Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100.696
Cevap
615
Favori
4.051.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42784279428042814282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Purge 5.5/10

• Los Lunes Al Sol (2002)

Samimi, doğal, sakin film. Hem Bardem, hem Luis Tosar seviyorsanız çok daha iyi film. Durağanlığı izleyici sıkmıyor, aksine sakin kılıyor. Göbekli Bardem canlandırdığı Santa karakteriyle çok özdeşmiş. Her karakterin kendi dünyasını da en iyi şekilde izleyiciye aktarabilmiş bir film olarak aklımda yer edindi. Ağustos Böceği olarak doğanların filmi olarak tanımlamak en doğru tanım olur herhalde. 7/10

• 8/10
  • Los cronocrímenes
    http://www.imdb.com/title/tt0480669/
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Çok değişik bi film. Kafa yorulabilecek bi film oldugundan sakin kafayla izlenmelidir.
    ayrıca sonraki yıllardaki bi cok filme de öncülük etmis filmdir. (triangle vs.)
    8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipaly -- 27 Aralık 2014; 20:16:27 >

• 6.5/10

Beklentilerim çok çok yüksekti. Ama beklentilerimi karşılayamadı. Film sıkıcıydı aslında. 2.5 saat uzundu. Ancak Al Pacino faktöründen dolayı bi 2.5 saat daha olsa yine izlerdim.

Öneririm diyemem. Ama önermem de diyemem. Boş zamanınızı doldurursunuz yapacak hiçbir şeyiniz olmadığı bir zamanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Les yeux sans visage-Georges Franju

10/10

• quote:

Orijinalden alıntı: diminishedtriad

Sağlık olsun, artık iş işten geçmiş ama övgü dolu yorumların yanında eleştirel yorumları da okumak lazım, izlemeden önce. Bir de ben söyleyeyim, beğenmesem de bir filmin izlenmesine asla engel olmak istemem, sakın izlemeyin denmesine de karşıyım, çünkü benim beğenmediğim filmi başkası beğenebilir. Ben bu filmi gerçekten beğenmediğim için, süresinin de oldukça uzun olmasından dolayı, yalnızca beni dikkate alabilecek kişilere yönelik olarak izlemeyin dedim, bu ısrarımı da sürdürüyorum. Aksi türlü, bana itimat etmeyenlerin izlemeleri beni ilgilendirmez. Zaten yönetmen herkesin merakla takip ettiği bir yönetmen ve bu film de herkesin merak ettiği bir film, benim dememle bana güvenmeyenlerin dışında kimsenin izlemezlik edeceğini sanmıyorum. Önemli olan tanınmamış ya da zaten izleyiciyi önceden cezbetmeyen filmler için izlemeyin uyarısı yapmamak.

şu filmin bi ismini soylesydiniz de bizde izlemeseydik. herseyi soyluyorsunuz ismini soylemediniz.

• 8.5/10

• 7.8

• 8/10

edit: IMDB puanı niye bu kadar az anlayabilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 27 Aralık 2014; 22:54:37 >
  • Monsieur Ibrahim et les fleurs du Coran
    http://www.imdb.com/title/tt0329388/

8,5/10
  • Gone Girl
  • Escape Plan
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

8/10

edit: IMDB puanı niye bu kadar az anlayabilmiş değilim.

Nedenini japonlar olarak görüyorum . Düşük puana yüklenmişlerdir diye tahmin ediyorum.
  • Paris, Texas

Yönetmen Wim Wenders.

Kammerflimmern

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. King Schultz -- 28 Aralık 2014; 0:11:13 >

• 7/10

Bir kadının konuşarak adam öldürebilme yeteneğine sahip olduğunu zaten biliyordum ama susarak da adam öldürebildiklerini az önce öğrendim. Az kala ekrana yumruk atacaktım. Berivan tam bir ömür törpüsüydü. Şivan ben olsam Berivan eceliyle değil benim elimle ölürdü.

