Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
100.663
Cevap
615
Favori
4.049.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42764277427842794280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brick Mansions 6/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

quote:

Orijinalden alıntı: Böck

quote:

Orijinalden alıntı: mustafakilic

Yorumunuzu keşke filmi izlemeden önce okusaydım. Benim de 2,5 saatim boşa gitmiş olmayacaktı.

Bu filmde neyi begenmediniz mesela?

bencede inanılmaz şişirilmiş bir filmidaha filmin ortası gelmeden herşeyi önümüz koyuyor film,ne merak ne gerilim kalmıyor o noktadan sonra
    esas size sormak lazım neyini begendiniz?

Evet Fincher'in diğer filmlerinin aksine olayın gizemi filmin ortasında çözülüyor. Ama bu film bana kalırsa gizem dolu bir film değil zaten.

Bu filmde toplumsal psikolojinin, medyanın toplum üzerindeki etkisi üzerine ciddi ilişkiler var. Görüntüler müzikler ve oyunculuklar filmin o soğuk havasını tamamlamışlar. Hele Rosamund Pike bu oyunculuğuyla oskara göz kırptı alması içten bile değil. Bu filmi beğenmedim dersiniz saygı duyarım ama bu film koca bir çöptü puanım 1,5 derseniz burda saygı gösterilecek bi durum kalmaz bana kalırsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Evet Fincher'in diĞ?er filmlerinin aksine olayın gizemi filmin ortasında çözülüyor. Ama bu film bana kalırsa gizem dolu bir film deĞ?il zaten.Bu filmde toplumsal psikolojinin, medyanın toplum üzerindeki etkisi üzerine ciddi ilişkiler var. Görüntüler müzikler ve oyunculuklar filmin o soĞ?uk havasını tamamlamışlar.

Kesinlikle..
    İlaveten; yönetmen zaten bilinçli olarak
    Ammy'nin tarafını filmin ortalarında gözler önüne seriyor.

Örneğin Aynı "The Mist (2007)" filminde olduğu gibi.. Mesele düz bir mesele değil

Saygılar..

• bucoskun kullanıcısına yanıt
    Sana tamamen katılıyorum ama artık bu film hakkında pek bir şey yazmak istemiyorum. Gerçi sadece iki mesaj yazmıştım ama sırf filmi beğenmedim diye üstüme çullandılar resmen. Aklından şüphe ederim diyeninden tut, dallama diyenine kadar. Yöneticiler de görmüyor anlaşılan bu mesajları, ben de çocuk gibi şikayet etmem. Bu forumdaki seviye çok fena düşmüş, beğendikleri bir filmi beğenmedim diye gösterdikleri tahammülsüzlüklerle, rezilce mesajlar yazabiliyorlar ancak. Neyse daha başka bir şey yazmayacağım. Saygılar size de :)

• Five Easy Pieces
    8/10

Sağlam filmdi. Beğendim. Dünde başka bir nicholson filmi izlemiştim. Bence dünkü çok daha iyiydi. Ama bunu da onu da izlemenizi öneririm.

Yalnız ben jack nicholson olsam bu filmde bir iki kişinin katili olurdum herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 26 Aralık 2014; 17:44:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

8,1/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stanley-Kubrick -- 26 Aralık 2014; 17:46:16 >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

8/10
  • Bu gece Scarface izleyeceğim türkçe dublaj var arşivde altyazı mı izlemeliyim yoksa dublaj iyimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Bu gece Scarface izleyeceğim türkçe dublaj var arşivde altyazı mı izlemeliyim yoksa dublaj iyimi ?

Al Pacino'nun o Küba aksanini duyamayacaksan bosuna izlersin o filmi hocam, altyazili izle, birak dublaji falan.

