeldi.

• JackWondo kullanıcısına yanıt

tavsiyenizle izledim harika bir film, teşekkürler

• adv11 kullanıcısına yanıt
    Hostiles ve Zincirsiz tavsiye ederim..
    Aynı tema.

• The Raid 2

8.5/10

Nadir Saf aksiyon filmlerinden biri.Çok yoruma gerek yok.Aksiyon filmlerinin başyapıtlarından biri...

https://m.imdb.com/title/tt2265171/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 4 Şubat 2021; 2:45:42 >

İkisi de sürükleyici dram, gerilim tarzında filmler. Dreamland 6.5/10, Rebecca 7/10...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahEser -- 23 Ocak 2021; 17:24:51 >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt

onları izlemiştim teşekkürler

• AZİZLER (yerli film)

https://www.beyazperde.com/filmler/film-278384//

Özet ve Detaylar

Aziz, hayatının zorlu bir döneminden geçen bir adamdır. Gençlik döneminde mesleği hakkında kurduğu hayallerden uzakta olan Aziz, sevmediği bir işe çalışır. Dört yıldır Burcu ile birlikte olan Aziz, artık ilişkisine bir son vermesi gerektiğini düşünür. Herkesten uzaklaıp, yalnız kalmak isteyen Aziz'in karşısına bu sırada bir fırsat çıkar. Aziz'in yapması gereken tek bir şey vardır o da bir yalan söyleyip, bu yalanı südürmek. Ancak söylediği yalanın doğurduğu sonuçlar Aziz'in hayatının değişmesine neden olur.

şahsi yorumum; yalnızlık temalı ağır bir film. aile içi yalızlık, iş yerindeki yalnızlık, sosyal yalnızlık!

depresyon sürecindeyseniz lütfen izlemeyin.

genel olarak izlenebilir bir film. tavsiye ederim.

YERALTI yerine tercih edilebilir.

• 
Sayfa: önceki 49544955495649574958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.