Filme gelecek olursak filmi öyle çok beğendiğimi söyleyemem. Duvarı izlemiştim geçen. Duvar bundan çok üstündü her açıdan. Bu biraz ağır ilerliyordu. Ayrıca 360p izlemiş olmakta olayı etkilemiş olabilir. Gözlerim bozuldu, ancak buldum 360p olanını. Filmde çiftçilerin çektiği sorunlara değinilmiş. Ayrıca ülkenin ne hale geldiğine. Özellikle de tren sahnesinde. Ancak şunu belirtmeliyim ki inşaattaki zihinsel özürlü çocuğun sistem eleştirileri o denli iticiydi ki yine az kala yumruk atacaktım ekrana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 28 Aralık 2014; 0:05:47 >

• Were Dengê Min - Sesime Gel (2014)

http://www.imdb.com/title/tt2236092/

Van'da Kürtlerin yaşadığı bir köyde, askerler, evlerinde silah sakladıkları gerekçesiyle köylülerin evlerine baskın düzenlerler ve eğer gerçekten silah saklanmışsa, silahlar ortaya çıkıncaya dek köyün erkeklerini alıkoyarlar. Film de askerlerin götürdüğü adamlardan birinin annesi ve kızının, aslında ortada silah olmadığından başka yerlerden silah bulma çabalarını anlatıyor. Değişik bir anlatımı var. Güzel film. Yalnız yönetmen daha cesur olabilir miydi, konunun gidişatı bakımından ondan emin değilim işte. 7.5/10

Öncelikle diyebilirim ki işlenen konu siyasi değil tarihi. Hem de film soykırımla alakalı bir şey demiyor. Yalnızca savaş ortamında aileleri yok olan, hasar gören insanlarla ilgili. O insanlara da Ermenilerin penceresinden bakılmış. Bu yüzden ön yargı yapmadan filmi izlemenizi öneririm. Bunu geçersek, filmin senaryosunu oldukça basit buldum. Fatih Akın'dan beklediğim bu değildi. Görsellik oldukça iyi ama, çok zorlama bir hikayesi var filmin ve geçişler çok üstünkörü yapılmış. Yine de kötü bir film diyemem, atmosferi iyi, kendini izletiyor. Bir bakın derim. 6.5'tan - 7/10

Tony Gatlif merak ettiğim bir yönetmendi. Son çektiği filmi ilk olarak izlemekle hata ettim sanırım. Tarzını pek benimseyemedim. Filmin anlattığı net bir şey yok, sadece hareketli, eğlenceli ve absürt sahnelere sahip bir film. 6/10

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

9/10

Süper bir filmdi, ağlattı beni
    küçük kızı asansöre götürdüğü sahne
    .

edit: reenkarnasyon u konu alıyor film.. Bir bakıma bunu bilimsel olarak kanıtlıyorlar filmde. Göz üzerinden. Benim inandığım birşey bu. Dünyadaki önceki yaşamımızda tecrübe edindikelirimizi bu yaşamdada biliyoruz içimize işleniyor. Tabi fiziksel olarak herşeyimiz farklı fakat sadece gözler aynı. "Ruhun aynası" da oradan geliyordu demek ki...

Birde şöyle birşey var filmde birçoğunuz kaçırmışsınızdır..

quote:

(A)lpha-Correct
    (B)eta-Correct
    (C)harlie- Correct
    (D)elta-Incorrect
    (E)cho- Incorrect
    .
    .
    and so on

See now from questions D to H she got incorrect, but then I...

(I)ndia-correct

She then went on an incorrect streak up until L...

(L)ove-Correct

More of an incorrect streak, then finally...

(U)niverse-Correct

'(I) (L)ove (U)' -(L)ove came from Ian and Karen's modified version of Phonetic letters.

http://www.imdb.com/title/tt2884206/board/nest/237921227?ref_=tt_bd_3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 28 Aralık 2014; 0:10:04 >

• Predestination

Yılın en iyi filmlerden biri olmuş.Paradoksu çok iyi işlemişler.Son sahneyi ağzım açık izledim bu arada.

8.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 28 Aralık 2014; 0:21:59 >

• Çok iyiydi . Bu filmden biraz geç haberim oldu
  • 
Sayfa: önceki 42784279428042814282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.