• L'histoire d'Adèle H.
    7/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
    Victor Hugo'nun kızı adele Hugo'nun gerçek öyküsü,saplantılı bir aşk hikayesi
  • Antoine Roquentin kullanıcısına yanıt
    @Antoine Roquentin Hocam filmin seyir zevki ne durumda ve romantizm var mı filmde?
    ---------------------------------------------------------------------------------

İran Devrimini konu alan bir animasyon, 1 sahne dışında siyah-beyaz. Bazı yerler yapmacık geldi ve film bittiğinde bir şeyler eksik duygusu uyandı bende.

7,3/10
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    filmde romantizm yok. içinde sürekli kararsızlık, bir yere ait olmama duygusuyla hareket eden, insanların yaşamını sürdürdükleri sıradan mücadelelerden gittikçe sıkılan ve en sonunda boşluğa düşen birini izliyoruz.

konusuna göre gayet akıcı, seyir keyfi senin bulunduğun an ve fikirlerine bağlı..

• Antoine Roquentin kullanıcısına yanıt
    @Antoine Roquentin Hocam konusuda hoşuma gitti, bu hafta izlerim sanırım, teşekkürler.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Hollywood komedi/dramlarını sevenlere öneririm, özellikle ikinci yarısı samimi olan bir film.

Bon Iver imzalı bir soundtrack'i var filmin, ayrıca Mandy Patinkin çok iyi oynamış, güzel bir feel-good filmi.

Kendi alanında: 7,5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 26 Aralık 2014; 22:19:18 >

• 8/10

Güzel bir filmdi, en az ilki kadar eğlenceliydi. Şahsen ilkini izleyip de beğenenlere tavsiye ederim.

Edit: IMDb künyesi gözükmemiş. İzlediğim film "22 Jump Street"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 26 Aralık 2014; 23:03:11 >

• 8/10

Öyle deme, senin sevdiğin filmlerden gidiyorum bu ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Federico Fellini -- 26 Aralık 2014; 23:30:57 >

• İslam uygulayıcılarının kontrolüne geçen bir köyde, eli silahlı bu adamlarca İslam nizamı uygulanmaya çalışılıyor. Adamlar yerlisi bile değil oranın, orada yaşayanlar gayet iyi bir şekilde hayatlarını sürdürürken İslamcılar köylülerin hayatını tahakküm altına alıyorlar. Çok yaratıcı sahneler var, böyle bir konu daha iyi anlatılamazdı herhalde. Yer yer oyunculuklardan dolayı bir amatörlük olsa da genel olarak, etkileyici, manalı bir film. 8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meursault. -- 26 Aralık 2014; 23:50:45 >

• alkolsüz izlemedin umarım
  • Carandiru

Gerçek bir olaydan esinlenilmiş demeye pek dilim varmıyor ama izleyecekleriniz hiç olmadığı kadar gerçek.Bataklığa saplanmış insanların ruhsal durumlarından istifade edilerek,dar alanda sömürünün nasıl sistematikleştirildiği anlatılmış.Kimileri bu bataklığın iyice dibine gömülmek isterken,kimileri de batmamak için direniyor.Temeli suçluluk duygusuna dayanan zaafların,sınıf mücadelesinin bulunduğu bir ortamdaki yıkıcı etkisine bariz göndermeler yapılmış.Her dakika psikolojik saldırıya maruz kalan insanların iç dünyalarıyla hesaplaşması ve bunun dış dünyaya yansıması,yani birbiriyle olan ilişkileri çok güzel betimlenmiş.

Marketa Lazarova

İçerisinde tarih,din ve felsefe'nin aynı anda bulunduğu ağır ilerleyen filmlerden hoşlanıyorsanız bakın.Dediğim gibi izleyecekseniz söylediklerimi göz önünde bulundurarak izleyin yoksa beğenmeyebilirsiniz.Benim film anlayışıma uyan bir yapım değildi.Filmde ürkütücü bir hava hakim ve her taraf kar.Görsellik bakımdan aşmış denebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. King Schultz -- 27 Aralık 2014; 1:53:56 >

• Demir Adam 3

Serinin tüm filmleri güzeldi.

• 
Sayfa: önceki 42764277427842794280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.